Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/06/2018 in all areas

 1. 4 points
  Wiem, że druciarstwo, januszostwo itd. ale brak kasy, żeby auto dać fachowcowi więc sam przed zimą chcialem spowolnić proces pożerania omegi przez rudą. Wyszło jak wyszło ale myśle, że lepiej tak niż nic z tym nie zrobić.
 2. 3 points
  Też Panowie tak uważam Wiem, że estetycznie to nie wygląda, ale chociaż na troche odwlekłem chrupanie rudej
 3. 3 points
  Dokładnie tak. Ale pamiętaj, że rudego z imprezy nie wygonisz
 4. 2 points
 5. 2 points
  Lepiej tak niż wcale. Wymiziane Samsungiem Galaxy S7
 6. 1 point
  Ogólnie jest tak ze naprawa będzie zrobiona top tak jak ma być przez mojego znajomego co ma warsztat blacharski a do tego będą ogarnięte jescze nadkola tył(ktoś złe to zrobił kiedyś) zderzaki z cadillaca catery dokładki irmschera na bierząco będą zdjęcia dodatkowo wpadną znów „nowe” bixy ;-)
 7. 1 point
 8. 1 point
  A więc tak : 19 lipca wymienione tuleje na wahaczach i sworznie (swag) + zbieżność i ponowne wyważenie kół. bicie na kierownicy ustalo:) 24.07.18 Miałem pół godziny czasu wolnego to zrobiłem szybka polerke lamp : Z tyłu Z przodu (zdjęcia tylko jednej lampy bo aparat mi oszalał ale lampy obie spolerowane ) A to po polerce Niestety zdjęć przed nie mam przypomniałem sobie jak juz były lampy białe 30.07.18 A taka mala i szybka modyfikacja 10 minut w deszczu i zrobione A tak to wygląda w dzień No mnie się podoba 05.08.18 zabawa z tylnymi lampami 08.08.18 Mały serwis Kilka potrzebnych rzeczy Wpadł -nowy olej do silnika valvoline 5w30 z dexos2 - filtr oleju Mann - nowy korek spustu oleju z uszczelką - olej do skrzyni fusch w opakowaniu zastępczym i po niższej cenie A to przerwało prace Do zrobienia jeszcze wymiana filtra powietrza i kabinowego z węglem aktywnym, wymiana pióra tylnej wycieraczki i to tyle mogę zrobić z ta ręką.. Chciałem wyczyścić jeszcze dolot ale chyba najpierw trzeba będzie turbo zregenerować 10.08.18 wymieniłem filtr powietrza Nowy vs Stary Trochę śmieci w obudowie: Oczywiście odkurzanie i wyczyszczone I nowy Mann na miejscu A tu kabinowka: stara vs nowa I przy okazji trochę odświeżona komora A tyle oleju miałem w skrzyni(około 2 litry) Zalałem 2,7 litra świeżego oleju fuchs 17.08.18 Dzisiaj przyszła mala paczucha A w niej : Oczywiście nie wytrzymałem i od razu montage I tak sobie ładnie są To tyle na dzisiaj
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.