Skocz do zawartości
Łukary

V-ka 3,2 Łukarego

Rekomendowane odpowiedzi

@Agnieszka teraz to Ty mnie oczerniasz.. To, ze pisze posty pozno, nie znaczy, ze po alkoholu. 

Napisalem, ze nowy wlasciciel sie martwi, co nie znaczy, ze ma do Łukasza pretensje. O poprawkach napisalem w formie zartu, myslalem to tak to zostanie odebrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje zakończyć temat . 

I na kolejny raz poprostu pomyśleć:  "co też Inna osoba może pomyśleć o tym co napisze ja "

i wszystko bedzie ok . 

Pozdrawiam .

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, B&K napisał:

@Agnieszka teraz to Ty mnie oczerniasz.. To, ze pisze posty pozno, nie znaczy, ze po alkoholu. 

Napisalem, ze nowy wlasciciel sie martwi, co nie znaczy, ze ma do Łukasza pretensje. O poprawkach napisalem w formie zartu, myslalem to tak to zostanie odebrane.

Nie chodzi o porę pisania postów, ale o ich treść.

A żart jak to ująłeś, no cóż efekt odwrotny. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@B&K Po co w ogóle rejestrowałeś się ponownie na forum skoro kolejna awantura to była tylko kwestia czasu?! Robiłem nie raz przy tym kombiaczu i uwierz mi że Sam Chciałbyś mieć swoją Fl w takim stanie jak Łukasz utrzymywał to kombi! Pod kompem widziałem nie raz.. więc nie wiem o jakim wariowaniu opcoma piszesz... Może to po Alko Twój błędnik świruje?! Moja rada na to to grzecznie się pożegnać 😡

• Like 4
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja juz pisalem nie raz i nawet ostatnio ze jakbys popatrzył na stan auta a pozniej na przebieg nie uwierzyl bys ze ma tyle najechane

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Ulter napisał:

Przepraszam ...

Ale to ty to auto kupiłeś ?? Bo jeżeli nie to nie rozumiem po co siejesz tutaj ferment ???

Kupujący chyba nie był niepełno sprytny i miał okazje zapoznać sie ze stanem auta a jak były jakieś zarzuty co do stanu faktycznego to 2 tyg. Rękojmi są ...

Wiec nie rozumiem po co takie głupie dogadywanie z twojej strony. :(:(:( 

Podkreślam że nie jest to atak na twoją osobe ;)

Lecz zainteresowanie sensem głupiej wypowiedzi :)

Nie ja kupiłem, właściciel nie ma pretensji o stan ( nie wiem w sumie kto to tak odebrał), a cały czas ten argument jest zaznaczany. W sumie moja głupia wypowiedź, myslałem, że niektórzy mają wiecej dystansu do tematu i nie chodzi tutaj o Ciebie, bo Twoja wypowiedź jest najnormalniejsza ze wszystkich powyższych.

@Aros zapraszam do oględzin :) Zdziwisz sie jak może wyglądać dobrze utrzymany BFL w serii ...

Edytowane przez B&K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zapraszam do garazu zeby zobaczyc jak wyglada przeinwestowany i orzekombinowany dizel mysle ze koniec off topu

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Grabarz napisał:

A ja zapraszam do garazu zeby zobaczyc jak wyglada przeinwestowany i orzekombinowany dizel emoji14.png mysle ze koniec off topu

Pozamiatane, wygrałes :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne komentarze zostały przeniesione aby nie spamować tematu, odnajdziecie je tutaj.

• Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Omega krzywo patrz i mówi posprzątaj ze mnie, te białe dziadostwo :f:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi