Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/07/2019 in all areas

 1. 1 point
  Nastal kolejny etap bo dluzszej nieobecnosci. Niewielki bo niewielki ale zawsze cos. Po zakupie wszystkiego czego potrzeba (tzn. Odpowiedniej niestandardowej nasadki I sciagacza) rozebralem pompe na tyle ile moglem. Wnetrze wygladalo na nietkniete . Stwierdzilem ze rozebralem pompe na tyle ile moglem bo niestety tak bylo niektore sruby niedrgnely I zaczely sie niestety obrabiac najwazniejsze mysle wymienilem uszczelki I zlozylem na wczesniej zrobionych znakach oby nie ciekla hehe . Pompa juz siedzi w silniku jeszcze ja.na silniku ustawic I poskrecac wszystko do kupy I szukam zapasowej pompy do ponownego uszczelnienia I na zapas. C.d.n.
 2. 1 point
  Oczywiście, że można tylko czy to jest bezpieczne? Mi żadna firma z alledrogo czy olx nie chciała zrobić dystansu 5x110-->5x112 z metalowymi gwintowanymi tulejkami poniżej 25mm, a wkręcać śrubę trzymającą koło w amelinium nie chciałem, bo nie czuł bym się pewnie z takimi kołami. przerobiłem kilka zestawów(każdy od innego producenta) śrub pływających i na żadnych nie było pożądanego efektu, koła biły pomimo wielokrotnego wyważania itd. do tego bardzo łatwo zerwać gwint w takiej śrubie (wszystkie były 10.9) i potrafiły się odkręcać. Na tylnych kołach nadal jeżdżę na pływających z aluminiowymi pierścieniami, wymusza to et felgi, natomiast na przód założyłem dystans zmieniający rozstaw z dobranym pod felgę kołnierzem i w końcu przejeździłem sezon letni bez nerwów. Także jeśli miałbym doradzać to tylko dystans, ja długo kombinowałem zanim doszedłem do tego jedynego słusznego rozwiązania
 3. 1 point
  No i w końcu wpadło moje audio już nie mogłem słuchać muzyki na tym co było seryjne... Już samo radio wyciągnęło wiele więcej z głośników, ale trzeba było dołożyć ten piecyk No i teraz zaczyna się walka z myślami co z planami na sezon... Na pewno wleci dokładka zderzaka na przód, lampy na czarno, rozpórka i prawdopodobnie stożek. Ale jeszcze myśląc nad przednim zderzakiem to zastanawiam się czy nie zrobić go na gładko... Co sądzicie?
 4. 1 point
  Brawo Edek Fajnie że wróciłeś
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.