Skocz do zawartości
tomaszek28

omega 2.0 16v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja przygoda zaczęła się od omegi z Katowic, postanowiłem kupić bo wcześniej jeździłem reno 19.

Kupiłem omege, niestety trafilem źle .

Była uszkodzona  uszczelka pod głowica wiec sprzedałem ją na czesci i szukałem następnej , aż pewnego razu byłem w Krakowie z transportem i stała omega u klienta do sprzedania po wypadku, wiec postanowiłem ja kupic.

Dałem za nią  900 zł  miała wgnieconą maske przednia, belke . Została naprawiona.

podgrzewanie ma elektryczne , miałem prawko jezdzilem nią wszedzie teraz odzyskuje prawo jazdy  i szukuje ja na zlot na drugi rok robie generalny remont jej ponieważ będę jeżdził razem z moimi Synami  mają 13 m-cy . Sam je wychowuje , dużo czasu spędzam także przy omedze.

Zostałem oszukany bo chciałem miec do niej skórę  i kupiłem od kogos z olx okazało sie że jest  do sedana i chce ja sprzedać i kupic orginalną skórę chce w środku ją zrobic w drewnie pod klamkami wnęki drewniane.

Silnik 2.0 16v planuje jej włożyć 3.0

19030340_1838098869842591_6797404713748949858_n.jpg.2143f8fd7db110db667dd2b9d37651fb.jpg

19260726_1858842331101578_2174709190659790982_n.jpg.c6fab2979489715c489cdfae6607122f.jpg

20525264_1867099483609196_9196391771469105783_n.jpg.9892486e733e0e1914794d948dee178f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego no wszystko ładnie i pięknie ... :f:

jest jedno ale , zwracaj uwagę na pisownie :D ok ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm spoko coś Ci się pomoże ale są słowniki które pomagają nawet tu na forum trzeba z nich korzystać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze malujesz, fajnie wygląda ta komora silnika. Ogólnie rdze stamtąd już usunąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po tym co widze Omega będzie wymagała sporego wkładu finansowego jaki nakładów pracy, ale mam nadzieje, że Ci się uda mimo, że na pewno pojawią się chwile zwątpienia.

A o skórze do Omegi to zapomnij, towar nie do osiągnięcia, no chyba, że udasz się do ASO :) A i nie pisze tego od tak sobie, tylko sam szukam 2,5 miesiąca z zerowym skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko spoko omega z tymi lampami murze się trochę umordować ale jak chcesz to mogę ci załatwić tylną kanapę w czarnej skórze od b tylko nie wiem w jakim dokładnie jest stanie będę musiał to sprawdzić. Jak będziesz coś potrzebować to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki szukam własnie by ja z kompletować zawsze skórę można naprawić ja mam od sedana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z calym szacunkiem ale wez sobie wszystko przelicz czy nie lepiej bedzie kupic druga omege, za naprawde rozsadne pieniadze kupisz juz w skorze z drewnianym wykonczeniem 2.0 16v.... to autko to skarbonka bez dna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy w gronie. Szacunek za zapał i chęci i wytrwałość w jej przywracaniu do użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomek :belke cała kupisz na szrocie.W gdansku jest "panta" Omeg B tony .Zobacz na allegro  (ham lub hamka odbiera telefon) !! 

Kolor pomarańczowy =sztos !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haki 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie potrzebuje takie chaki do belki moga byc uzywane ale wolal bym nowe 2 pary potrzebuje i przedni zderzak

IMG_20180406_011720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wez no tomaszek ogarnij sie z ta pisownia zanim napiszesz sprawdz sobie w slowniku bo strasznie sie to czyta, poprawilem bledy zacznij bez :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość dysortografia to choroba, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alkoholizm tez :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi