Skocz do zawartości
tomaszek28

omega 2.0 16v

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tomaszek28 napisał:

dziekuję ty na serio muwisz czy też sie smiejesz

Ja się nie śmieje, ja serio pisze. Dzieciak nie stał daleko, może w linii prostej 2.5 metra od Ciebie. Malowałeś dobre kilka minut, wiatr też swoje robi. Jeśli będziesz malować auto proszkowo to pamiętaj żeby wybrać sztabkę złota z AmberGold bo jeśli to malowanie ma wyglądać tak samo jak jak tego zderzaka to wywieź od razu na złom zaoszczędzisz mnóstwo kasy, nerwów dla siebie i coś dla dzieciaka pożytecznego zostanie. Z początku myślałem, że to jakaś prowokacja dopóki nie zobaczyłem malowania tego zderzaka. Myślisz serio, że omega będzie unikatowa? Mylisz się, będzie ale nie w ten sposób co powinna. Jak postawie Twoją Omegę obok BMW E36 lub Calibry to będą identyczne. Tu wiocha i tu wiocha. Jedyną sensację jaką wzbudzisz tym autem to śmiech innych ludzi. Ludzie na prawdę starają się robić wszystko ze smakiem aby każde koło co do minimetra siedziało spasowane na glebie, aby dystans był pięknie dobrany i kółeczko stosownie wystawało, a Ty walisz laminat z alledrogo i trujesz nim dzieci. Wstyd.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D

boooombastycznie rze Cie zaprosili na te wydażenie!! Mamy nadziejem rzee zrobiom Ci dórzo zdjeńć kturymi siem nam pohfalirz.

A co tam za wojna bendzie 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, rafke napisał:

:D

boooombastycznie rze Cie zaprosili na te wydażenie!! Mamy nadziejem rzee zrobiom Ci dórzo zdjeńć kturymi siem nam pohfalirz.

A co tam za wojna bendzie 

na tej wojnie musisz znac samochud od srubki  pytaja sie co robiles w niej podesle ci filmik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jusz czóje te ilości kremu i husteczki  kutrem lódzie zurzyjom na te foty pod koudrom..

:)

widziałem rze Grabasz tesz jest zakrencony w tym projektcie   tylko siem wstyci  powiecieć  tak owicjalnie na foróm...   f sómie jak karzdy óser tego foróm. 

banda hamuf :)

choć jedziemy do Tesco bo som fajne promocje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tomaszek28 napisał:

na tej wojnie musisz znac samochud od srubki  pytaja sie co robiles w niej podesle ci filmik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tomaszek28 napisał:

Nie zapomnij pokazać im filmu z malowania.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Alley napisał:

BMW E36

Odpimpaj się od E36 penzlu :P projekt debest szacón chopie za ogrom pracy i energii... To jest fan marki nawyt dziecyko poświencił aby zderzak przed zlotem pomalowac :lol:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jprd .... co sie zobaczyło to sie juz nie od zobaczy :f:

jestem w szoku , wazzup przy Tobie to amator :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wazzup niech się óczy :haha7:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matka zawsze wybacza błędy swoim dzieciom, ale litości zawału przez Was dostanę O.o

oczy bolą od czytania, a mózg paruje z przegrzania.... 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądam i nie wierze...PO PROSTU NIE WIERZĘ...

Jak trzeba nie szanować siebie samego i swojego samochodu, żeby zrobić mu aż taką krzywdę??? 

No nie rozumiem tego...nie rozumiem...

Myślałem że Ulman to dno, ale myliłem się...są lepsi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pył z lakierowania jak wykonywałeś potrafi zatruć do 0.5km przy tej pogodzie i wietrzyku (warunki do unoszenia sie farb i lakierow) wiec jak ten film zobaczy ktoś poważny to bedziesz w TVN w wiadomościach o 20:00 .Na drugi raz powieś tetre w drzwiach lub inna gaze zeby pył sie zatrzymał a nie zeby maleństwo wdychało.A juz woogle to zamknij drzwi i niech ktos popilnuje dziecka podczas twoich prac.Tak nie rob!Ono jest ciekawe co robisz i żeby sie nic nie stało.Pomyśl o tym powazniej! 

Projekt:

Jak go ukonczysz jak zaczołeś to tez bedzie o tym bardzi głośno i Omega Elite jeszze nie rozumie ze bedzie to mega Reklama .Oni są tempi jak pasta a Ty działaj mocno z projektem.Chcialem ci tylko podpowiedziec ze sa fajne (zarowki,ledy) cholera wie jak to nazwac i to montuja w całym aucie. Kiedys byl taki fajny projekt ze mial oswiwtlenie w srodku i mega to wygladało w nocy (niebieskie i czerowny kolor) Mi sie to strasznie podobało! 

Tylko przedni zderzak bedzie ? 

Masz jakies zdjecia jaki bedzie efekt koncowy ? 

Super! Rob po swojemu bo życie jest krótkie i nie ma co sie złością zakrywac ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm czyli wszyscy mamy to samo jakies gowniane pamiety itd i kazdy ma sam a ty odbudowujesz profesjonalnie auto? No to chopie jakbys poczytal troche tematy omeg to bys zobaczyl jak sie odbudowuje auto np tutaj jeden przyklad
http://forum.omegaelite.pl/index.php?/topic/275-fioletowa-lady-ultera/

Ale ty jestes pro malujac pyndzlem i szprejem na wietrze

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestan udawać profesionaliste kolego!! Dlaczego jemu/mu kazesz kopiować kogoś?

Troche samokrytyki by ci sie przydalo .

Tak pobocznie to tomaszek zmien nicka na Doktor Miazga .Jakos tak mi bardziej pasuje.Czy źle mowie i mysle? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego digi dkaczego od razu sie klocisz i masz pretensje? Nie widzisz co tu sie dzieje? Proboje uświadomić koledze ze jego omega jakby startowala do topmodel to nawet na casting ochrona by jej nie wpuscila a tyszka (gej) byłby oburzony!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@digi Pliz. Takich ludzi trza nawracać a nie podpuszczać. Przeca on to co piszesz weźmie zara na poważnie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tomaszowi po prostu brakuje Multipli ze stajni Opla :D

Po za tym już wiecie jak NIE modować Omeg!

Edytowane przez mUoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musze was zmartwic ! Jego procesu nikt nie zatrzyma,absolutnie nikt ! 

Jedynie i poki co Opieka może  mu wleciec na chate.

Dlaczego mam sie kopac z koniem ?? Jego sprawa.Mnie tez hejtowaliscie i to grubo ! 

Dowidzenia ! 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram przedmówcę... 11 stron nawracania i co? Udało się komuś?:ph34r::slawko2: Proponuję przenieść ten temat do działu spam...:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie kupię taki zderzak xd?

kupienie założę rafkiekiemu na zlocie xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, mvf napisał:

gdzie kupię taki zderzak xd?

kupienie założę rafkiekiemu na zlocie xD

Na trytytki koniecznie :f:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze zróbcie cos z tym...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odcięcia koloru ma masce to majstersztyk :D

ZdjÄcie użytkownika Tomasz Wojcik.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze mowilem ze na tym forum każdy jest mile widziany. Ale teraz to sam juz nie wiem.... 

@Ulter

@PanKaretka

@rafke

@Łukary

• Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi