Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZAJBUS_SzeF

B FL x30xe sedan SzeFa

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, B0Cygano napisał:

Zamiast pociskać kacapoły to znajdź poduszki w zamienniku Lemforder do kupienia :)

Ja tajle zawsze premium do krążownika ale z poduszkami słyszałem że jest problem. Jak nie będą dostępne u mnie to może @Łukary ogarnie bo też wymieniał nie byku? ;)

Już nie wspomnę o tym co @B0Cygano lubi najbardziej czyli czorne bixenony zderzak prodrive grill bez znaczka itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

@SZAJBUS_SzeF

Do V6 są inne to może da się kupić, musisz poszukać. Bo na przykład do r4 to poduszka skrzyni bez problemu ale już silnika nie znalazłem, mowa tu oczywiście o Lemforderze. 

4 minuty temu, SZAJBUS_SzeF napisał:

@Łukary

Już nie wspomnę o tym co @B0Cygano lubi najbardziej czyli czorne bixenony zderzak prodrive grill bez znaczka itd ;)

:spam3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdyby tak stare poduszki wysłać do Deutera w Olkuszu- nie dorobili by nowych poli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dali by rade maja tam napisane ze na zamowienie moga zrobic wysylajac im oryginal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lemfa pod silnik do vki po prostu niema ...

Zerkne jutro w paragon co kupowałem i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Łukary napisał:

Lemfa pod silnik do vki po prostu niema ...

Zerkne jutro w paragon co kupowałem i gdzie.

Ruvila do dzis pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, danio napisał:

Ruvila do dzis pamiętam :P

No właśnie miałem pisać że Rudolfa montował @Łukary :) Nawet pytałem w temacie o Łukarowej v6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze pamiętacie  :)

Ja mogę zadzwonić albo podskoczyć w tygodniu do mojego zaufanego sklepu moto i zobaczyć co znajdzie ciekawego :)

co do deutera w Olkuszu to rzeczywiście tak mają napisane że to robią wszystko jak będą mieć ori, ale poduchy silnika z poliuretanu? Hmmm no nie wiem... W sumie to byłem tam osobiście i widziałem halę  :D nawet ciekawe sprzęty mają  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Tazz napisał:

Dobrze pamiętacie  :)

Ja mogę zadzwonić albo podskoczyć w tygodniu do mojego zaufanego sklepu moto i zobaczyć co znajdzie ciekawego :)

co do deutera w Olkuszu to rzeczywiście tak mają napisane że to robią wszystko jak będą mieć ori, ale poduchy silnika z poliuretanu? Hmmm no nie wiem... W sumie to byłem tam osobiście i widziałem halę  :D nawet ciekawe sprzęty mają  :)

Ja mam na wahaczach poliuretany i dziękuję bardzo. Poliuretan ma zupełnie inna charakterystykę. 

Co do osiągania rzeczy niemożliwych to mam takiego znajomego który albo znajdzie mi jakąś część i ściągnie do swojego sklepu, albo nie ma tego w promieniu 100km ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aby nabyć części do Omegi należy poszerzyć horyzont na międzynarodowy ;)

https://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=24422658&_sacat=0

Edytowane przez B0Cygano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko @SZAJBUS_SzeF  :) kończę już swój :offtopic:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za niebieska rurka i jakos obudowa przy dolocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, SZAJBUS_SzeF napisał:

Profesjonalny wtrysk plaka wykonany przez poprzedniego właściciela :D Wóz ma problem w odpalaniem gdy jest ciepły dla tego właściciel zrobił wtrysk plaka. Naciskasz, wsiadasz i odpalasz :p

Potrzeba matką wynalazków:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, NerwuS13 napisał:

Potrzeba matką wynalazków:D

Mooożna by wymienić wtryskiwacz, ale komu by się chciało z tym pi*******ć :D lepiej było sprzedać auto :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi