Skocz do zawartości
tomaszek28

omega 2.0 16v

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To Ty kupujesz nie wiedząc czy będzie pasować? Chciałbym być tak bogaty :/ ja zanim coś kupię muszę sprawdzać czy napewno będzie pasowało :/

Edytowane przez lukaszxx1990
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie wez to na złom sprzedaj i kup coś porządnego. Nie jeździ, nie odpala, nie wygląda i jeszcze te lampy DEPO... One nie świecą, nie możesz kupić ori xenonu od chłopaków? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@KomandoS czepiasz się chłopaka a Ty wymieniłeś u siebie ten krzyżak zdawczy na skrzyni? Przypomnę Ci że z 3 mocowań połamane miałeś 2 i wał ze skrzynią trzymały się na 1 śrubie...:ph34r::masakra: Nie wspominając o tym że dalej leży u mnie kawał pasa przedniego który miałeś zabrać do końca kwietnia.

Edytowane przez Aros
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Aros napisał:

@KomandoS czepiasz się chłopaka a Ty wymieniłeś u siebie ten krzyżak zdawczy na skrzyni? Przypomnę Ci że z 3 mocowań połamane miałeś 2 i wał ze skrzynią trzymały się na 1 śrubie...:ph34r::masakra: Nie wspominając o tym że dalej leży u mnie kawał pasa przedniego który miałeś zabrać do końca kwietnia.

@Aros Krzyżak już dawno zrobiony :p wiem ze po pas miałem pod ko iec kwietnia przyjechać ale nie moja wina ze praktycznie cały czas na wyjazdach jestem, jak pisałem - brak ludzi do pracy... A pas odbiorę jak z kolejnego poligonu wrócę, tak kolo połowy lipca. Arek czepiam się ale chce, jak inni zresztą, przekonać go do tego aby nie pakowal kasy w ten samochód tylko kupić coś co nie potrzebuje takiego ogromnego wkładu kasy. Za te pieniądze co tu włożył miałby jakiś fajny i zadbany egzemplarz przecież... 

Edytowane przez KomandoS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie to widzę że jest ciśnięty hejt na chłopaka i beka... tak jak napisał @Ulter żaden nie myślał kiedyś albo nie miał hida?? Wróćcie się w czasie jak wyglądał tuning w latach 2000... jak wychodziły pierwsze części F&F... Jakoś wtedy to było spoko, chłopak się przejedzie na projekcie to wyciągnie wnioski... Chyba że ma wśród nas sponsora, to spoko ma prawo mu wytknąć co się nie podoba.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajebiaszczy pakiecik.  Szkoda ze nie pasuje do mojej bo bym szarpnął jak Reksio szynkę. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edek kupiles to na czesci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolega Poprosił bym to wstawil u siebie link do  jego profilu jest

Edytowane przez tomaszek28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tematy pomyliles bo powinienes w markecie to wstawic

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Edek bierz pakiet do swojej !

Będzie szatan.

Edytowane przez OMEGATOR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba dostała pakiet premium za pińcet w Wiesio Garage :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, tomaszek28 napisał:

Kolega Poprosił bym to wstawil u siebie link do  jego profilu jest

2. Zabrania się tworzenia wiadomości mających charakter reklamowy ( ogłoszeń - sprzedam poza działem market itp) lub spamu jak również umieszczania reklam stron komercyjnych lub konkurencyjnych w tematach na forum, w podpisie użytkownika oraz w jego profilu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi