Skocz do zawartości
DaDa

GOLDIE Do 5'ciu razy sztuka - nowa Omegusia <3

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne autko, gratulacje !  :))

Przy okazji tematu malowania to powiem jedną teorię ludową, nikt tak pięknie nie pomaluje jak fabryka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji tematu malowania to powiem jedną teorię ludową, nikt tak pięknie nie pomaluje jak fabryka :)

Błąd, mogę pokazać Ci jak wychodzi malowanie u mnie, a salonowka. Nie wiem czy będziesz taki pewien :D

W takim razie będzie cycus glancus :) Jak kombi nie trawie tak ta wygląda całkiem nieźle :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd, mogę pokazać Ci jak wychodzi malowanie u mnie, a salonowka. Nie wiem czy będziesz taki pewien :D

Wielu takich było co twierdzili wiele a wychodziło jak wychodziło.

Dla przykładu masz do ponownego pomalowania drzwi no i teraz czy pomalujesz tak aby miernik lakieru wskazywał fabryczne wartości grubości powłoki lakierniczej w odpowiednich miejscach zgodnie z tym jakie były w tym samym miejscu przed lakierowaniem ? Druga sprawa to taka żeby nawet wytrawny znawca lakiernictwa nie rozpoznał, że coś było robione ? Jak odpowiesz 2 x TAK to czekam na adres Twojego zakładu może się przydać a jak nie to moja teoria dalej aktualna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludziska co wy tu sie przytegewujecie do odcienia lakieru. Zawsze swiezo pomalowany element bedzie troszke inaczej wygladal od reszty bo ma swiezy klar ktory wyciaga kolor. . Poza tym idzcie sobie do byla jakiego salonu i popatrzcie na odcienie na drzwiach blotnikach i zderzakach. Na plastiku zawsze jest inaczej .

Dada Omcia wyglada super .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazdro bardzo wyczuwam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam z ciekawości, malowałem ostatnio na złoty A4 koledze. Nawkurwial mnie ten kolor strasznie :D Gdybyś robił przy tym na codzień, to byłaby to pierwsza rzecz która zauważysz (stąd mówię że zboczenie zawodowe). Ja tam kończę temat, ktoś chce to zapraszam na warsztat i możemy dyskutować :P

A no i mówię, jedno z niewielu kombi które mnie się podoba, więc nie wiem o co dupki spinacie :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbusyblizej mieszkal to bym co zostawil moja do malowania :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zawsze podaje dane z tabliczki kod lakieru i nie mam z tym cyrków .Kiedys mi dobierali chyba z godzine patrzał i widział to samo co ja :moon: czyli strzelał z kapiszonów i udawał ajsztajna !!

ustawienie pistoletu ma tutaj dużą rolę a takie patrzenie z dupy to może sobie dobierać .Jedyne dobieranie to jest komputerowe, typ przychodzi z jakims badziewiem ,komp czyta ,gryzie, wachą i dotyka nawet liże ponoc i dane wprowadza do kompa .Maszyna sama dobiera składniki .

Tutaj lakier siądzie i będzie albo albo .U mnie kiedyś taki złoty był lakierowany ''dobierany'' 3 razy ,zawsze kibel wychodził .

Domniemam ze z tym złotym jest jak ze srebrnym (widać pod katem ze inny lakier) i to tyle .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne dobieranie to jest komputerowe, typ przychodzi z jakims badziewiem ,komp czyta ,gryzie, wachą i dotyka nawet liże ponoc i dane wprowadza do kompa .Maszyna sama dobiera składniki .

Tutaj lakier siądzie i będzie albo albo .U mnie kiedyś taki złoty był lakierowany ''dobierany'' 3 razy ,zawsze kibel wychodził .

Domniemam ze z tym złotym jest jak ze srebrnym (widać pod katem ze inny lakier) i to tyle .

Mówisz o dobieraniu za pomocą spectrometru, ale to też nie takie siup bo trzeba wiedzieć gdzie strzelić :P Same bazy od różnych producentów różnie kryją a same kody lakierów mają inne receptury co kończy się tym że kolor, kolorowi nie równy. Temat rzeka, srebro, złoto i pochodne żółtych lakierów najciężej zgrać :) Kończe swoje wywody bo Dada za spam mnie zbanuje :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne dobieranie to jest komputerowe, typ przychodzi z jakims badziewiem ,komp czyta ,gryzie, wachą i dotyka nawet liże ponoc i dane wprowadza do kompa .Maszyna sama dobiera składniki .

Mówisz o dobieraniu za pomocą spectrometru, ale to też nie takie siup bo trzeba wiedzieć gdzie strzelić :P Same bazy od różnych producentów różnie kryją a same kody lakierów mają inne receptury co kończy się tym że kolor, kolorowi nie równy. Temat rzeka, srebro, złoto i pochodne żółtych lakierów najciężej zgrać :) Kończe swoje wywody bo Dada za spam mnie zbanuje :c

Nie, ja nie mam uprawnień :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za "małą" namową już siedzi znaczek na grileczku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto Cię namówił ma naprawdę dobry gust :D bo właśnie tego znaczka brakowało z przodu :P miód malina jest teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znaczek najlepszy z najlepszych wiem co mowie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma takie obiady świąteczne na jakie zasłużył.

W końcu wyjęłam centralkę od czujników parkowania i nie piszczy  :ziolo: 

[attachment=3219]

[attachment=3218]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie ;) ale trza było skorzystać z pogody i strzelić więcej fotek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no................. to auto az się prosi o ciemne szyby, szersze felgi bo te to tragedia (odkręcone od przyczepy na kartofle) no i na pewno niżej .

Chciał czy nie chciał ale musiał ,2 końcówki wydechu muszą być .fajny ten parapet na klapie :D , bajka !!

Ale szacun za wkład pracy ! Taki pakiet zdobyć to cos jak wyrwac fajnego i madrego lachona :lol:

działaj dalej , Dado

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5aa4fd8c31b7f_P5020216(2).JPG.215d93340f1ad9adcfe26034191d2248.JPG

9.jpg.264ce523a4bdd6a0e202408aa827d4aa.jpg

5aa4feab86537_P5020216(2).JPG.9dbecd107ed41dcad467550ed30785ee.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest progres :) Piękna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No powiem szczerze bez zbędnego pier....nia jest zajebi... Szacun z progres i dokładki (zderzak z tyłu-mega). W realu wygląda pewnie bajecznie, kolor i w ogóle. Mam nadzieję, że będę miał kiedyś okazje zobaczyć ja na lajfie ;) Wnętrze też super, tak jak u mnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ślicznie Dada !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma farta dziewczyna. ....

Dobrze ze kombo sprzedałem bo był plan rwac w nocy we Łodzi te pakiety :f:

Śliczny kombiacz. ... jeszcze szyby i lampy w BLACK i kossa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z czystej ciekawości. Sorry z odbieganie od wątku. Gdzie takie dokładki można zdobyć i w jakich mniej/więcej cenach? Bo prędzej czy później chciałbym aby mojego kombixa taka optyka spotkała :) Jak z pasowaniem i czy dużo roboty z ogarnięciem montażu? PS. Sorki za lokowanie produktu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi