Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Panie, jeszcze spojler się rodzi. Ale się rodzi bo nie wiem czy góra zielona czy czarna
 3. Chomik sprzedaje swoją BFL 3.0 w kombi. Warszawa/ zielona musisz poszukać.
 4. Im więcej poskładane auto tym ciekawiej wygląda ten kolor.
 5. Egzemplarz B0cygano wygląda zacnie, jak dla mnie duży plus to automat, niski przebieg, xenony - to jedyna opcja by coś widzieć w nocy w omedze, wadą jest tylko brak LPG, ale można założyć samemu coś porządnego, choć to niestety, podwoi niemal wartość auta. X20XEV jest spoko jeśli chodzi o obsługę i koszty.
 6. Dupa wyglada zacnie [emoji16]
 7. Przygotowałem szybe do montażu, ale zapomnialem że bez kleju na rantach ciężko będzie ją wyhamować mokrymi rękoma I zdeżyła się z kafelkami. Opuściła nas przeżywszy 7.8kkm To rekord poprzednie 2 nowe żyły z połowe tego. Jedyne co mnie pociesza to że był to jakiś chinczyk i poziom wykonania nie zachwycał, ślady po papierze ściernym przy gnieździe anteny i biały klej dookoła. Następną zamówie na samym finishu, aby losu nie kusić Siłowniki centralnego też powoli padają i trzeba je ożywiać. Cyk fuch, gówna są klejone. Trzeba imadłem rozrywać i na patencie składać. Centralka przywrócona do życia. Zakupiłem emblemat aby coś na maske podpasować, wychodzi na to że ori składa się z ameliniowej podstawki i takiej samej blaszki za 12zl. Z pomocą boga nitro da się rozdzielić dziada. Ale na klape to już zakupiłem genuina od asterki Ciut większy ale nie potrzeba zachowania symetrii. Przestało padać, czas na zderzak. Jakby kogoś interesowało jak wygląda "bezbarwny" No i zderzak już wstępnie założony, trzeba parę poprawek i można przykręcać na stałe. Ładnie kontrastuje ta czarna struktura. Trzeba tylko pędzelkiem poprawić przejście na wcięciu. Czas na front.
 8. Proszę o nie zniżanie Poloneza do poziomu tego pruskiego gruza
 9. Weekend udany, wczoraj zarąbisty spot, a dziś kajaki 😊 A jak tam u Was kochani ?
 10. Tak, za jakiś czas chce wystroić
 11. Oj niewiem szczerze, trochę minęło od czasu gdy to robiłem. Najlepiej po schemacie patrzeć. Masz z pamięcią czy bez? U mnie w jednym było zwykłe z fotochromem to zalozylem z vc/sig wtyczki te same i działa. Chyba w moim temacie gdzieś jest
 12. Demontaż silnika idealna pora by zerknąć do podłużnic tym razem lepiej. Antykorozja Baranek (czytaj biteks) + profile zamknięte (musi wytrzymać trochę ) Padło na swap na 3.0 DTI z turbo ze starego słupka gt2556v na osprzęcie z 2.5 z wtryskami. Untitled.mp4
 13. danio, mam pytanie odnośnie lusterka wstecznego od Vectry. Otóż w moim oryginalnym mam kostkę 11 pin, a w tym od Vectry jest 13 pin. Idzie to jakoś podłączyć, żeby wszystko działało, tzn. pamięć, fotochrom i dioda?
 14. Widzę że impreza była po królewsku Same perły
 15. Siema. Pozostałości po spocie Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 16. danio

  Srebne V6 piotera

  I drzwi Ładnie Piotruś ładnie
 17. Ricardo

  Srebne V6 piotera

  Pięknie tylko ten błotnik
 1. Load more activity
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt


×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.