Skocz do zawartości
Matias

Srebrne Passeratti CC R-Line Matiasa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Sieeemkaaa wszystkim ::) postanowiłem sprawdzić co na starych śmieciach słychać. Co nie którzy kojarzą mnie z projektu z przed dwóch lat mojej granatowej omegi która niestety sprzedałem, i do dziś tego żałuje. Rok czasu szukałem autka które spełni moje oczekiwania i siadło na Passata CC 2,0 Diesel ::) autko na full wypasie zaczynając od bixenonu skrętnego po grzaniu dupci koncząc. Wiem, że auto jest jeszcze w podkładzie ale jakoś na chwilę obecna mi się podoba . Gdyby to był zwykły passat raczej bym go nie kupił ale co jak co, pakiet stylistyczny R Line robi robotę. Muszę was jakoś odwiedzić na jakimś spocie ;)

Pozdrawiam Wszystkich omegomaniaków !!!

5a9a84d823cb1_Beztytuu4.jpg.dc1e5233e02a190a820aa2860761b727.jpg

5a9a84dad0769_foto_000(1).thumb.jpg.9c33c4e5a36f28f6cd9774b57b276d5a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no siema :) ladne autko ale szczerze to przy twojej bylej omedze sie chowa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehehe, nastepny omege na paska zamienił:) Fajnie że jesteś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heloł. Miło Cię widzieć mimo wieśvagena :zeby:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, ogólnie ładny passat. A jak z komfortem? Lepiej gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

No też kawał fury ale omega to omega każdy to powie :P

No to na wiosenny zlocik zapraszamy to bedzie troche chłopa to pomalujemy w kolor :f:

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie powiem wam tak. Chcialem zostac chociaz przy marce, ale nie dalo rady. 4 miesiace szukalem jakiejs ladnej insygni ale wszystko zlom. Co do komfortu. Passat jest bardzo sztywny, dobrze sie prowadzi. Z przodu mysle ze bardziej komfortowo, ale za to z tylu omega bije na leb, na szyje paska. Nie powiem bo ciezko bylo mi znezc auto, bo przyzwyczajony bylem do omegi. Do przestrzeni w srodku itd. Tutaj troche rozsadek przemowil. Wyslalem rzeczoznawcow dk nowego dworu gdanskiego, sprawdzili go wszedzie gdzie sie dalo i bezwypadkowy i autentyczny przebieg. Gosciowi az lezka poleciala jak odjezdzalem bo te pieniadze z auta niestety pojda na jego leczenie. Jeb* sluzba zdrowia. Zobaczymy jak to dalej bedzie sie sprawowac. Na razie zaskoczony jestem spalaniem. 5.5 l wiec nitro w dzisiejszych czasach jest nie oplacalne. No chyba ze w omegach;)

Omega na ta chwile wiem ze lepiej wygladala ale wezme paska w swoje rece i bedzie lepiej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omega na ta chwile wiem ze lepiej wygladala ale wezme paska w swoje rece i bedzie lepiej;)

Z tego się nie wyrasta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema siema :) Fajnie ze wpadasz na stare śmieci :) wiesz zlot jest dla wszytskich to i Passatem mozesz wpaść :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz jakieś info co się stało z Twoją byłą omegą?

Pewnie na zlom trafila. Bo ten co kupil ode mnie uczyl sie driftu na lampie, potem gdzies poszla e okolice lodzi i tam tez cos bylo. Jednm slowemmasakra. Trzy mies. Im wystarczyly na zrujnowanie projektu. Nawet fele ss irmiego pogieli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema Mati ::D

Ja juz tez w grupie vag jestem :f: bo takiej mocy w Oplu nie było :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie długo każdy będzie tu z sentymentu i jeździł passatem przykre Ale prawdziwe coraz mniej omeg a trafić zadbaną to już wyzwanie... szkoda że nie kontynuują już produkcji omeg://

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet jak bedo to bedzie tylko omega i silniki pewnie r4 2.0 max naped na przod i tyle, obawiam sie ze to co bedzie nastepca bedzie profanacja....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie żadnego następcy, skoro Opel już jest własnością PSA, a tam stawia się na mniejsze samochody, często z trzycylindrowymi silniczkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cc zawsze mi sie podobał!! 

Szkoda ze maja małe silniki ale po swapie z 4.2 byłoby elegancko ::lol:

Fajna fura Mati !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema Killer :D:D Miło że jesteś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie długo każdy będzie tu z sentymentu i jeździł passatem przykre Ale prawdziwe coraz mniej omeg a trafić zadbaną to już wyzwanie... szkoda że nie kontynuują już produkcji omeg://

nawet jak bedo to bedzie tylko omega i silniki pewnie r4 2.0 max naped na przod i tyle, obawiam sie ze to co bedzie nastepca bedzie profanacja....

Nie będzie żadnego następcy, skoro Opel już jest własnością PSA, a tam stawia się na mniejsze samochody, często z trzycylindrowymi silniczkami ;)

Dla mnie na dzień dzisiejszy "następcą" mogłaby być insignia grandsport... śliczne auto czy sedan czy kombi, gabarytowo podobnie, stylistycznie jeśli chodzi o bryłę też, wiadomo napęd na tył i aktualnie kocur to 2.0 GTC czy jakoś tak, ale ogólnie wyszło spoko wg mnie.

sory za wybieganie z tematu CC

chłop z sąsiedniej firmy ma właśnie CC w Rline, dobre koło lakier granat, auto petarda, tylko ten dizel...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co nie tak z tym dieslem? Ogolnie jak na razie jestem zadowolony spalaniem itd. 5.5 litra mi wychodzj na 100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sensie że ten chłop ma dizla też. niewiem co nie tak, poprostu dla mnie takie auta powinny być w benzynie (forewer LPG xD) nie przepadam za dizelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez zawsze uznawalem tylo lpg, tylko ze w tych nowszych troche autach nie tak latwo o dobry sinlnik do lpg. Mowie o tych ktore ja bralem pod uwage czyli insygnia, superb i astra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z nudów strzeliłem fotencje.

Ps. Pozdrowienia dla czerwonej omegi bfl na brockach widzianej dzisiaj na myjni w Kutnie

10131698_24131064_1614164041960400_5312496487074679602_n.jpg

10131699_24201205_1614214148622056_667528599_o.jpg

10131700_24169722_1614213588622112_1266215760_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qwa ale ładny.

Oglądając takie autka przychodzą myśli nad zmianą omegi, wtedy to podchodzę do okna, patrzę na nią chwilę i mówię "NO WAY!" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi