Skocz do zawartości
Grabarz

Vectra grabarzowej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:D przyszedl czas na zmiane pojazdu dla żony takze zabralismi sie z rysiem omega obejrzec vectre w sobote z samego rana :D rychu jak to rychu byl wczorajszy pol auta od jego strony zaparowane a jak dojechalismy do celu obudzil sie przeczytal godziny otwarcia i stwierdzil ze w niedziele od 10 a jestesmy godzine przed a tak naprawdę to była sobota :D i tym sposobem rychu ma dzien do przodu, badz jak rysiek :D ale do sedna :D zalozenie bylo takie: czarne kombi jasne wnetrze 1.9 120 kunia. No i kupilismy :D tak to wyglada

1512336442-800-x-600px-DSC_1339.JPG

Kolor z20r taki sam jak w omedze :D lepiej sie nie dalo :D

Z wyposazenia kolorowa navi, lusterko fotochrom z podswietleniem, radio z bluetooth laczace sie z kazdym fonem, klapa otwierana z przycisku i pilota, jasna skora i jakies inne pierdoly :P

1512336514-800-x-600px-DSC_1341.JPG

No a z modow - bo nez tego sie nie obedzie :P brewki na lampy, spoiler opc na klape, grill bez logo ciemne szybki no i wymiana filtrow oleju i ogarniecie polskiego menu i navi i zakup zimowek :P lotka i brewki juz do mnie jado :P no i wyrzucenie oro telefonu i wstawienie uchwytow na napoje :D a pozniej nakas zmiana techem np procedura startowa zegarow :P

1512336816-800-x-600px-DSC_1342.JPG

1512336906-800-x-600px-DSC_1343.JPG

No i dywaniki gumowr tez do mnie jado :D

1512336977-800-x-600px-DSC_1344.JPG

1512337031-800-x-600px-DSC_1345.JPG

Aha no zakup akumulatora albo przelozenie z punto :D

Generalnie żonka na ta chwile zadowolona zobaczymy jak dalej autko bedzie sie spisywalo mam nadzieję ze dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elegancko Ci powiem Grabka :)

No to Aneczka jest zadowolona na bank ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lata bokiem ??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i bajera :D:D Spodobał Ci się widzę VC :D Piękny środek zazdraszczam... u mnie bieda i welursy... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładna, fajne wnętrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graba trzeba ją opić żeby się nie psuła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Historia o grzmiącej 0.5 mnie rozbawiła ::lol:

No nareszcie !!Fura bajka i te wyposażenie :D .Nie wiedziałem ze VC były taki ładne!

Nareszcie auto piekne dla pieknej kobiety a nie lakierowany odkurzaczem Fiat.Wszystko na F to gowno, pamietaj ;;)

Gratki Anno ::D

A ty do mycia auta, Raz !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ładna Viki :) tez mam z20r :P środek fajny a co do polskiego menu to chyba nie wszystko da się spolszczyc :) kiedy będzie jaki chip ? :f: dpf jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupy w niedziele zawszę się udają ;)

Ja wczoraj też wróciłem ze sprzętem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzienks panowie :D digi co prawda to prawda :D a no widzisz aros niepotrzebnie ja widzialem u ciebie :P chip na razie w odległych planach :P na razie podstawowe rzeczy i dopoeszczenie wizualnie :) no tak rysiu ty miales dwie niedziele wez sie tez pochwal :D dpfa podobno nie mialy te silniki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co sprzęt stoi u młodego bo zajebany garaż mam omegami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Historia o grzmiącej 0.5 mnie rozbawiła ::lol:

No nareszcie !!Fura bajka i te wyposażenie :D .Nie wiedziałem ze VC były taki ładne!

Nareszcie auto piekne dla pieknej kobiety a nie lakierowany odkurzaczem Fiat.Wszystko na F to gowno, pamietaj ;;)

Gratki Anno ::D

A ty do mycia auta, Raz !! :lol:

Tylko, że ten najlepszy silnik diesla w Oplach, wymyślili w tej gównianej fabryce na "F" . Zresztą jako pierwsi na świecie... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz sobie na słupku od strony pasażera na naklejkę, jak masz cyfry 05 to jest dpf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema:D przyszedl czas na zmiane pojazdu dla żony takze zabralismi sie z rysiem omega obejrzec vectre w sobote z samego rana :D rychu jak to rychu byl wczorajszy pol auta od jego strony zaparowane a jak dojechalismy do celu obudzil sie przeczytal godziny otwarcia i stwierdzil ze w niedziele od 10 a jestesmy godzine przed a tak naprawdę to była sobota :D i tym sposobem rychu ma dzien do przodu, badz jak rysiek :D ale do sedna :D zalozenie bylo takie: czarne kombi jasne wnetrze 1.9 120 kunia. No i kupilismy :D tak to wyglada

1512336442-800-x-600px-DSC_1339.JPG

Kolor z20r taki sam jak w omedze :D lepiej sie nie dalo :D

Z wyposazenia kolorowa navi, lusterko fotochrom z podswietleniem, radio z bluetooth laczace sie z kazdym fonem, klapa otwierana z przycisku i pilota, jasna skora i jakies inne pierdoly :P

1512336514-800-x-600px-DSC_1341.JPG

No a z modow - bo nez tego sie nie obedzie :P brewki na lampy, spoiler opc na klape, grill bez logo ciemne szybki no i wymiana filtrow oleju i ogarniecie polskiego menu i navi i zakup zimowek :P lotka i brewki juz do mnie jado :P no i wyrzucenie oro telefonu i wstawienie uchwytow na napoje :D a pozniej nakas zmiana techem np procedura startowa zegarow :P

1512336816-800-x-600px-DSC_1342.JPG

1512336906-800-x-600px-DSC_1343.JPG

No i dywaniki gumowr tez do mnie jado :D

1512336977-800-x-600px-DSC_1344.JPG

1512337031-800-x-600px-DSC_1345.JPG

Aha no zakup akumulatora albo przelozenie z punto :D

Generalnie żonka na ta chwile zadowolona zobaczymy jak dalej autko bedzie sie spisywalo mam nadzieję ze dobrze :)

Śliczna! :heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super synek :) i córcia nareszcie ma autko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna fajna. Kiedy montujesz lodówkę LCD w zagłówki itp? :P Nie chcę cię podpuszczać ale tak wielki bagażnik aż się prosi o dodatkowe wyposażenie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wreszcie hehe :D nie bedzie nic w srodku modzone, jedynie schowek na napoje bo zamiast niego jest telefon musze to wywalic ale chyba czarny wstawie bo bezowych nie ma :P zmiany beda tylko optyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plany na przyszlosc to jasna skórka, felgi (w sumie juz kupione) i moze bose:) 

Tak tylko przypominam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra wez nie wygrzebuj brudów, dobre ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jednak czarne są ładniejsze :) zazdraszczam wyposażenia

No ładna Viki :) tez mam z20r :P środek fajny a co do polskiego menu to chyba nie wszystko da się spolszczyc :) kiedy będzie jaki chip ? :f: dpf jest?

120 nie miały DPF dopiero w 150 montowali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma w astrze 1.9 120 i ma dpf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mie to brakuje chromu na grilku :P

No ale pewnie bedzie jaki Irmi albo Stz :D

Gratki i bezawaryjnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi