Skocz do zawartości
sapciak

Brakujące elementy rolety elektrycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Zakupiłem okazjonalnie "sprawną" roletę z całą półką do sedana B FL celem doposażenia swojej Omegi. Po podłączeniu na krótko okazuje się, że jedna z prowadnic nie jest kompletna, ma wyłamany jeden element (zaznaczony na zdjęciu). Może ktoś ma jakąś uszkodzoną roletę której chce się pozbyć za PLN. Lub może ktoś moodził przy prowadnicach i podpowie co by można było pokombinować. 

aaaa, i potrzebny jeszcze przewód z wtyczkami do podłączenia rolety (również zaznaczone- zdj zapożyczone z sieci) :)

IMAG0381hjhjhh.thumb.jpg.d59a6a91003c29517aad75805885d71b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maciej446

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maciej446

A myślałeś coś pokombinować samemu?W sensie jakaś prowizorka na stałe?

Teraz idzie takie kleje kupić ,że hej.

Jakby co mam porządny pistolet do kleju na gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie to szukam. Jak się nie uda nic znaleźć to wtedy podjadę do Ciebie na doline i coś podpowiesz i może wykombinujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie to szukam. Jak się nie uda nic znaleźć to wtedy podjadę do Ciebie na doline i coś podpowiesz i może wykombinujemy ;)

Ty mnie tu nie zdradzaj mojej bazy  :)

Jasne.Zgadamy się to na żywo pokażesz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graty już mam. Teraz tylko czekam na cieple dni by zacząć działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka!

Pytanie mam jak zakładałeś tę roletę to była ona plug and play? W sensie gdzieś słyszałem że trzeba szybę tylną wyciągnąć żeby założyć wszystko. To prawda czy można bez demontażu szyby tylnej ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie temperatura na plusie to Ci odpowiem na 100% bo jeszcze nie przekładałem. Ale z tego co ja się dowiadywałem i oglądałem mocowania itp to szyby nie ruszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka!

Pytanie mam jak zakładałeś tę roletę to była ona plug and play? W sensie gdzieś słyszałem że trzeba szybę tylną wyciągnąć żeby założyć wszystko. To prawda czy można bez demontażu szyby tylnej ??

No co ty szyby nie ruszasz :D najpierw musisz wyciagnac siedzisko pozniej te boczne obszycia musisz podwazyc bedziesz mial takie metalowe uszy po jednej i po drugiej stronie, jak podwazysz to te elementy obszycia wysuniesz w gore, nastepnie musisz odkrecic pasy, zdjac te zaslepki i tam masz takie duze sruby, pozniej te plastiki boczne od podsufitki bedziesz mial luzne, nastepnie wyciagasz zaglowki i te plastikowe elementy w ktore wchodzi zagłówek bedziesz musial wyxisnac, jak zlozusz oparcie to od ttlu bedziesz musial je palcami pchac, a pozniej musisz od strony bagaznika polke odkrecic jest przyktecona kilkoma srubami od dolu no i pas srodkowu ktory idzie z polki trzeba odkrecic po uprzednim zdjęciu oslony plastikowej no i xhyba to tyle tak mnie sie wydaje ze nic nie pominalem :P jak cos noech mnie ktos poprawi, mam nadzieje ze trochę ci ulatwilem sprawe :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi