Skocz do zawartości
B0Cygano

Jak zdemontować mały schowek w konsoli środkowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ktoś mi podpowie jak wyjąć mały schowek w konsoli środkowej ? Chodzi o ten gdzie w bogatszych wersjach występuje wyświetlacz nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pociągnij go poprostu i wyjdzie. On jest tylko wcisnięty. Najpierw ramka potem schowek.

Ewentualnie możesz sobie pomóc małym płaskim śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa pociągnij... kolega demontował i ułamał ramkę a raczej uchwyt z dołu :( a nowego w ASO nie ma.

Ramka ma ułamany jeden dolny uchwyt i trzymać się nie będzie za pewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele plastikowych rzeczy według technologii demontażu producenta, po demontażu idzie w śmietnik i zakładają nowe.

Kiedyś czytałem jak według producenta wygląda procedura ściągnięcia boczka drzwi :D

Bo ciekawiło mnie jak dementują te wkładki, rączki (za które łapiemy jak zamykamy drzwi) bo one prawie zawsze się łamią przy demontowaniu.

I okazało się że im też się łamią a producent po każdym demontażu przewiduje założenie nowych. Tak samo rygielki drzwi i coś jeszcze...

Ale jak się robi na patencie setny raz to można się nauczyć żeby jak najmniej rzeczy połamać. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak wszystko dobre jak są części, problem jest wtedy jak nie ma praktycznie żadnej części nowej ;pp

A co do ramki myślę czy nie podkleić dolnego zatrzasku, bo tego się raczej nie kupi się, no ale znowu czy nie będzie to patent na minao druta roku ?  :ke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przykleisz ją na odwrót to na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ramka przyklejona i to nie na odwrót. Górny zatrzask trzymał, dolny też mimo naderwania i został wspomożony kilkoma kroplami kleju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi