Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że omegi szkoda na szaleństwa no i brak mocy (2.2) decyzja padła na bmw e30 , narazie krótki filmik , w wolnej chwili będą foty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

palimy sprzęgło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym Cię za to na karę łagrów syberyjskich skazał :D

Ale z drugiej strony 95% aut sygnowanych znaczkiem BMW przed 2000 rokiem tylko do tego się nadaje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na czymś trzeba sie uczyć , omegi mi zwyczajnie szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajna droga z kostki , oj bym tez palił :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem miłośnikiem marki BMW, mimo, że obecnie jeżdżę Omegą, więc stąd moje zdanie na ten tema takie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem miłośnikiem marki BMW, mimo, że obecnie jeżdżę Omegą, więc stąd moje zdanie na ten tema takie :)

Auto bedzie doprowadzone do idealnego stanu żeby mozna było czasem bokiem polecieć . Jeśli ma ci to poprawić humor .

Prawda jest taka że jest tam inny silnik i samo idzie bokiem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auto bedzie doprowadzone do idealnego stanu żeby mozna było czasem bokiem polecieć . Jeśli ma ci to poprawić humor .

Mi go jeszcze nic nie zepsuło ;)

Stan idealny w aucie używanym nie jest do osiągnięcia, to moje prywatne zdanie. :)

A i dla mnie BMW = 100 % zgodność z vinem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi go jeszcze nic nie zepsuło ;)

Stan idealny w aucie używanym nie jest do osiągnięcia, to moje prywatne zdanie. :)

A i dla mnie BMW = 100 % zgodność z vinem :D

zgodności nie ma za duzo , ale taki był zamiar że sprawiał frajdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kuffa :D Znowu nie to koło się kręci przy upalaniu :f:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepozorne rodzinne kombi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie chyba 2.0 wydech na przelocie, w dowodzie jest 1.8 a poprzedniego właściciela nie znam (auto z parkingu policyjnego) stał dwa lata

73b9ebbd3f0e88cfgen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BMW E30 też zawsze mi się podobało. Jeśli chodzi o auto do zabawy to idealnie się chyba do tego nadaje, zresztą nie bez powodu mają taką opinie, że te wymęczony egzemplarze taki miały wcześniej swój żywot. 

Hmm myślę, że fajnie doprowadzić auto to normalnego stanu. Zadbane E30 już teraz mają konkretne ceny i nie będą tanieć.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BMW E30 też zawsze mi się podobało. Jeśli chodzi o auto do zabawy to idealnie się chyba do tego nadaje, zresztą nie bez powodu mają taką opinie, że te wymęczony egzemplarze taki miały wcześniej swój żywot. 

Hmm myślę, że fajnie doprowadzić auto to normalnego stanu. Zadbane E30 już teraz mają konkretne ceny i nie będą tanieć.  :)

taki jest plan napewno nie bedzie wielkiego upalania , silnik jest w swietnej kondycji zalany 10/60 valvoline

zostało dopieszczenie wizualne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili fajne są te dwie skrajności

omega wygodna w automacie , komfortowa .

bmw jest na gwincie z fotelem kubełkowym twarda jak beton .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym 2.0 to se można wieśniackie piski opon robić. Do prawdziwej zabawy musi być minimum 200KM i odelżony maksymalnie, szpera 100% i hydrauliczny ręczny. Np takie coś najtaniej 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e30-335i-gruz-do-driftu-drift-ID6zxEKc.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Nie ma lepszego auta do driftu bez większych modyfikacji jak E30, ma idealny rozkład mas, jest lekkie. Moim marzeniem jest kupno takiego bez papierów, opłat tylko na lawete i tor, zacząłem od zrobienia B+E. Są podobno pojezdzawki gdzie OC nie wymagane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym 2.0 to se można wieśniackie piski opon robić. Do prawdziwej zabawy musi być minimum 200KM i odelżony maksymalnie, szpera 100% i hydrauliczny ręczny. Np takie coś najtaniej 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e30-335i-gruz-do-driftu-drift-ID6zxEKc.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Nie ma lepszego auta do driftu bez większych modyfikacji jak E30, ma idealny rozkład mas, jest lekkie. Moim marzeniem jest kupno takiego bez papierów, opłat tylko na lawete i tor, zacząłem od zrobienia B+E. Są podobno pojezdzawki gdzie OC nie wymagane

O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OJ byś sie zdziwił co to robi , generalnie auto jest mocno podłubane i ciezko stwierdzic jaka ma moc , na pewno nie jezdzi jak seryjne 2.0

Kupiłem to auto nie z zamiarem zajechania na torze i wyprucia wszystkiego tylko żeby czasem można było bokiem zarzucić i poszaleć w omedze nie mam takiej możliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi