Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panike siejecie :D kasa nie przepadnie odzyskacie w najgorszym wypadku a zlot i tak sie odbedzie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś 1 kwiecień pamiętajcie Nygusy :lukary:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, UniqueTM napisał:

Pamietamy, ale sprawa jest poważna :(

To pokazuje tego linka i nie z dzisiejszą datą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam tez na linka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak podejrzewalem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, UniqueTM napisał:

Miało byc wiecej, ale niektóre sytuacje na forum to zmieniły. Miło było ...

sr*j na to... Ja na forum jestem,  bywam na spotach i zlotach dla tych szlaufów wszystkich, bo ich kocham. :D 

A że jeden człowiek czuje się lepszy od innych i ma jakieś problemy ze swoim ego, skoro musi udowadniać innym, że są gorsi... Cóż, nic na to nie poradzimy. Trzeba to zlewać, bo nic z tym nie zrobisz... Głazu sam nie ruszysz. Trzeba omijać :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, UniqueTM napisał:

I tu jest mój problem, bo ja te głazy chcę ruszac... Znowu sie nie udało... Dzieki za miłe słowo

Jak pewnie zauważyłeś też próbowałem, ale to nie ma sensu. Nie w tym klubie.

Jestem w tym klubie dla całokształtu, bo formalna otoczka jest dość kuriozalna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, UniqueTM napisał:

I tu jest mój problem, bo ja te głazy chcę ruszac... Znowu sie nie udało... Dzieki za miłe słowo

Nie bardzo rozumiem tylko idei (nie wdrażając się w temat), że uważacie, że są równi i równiejsi.

A wypisując się ze zlotu nie traktujecie reszty składu gotowej pomóc/pogadać jak @slawko wyżej z resztą? Unosicie się dumą czy już nie lubicie pozostałych forumowiczów?

To takie trochę przykre, że mając (powtarzam nie oceniam) jakiś udział w dyskusji, ostatecznie wycofujecie się, pozostawiając tylko opinię na podstawie jednej sytuacji i dwóch osób ( w tym tylko 1 przedstawiciela Zarządu i jednego naczelnego podpuszczacza).

Tak jakby cała Wasza obecność na forum i udział w ostatnim zlocie był niczym. Mało razy pomagaliśmy? Czy kiedyś nie odpowiedziałam na Twoje pytanie? Na zlocie jak było coś potrzeba czy ktoś Was zostawił samych? Czy ktoś Was przedstawiał w złym świetle i obgadywał? Wytykał palcami? Warto się teraz unieść honorem o jedną sprawę i schować?

Jak chcesz z tym walczyć to pokaż, że jesteś lepszy i mądrzejszy, a nie wymowne opinie na koniec i ucieczka "Teraz nie pojedziemy na zlot, bo jesteście BEE". Bez sensu. Już nie mówiąc o tym, że nikt już nie zobaczy początku i końca dyskusji. A nawet gdyby była taka możliwość to nikt tego nie będzie czytał i oceniał która racja jest lepsiejsza. 

Zgodzę się z tym, że Ulter reaguje samodzielnie, ale takie prawo Zarządu - tu nie ma o czym dyskutować - od tego w końcu jest. Na zlocie można sobie zawsze na spokojnie wyjaśnić.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slawko piekne slowa :D jezdzi się dla ludzi i dla klimatu :*

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DaDa w wiekszosci zgadzam się z Twoją wypowiedzią. ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość digi

Ulter akurat ma przerobione 20 lat zlotów,899 spotów i trochę szacunku !! On wie dobrze kogo zj****ć, jak rozwiązać sytuację! Nie raz mnie zj****ł i oby nie raz kogoś z was chciał zjebac.

Dada to mnie z*****o a nie ja jego i nic ani nikogo nie podpiszczałem to raz .Pw gościa sa typu Grucha i tyle.

Elite- ale z szacunkiem. Powiem k***a jeszcze raz ! Kogo tutaj obraziłem -screen,kogo tutaj oszukałem ,bo ja mam paragony z pw i moge je wam pokazać jakie Omega Elite nie widziało! Pokaże wam paragony od ludzie których nie znacie ale znacie ale was znają i skończy sie p*********e digi n******y robi afere! 

Mam dość obłudy,hamstwa i wodoglowia .Nie jestem tutaj na siłe !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Digi tylko spokojnie nie rzucaj miesem, ja wychodzę z zalozenia ze to nie dla mnie takie przepychanki i pisanie jakis referatów i odpisywanie wiec ja sobie tylko poczytam jak ktos ma cos do kogos powinien sobie to bezposrednio z dana osoba wyjasnic

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UniqueTM za bardzo się przejmujesz. Nie jesteś zupa pomidorowa żeby Cie wszyscy lubili ;)

Mnie też nie wszyscy tu lubią, ale (mam nadzieję) są i tacy co lubią. 

Na tyle co Cię poznałem to za bardzo się przejmujesz i jesteś nerwus, ale można się z Tobą dogadać. Ja mam tak samo ;) Chamstwa nie znoszę, ale jak ktoś chce rozmawiać to zawsze się dogada.

Ochłoń... Przemyśl na chłodno...  

I moja rada po doświadczeniach z "rozmów" z ulterem:  nie podejmuj z gołębiem gry w szachy. :lol:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra panowie spam spamem ale jak ktos cos do siebie ma wyjasnijcie sobie to miedzy soba albo na pw albo przez telefon i po temacie bo sie robi lista żalów

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu sie znowu dzialo ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, rafke napisał:

Co tu sie znowu dzialo ?? 

Ciiii. Nie wracajmy do tego ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość digi

:lukary:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na rozluźnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie prywatnw wycieczki na PW bo nastepne Wasze spiny na publicu i leca bany. 

Prosze o info na pw o co znowu poszlo  od jednego i drugie 

Go.

Sa swieta i takie klimatu oczekuje a nie bicie piany miedzy 2 osobami. 

Rozumiemy sie ? 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość digi

WizzElitePolska :ps:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczyscilem troche ten Wasz syf. 

Teraz czekam na PW.

Jak chcecie skakac na siebie to bez bluzgow i slow uznawanych potocznie uzywanych na obrazliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eeee luzik Pany :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiek jprd ile na PW sie na proszę  .....

tak nie powinno to wyglądać .. do digiego to samo ale jakoś pomaga .

Pisze z Toba Luz Unqe... a teraz patrze no nic to nie wniosło . 

Jestesmy dorośli ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, UniqueTM napisał:

A poczytałes wszystkie tematy?

prosze o dystans do WSZYSTKIEGO ok ?

powtarzam jestesmy dorosli dążmy do rozwiązań , nie róbmy problemu. @UniqueTM jesteś klubowiczem jak i reszta pomóż w łądzie i składzie na forumie nie róbmy zamieszania ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony akceptujesz regulamin Regulamin oraz Warunki użytkowania. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania.