Skocz do zawartości
DaDa

GOLDIE Do 5'ciu razy sztuka - nowa Omegusia <3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z czystej ciekawości. Sorry z odbieganie od wątku. Gdzie takie dokładki można zdobyć i w jakich mniej/więcej cenach? Bo prędzej czy później chciałbym aby mojego kombixa taka optyka spotkała :) Jak z pasowaniem i czy dużo roboty z ogarnięciem montażu? PS. Sorki za lokowanie produktu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie to nie so tanie i dostepne rzeczy :D akurat dada ma pelny pakiet original takze szczegoly niech ci zdradzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie to nie so tanie i dostepne rzeczy :D akurat dada ma pelny pakiet original takze szczegoly niech ci zdradzi :P

Domyślam się Grabix. Dzięki za odpowiedź. Poczekam na właścicielkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :) w niemczech jest troche gratow irka ake ceny spore... Zreszta ja nie mam fejsbukow a tam ponoc tez da sie fajne fanty wyrwac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z czystej ciekawości. Sorry z odbieganie od wątku. Gdzie takie dokładki można zdobyć i w jakich mniej/więcej cenach? Bo prędzej czy później chciałbym aby mojego kombixa taka optyka spotkała :) Jak z pasowaniem i czy dużo roboty z ogarnięciem montażu? PS. Sorki za lokowanie produktu ;)

Jak to wcześniej @Łukary napisał, miałam farta :P

Generalnie nie planowałam zabawy w Szajblery ale grzecznie sobie czekałam, aż znajdzie się coś na graty, żeby przełożyć ładną serię po tym jak mi kolega wjechał w narożnik i miałam $$ z ubezpieczenia. Tak się trafiło, że ktoś wystawił lotkę, a jak zadzwoniliśmy do niego to się okazało, że generalnie ma cały pakiet, końcówki, springi itp. itd., bo jego kombi idzie na szrot i zdejmuje wszystko - to wzięłam wszystko :D

Powiem tylko, że zapłaciłam mniej niż dali z ubezpieczenia :P Ale zderzaki poszły na spawanie, bo idealny stan to już chyba niemożliwy jest.

No i jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to wcześniej @Łukary napisał, miałam farta :P

Generalnie nie planowałam zabawy w Szajblery ale grzecznie sobie czekałam, aż znajdzie się coś na graty, żeby przełożyć ładną serię po tym jak mi kolega wjechał w narożnik i miałam $$ z ubezpieczenia. Tak się trafiło, że ktoś wystawił lotkę, a jak zadzwoniliśmy do niego to się okazało, że generalnie ma cały pakiet, końcówki, springi itp. itd., bo jego kombi idzie na szrot i zdejmuje wszystko - to wzięłam wszystko :D

Powiem tylko, że zapłaciłam mniej niż dali z ubezpieczenia :P Ale zderzaki poszły na spawanie, bo idealny stan to już chyba niemożliwy jest.

No i jest :)

Siemka. Dzięki za odpowiedź. Chyba każdy by zrobił jak Ty. Takiej okazji nie można było przegapić. No to się Tobie, że tak napiszę - "fartnęło". Upiekłaś parę pieczeni przy jednym ogniu  :) :) :) Efekt zajefajny, godny pogratulowania. Takie zazdro :P ode mnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imponujesz mi :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mnie się taka robota, może jeszcze powiesz, że wszystko sama robiłaś ? ;)

Ale widzę izolacje przegrody przedniej też pocięłaś barbarzyńsko :lol2:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, B0Cygano napisał:

Podoba mnie się taka robota, może jeszcze powiesz, że wszystko sama robiłaś ? ;)

Ale widzę izolacje przegrody przedniej też pocięłaś barbarzyńsko :lol2:

Tylko nie spawałam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi