Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grabarz napisał:

Pelen szacun i podziw za robote bo dzisiaj już chyba nikt tak nie rzezbi przy omedze :)

Uwierz mi też bym tak pomodził, bo mnie to czeka, ale jak wybebesze cały środek pod blokiem to zaraz pały przyjadą jak nic :D

2 godziny temu, Misiek napisał:

Miałem wielki roz..erdol w środku i mnie to denerwowało. Lubię mieć porządek w aucie, bo przyjemniej się jeździ. Na szczęście u kumpla w garażu robiłem.

A udało się już połączyć CID-a i radio z Op-Comem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

Jeszcze nie sprawdzałem, bo nie miałem kompa przy sobie

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to przeplaciles na ali za grosze sa biggrin.png
No nie sprawdzałem szczerze mówiąc. Ale z kolei czekałbym trochę.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest co raz lepiej  ;)

Dokładka zrobi robotę :biggrin1:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Misiek pełen szacun :pls:

Nikt Ci nie zrobi lepiej niż Ty sam :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Tazz napisał:
@Misiek pełen szacun :pls:
Nikt Ci nie zrobi lepiej niż Ty sam 

Dzięki. Dlatego to co umiem to robię. Jak wiem że coś trudniejszego, to wujek Google, fb, forum i robię. W ostateczności oddaje komuś, kto się na tym zna. Ale satysfakcja zrobienia czegoś, co wydaje się trudne jest bezcenna. Im trudniejsza rzecz tym większa ;)

Edytowane przez Misiek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musze wtrącic swoje 3 grosze :D robota zacna gratki :) 
ale myslales nad opcja -30mm w dół wieksze kolo i do tego czarne lampy :D 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, saint napisał:

musze wtrącic swoje 3 grosze :D robota zacna gratki :) 
ale myslales nad opcja -30mm w dół wieksze kolo i do tego czarne lampy :D 

Nieeeeee , lepiej nie bo już mi nie da auta , od razu zgubie - rozwalę cały dół :lol:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, B&K napisał:

Uwierz mi też bym tak pomodził, bo mnie to czeka, ale jak wybebesze cały środek pod blokiem to zaraz pały przyjadą jak nic :D

a niech jada, co komu do tego, Twoje auto przecież :naughty:

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
musze wtrącic swoje 3 grosze  robota zacna gratki  
ale myslales nad opcja -30mm w dół wieksze kolo i do tego czarne lampy  
Dzięki Święty. Większe koło na pewno będzie, czarne lampy też. Co do obniżenia to jestem sceptyczny. Fajnie to wygląda, nie powiem, ale byłbym się że coś uszkodzę na naszych pięknych i wspaniałych drogach. Pomyślę nad tym.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Misiek napisał:

Dzięki Święty. Większe koło na pewno będzie, czarne lampy też. Co do obniżenia to jestem sceptyczny. Fajnie to wygląda, nie powiem, ale byłbym się że coś uszkodzę na naszych pięknych i wspaniałych drogach. Pomyślę nad tym.

przede wszystkim nie wjechałbyś na garaż otwarty za domem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiu nie idzcie tą drogą, nie idzcie! :f:

Żadnych czornych lamp, laminatu i kół od wozu, trzymaj serię i nie poddawaj się wokół panującym trendy, mówię Ci to ja, który mówi jak jest :))

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żadnych czornych lamp, laminatu i kół od wozu, trzymaj serię i nie poddawaj się wokół panującym trendy, mówię Ci to ja, który mówi jak jest :))

Cygan doceniam Twoje zdanie. Nie mniej jednak niektóre omegi też wychodziły w seriach z Irka czy Staszka z większymi felgami czy body kit'ami. Mi się akurat to podoba. Nie idę tą drogą co pewien nasz były forumowicz. Nie zamierzam robić z niej bolida, dając jakieś niestosowne rzeczy. Klasyka czasami trzeba upiększyć. Wszystko w miarę estetycznie i aby oko cieszyło. Nie można też co prawda przesadzać. Myślę jednak że ja jestem z daleka od tego.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Misiek napisał:

Cygan doceniam Twoje zdanie. Nie mniej jednak niektóre omegi też wychodziły w seriach z Irka czy Staszka z większymi felgami czy body kit'ami. Mi się akurat to podoba. Nie idę tą drogą co pewien nasz były forumowicz. Nie zamierzam robić z niej bolida, dając jakieś niestosowne rzeczy. Klasyka czasami trzeba upiększyć. Wszystko w miarę estetycznie i aby oko cieszyło. Nie można też co prawda przesadzać. Myślę jednak że ja jestem z daleka od tego.

i przy każdej modyfikacji myśl o żonie hahaha 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Misiek napisał:

Spokojnie ja tylko wyraziłem własną opinię, a kwestia tego co zrobisz zależy od Twych indywidualnych upodobań :))

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Misiek napisał:

juz wujek @Grabarz 2 lata jak nie wiecej sie opieral przed lekkim obniżeniem a teraz co japka mu sie cieszy :D 

Godzinę temu, B0Cygano napisał:

obudz się :P bo bredzisz 

53 minuty temu, Jus-Tinka napisał:

i przy każdej modyfikacji myśl o żonie hahaha 

zawsze o was myslimy xD dlatego nie mam gwintu hehe

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem najlepszym przykladem jesli chodzi o obniżenie :D zobaczysZ ze i tak obnizysz i tak bo ci niebdadza zyc wiem co mowie :D to juz tylko kwestia czasu a wspomnisz moje slowa :D ja zaczynalem od sportow ale polecam od razu - 30 a pozniej juz tylko lepiej bedzie :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Grabarz napisał:

Jestem najlepszym przykladem jesli chodzi o obniżenie :D zobaczysZ ze i tak obnizysz i tak bo ci niebdadza zyc wiem co mowie :D to juz tylko kwestia czasu a wspomnisz moje slowa :D ja zaczynalem od sportow ale polecam od razu - 30 a pozniej juz tylko lepiej bedzie :D

i co ja mam pieszo chodzic?  :f: czuje spisek  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyzwyczaisz sie do jazdy :D nizej bezpieczniej sama zobaczysz auto trzyma sie lepiej drogi generalnie prawie same plusy :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Grabarz napisał:

Przyzwyczaisz sie do jazdy :D nizej bezpieczniej sama zobaczysz auto trzyma sie lepiej drogi generalnie prawie same plusy :D

ja i tak czuje się bezpiecznie, boje się ze w cos przywalę i zniszczę :S gdy obniży  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wtedy batdziej wyostrzy Ci się instynkt ostroznosci :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Grabarz napisał:

No to wtedy batdziej wyostrzy Ci się instynkt ostroznosci :D

haha do pierwszej jazdy, i mam kluczyki zabrane. jak mam wyczuć już przy dokładce że już stop bo jest krawężnik? kamera? czujniki parkowania przodem? :f: :lol: :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wssystko da sie wyczuc :D jak jade z zona i parkuje to ona wychodzi i sprawdza czy nie zahacze dokladka :D albo znajdujesz sobie najlepsze miejsce bez kraweznikow itd :D

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Grabarz napisał:

Wssystko da sie wyczuc :D jak jade z zona i parkuje to ona wychodzi i sprawdza czy nie zahacze dokladka :D albo znajdujesz sobie najlepsze miejsce bez kraweznikow itd :D

no dobra , pożyjemy zobaczymy. Jak dożyjemy :rotfl:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jus-Tinka

Jak założycie dokładke plus obniżenie to w zimę dobry zgarniacz śniegu będzie :hahaha:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi