Jump to content
  • advertisement_alt
  • Powełek

CZARNA 500+ PAWŁA

Recommended Posts

Jako że dostałem upomnienie o uzupełnianie na bieżąco tematu, uzupełniam
    Walczyłem w weekend z podświetleniem zegarów grałem w zdrapke
    IMG_20180707_153509-3456x2592.thumb.jpg.bf7d709add8a26b67b7de5c2afaa31fa.jpg
    IMG_20180710_162401-3456x2592.thumb.jpg.d3faae608a5e66003cb515907183d72a.jpg
    Też muszę u siebie tak zrobić, tylko nie wiem jak za te wskazówki się zabrać , co by dobrze je ustawić na miejscu po robocie

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

Ściągasz ograniczniki wskazówek, one opadną. Naklejasz taśmę malarską w pobliżu i zaznaczasz położenie wskazówek :) A dalej to już rozbierasz, drapiesz i składasz, następnie dajesz wskazówki żeby się pokryły że znakami na taśmie malarskiej, wkładasz do auta, odpalasz i robisz jazdę próbną obserwując zegary :) jak wszystko ok to składasz resztę i się cieszysz  :D warto sobie zrobić test i zapisać jakie masz prędkości na kilku biegach przy 2 i/lub 3 tyś obr :) I oczywiście zapamiętać stan paliwa i obserwować temp. 

chyba wszystko :P

• Like 1

Ściągasz ograniczniki wskazówek, one opadną. Naklejasz taśmę malarską w pobliżu i zaznaczasz położenie wskazówek A dalej to już rozbierasz, drapiesz i składasz, następnie dajesz wskazówki żeby się pokryły że znakami na taśmie malarskiej, wkładasz do auta, odpalasz i robisz jazdę próbną obserwując zegary jak wszystko ok to składasz resztę i się cieszysz   warto sobie zrobić test i zapisać jakie masz prędkości na kilku biegach przy 2 i/lub 3 tyś obr I oczywiście zapamiętać stan paliwa i obserwować temp. 
    chyba wszystko
    Dzięki diable Tazz-mański :D

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

• Like 1

@Misiek spoko :zeby:

co tu taka cisza :P 

500+ się skończyło :P

• Like 1
    • Haha 1

Pacz co m-c wpływa na konto mamona a efektów brak .... @Powełek dajesz tu z aktualizacjami :f: