Skocz do zawartości
Sewerin

Fabryczna nawigacja w Opel Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma fabryczna NAWIGACJĘ w Omedze?

Spotkał się ktoś z wersją Omegi wyposażoną w taką nawigację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa ja mam :D Czarno-białą + mapa Niemiec na płycie :f:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Sewerin przeca są navi ori w Omegach , zależy od wyposażenia ... Raczej to przeżytek ( dróg nam przybywa :f: ) W omegach B i BFl występowały navi .

Ja u siebie mam te opcje :P co prawda nie ma płyty i nie włączałem tego co i jak ale se jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.04.2018 o 05:02, Łukary napisał:

No Sewerin przeca są navi ori w Omegach , zależy od wyposażenia ... Raczej to przeżytek ( dróg nam przybywa :f: ) W omegach B i BFl występowały navi .

Ja u siebie mam te opcje :P co prawda nie ma płyty i nie włączałem tego co i jak ale se jest ;) 

Wiesz ja ostatnio śmigałem kilkoma nowymi samochodami.W robocie też mam prawie nowe auto.

I żadne nie ma tego co Omega moja z roku 2000 hehe

A taka navi to bajera bo nie trza kabeli ;-)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.04.2018 o 17:08, Grzegorz89 napisał:

Taaa ja mam :D Czarno-białą + mapa Niemiec na płycie :f:

I śmiga? Kierunki pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sewerin napisał:

Takiej to nie chcę hehe 

Ja chce taką w 3 d( czyt. w 3 du*y)

To jest fabryczna nawigacja w B, po Fl nie wiem jak to jest, bo to już nie moje klimaty.

Ale powiem Ci jedną rzecz nawet najnowsza ori nawigacja w Omedze to słabe rozwiązanie, dawno nie wspierana i nie aktulizowana, szczegnie dla naszego regionu. Chyba, że chcesz sobie założyć fabryczną w celu dołożenia, więc temat chyba da się zrealizować, ale z punktu praktyczności pożytku nie wiele.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Sewerin napisał:

I śmiga? Kierunki pokazuje?

Działa, włącza się, można poprzewijać niemieckie menu... No i to tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się założy do Omy zamiast radia ten panel dotykowy to będzie śmigać navi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci o radio 2din (stacje multimedialna ? Chyba @SZAJBUS_SzeF miał takie coś u siebie jak pamiętam. Napewno @Aros i @skit mają takie stacje u siebie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tazz napisał:

Chodzi Ci o radio 2din (stacje multimedialna ? Chyba @SZAJBUS_SzeF miał takie coś u siebie jak pamiętam. Napewno @Aros i @skit mają takie stacje u siebie 

No o to właśnie.Tylko ,że nawet jakby navi na tym śmigała to nie wiem czy będzie wygodnie na to lukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego w omedze radio jest gdzie jest a wyświetlacz kolo zegarow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niefabryczne radio i navi sciagasz.jaka chcesz i dziala elegancko ale... wole teledon bo na bierzaco pokazuje natezenie ruchu i yanosika tez mozesz odpalic, nie wiem jak jest w nowszych ale w sumie jest screen mirroring wiec daje to pewnie rade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.04.2018 o 20:46, Tazz napisał:

Ja z premedytacją wziąłem radio bez navi. Miałem w poprzedniej omedze pionka z navi to aktualizacja map i ich jakość to totalna porażka :/ O takich bajerach jak natężenie ruchu itp nie wspomnę:/ Niestety ale wszelkie fabryczno/radiowe rozwiązania są na gruby odpie....ol robione... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaje jeszcze radio z androidem, wtedy wsio na bieżąco. Sam przymierzam się do takiego. Biorę oczywiście pod uwagę jakość dźwięku np.w porównaniu do mojego alpine. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Tomek WRO napisał:

Zostaje jeszcze radio z androidem, wtedy wsio na bieżąco. Sam przymierzam się do takiego. Biorę oczywiście pod uwagę jakość dźwięku np.w porównaniu do mojego alpine. 

Nie ma raczej firmowych rozwiązań z andkiem w akceptowalnych kwotach, a chińszczyzna nie ma sensu :/ 

Dla mnie to w ogóle niesamowite ze alpine czy pioneer nie robi rozwiązań z andkiem. To tak jak kiedyś topowi producenci uparcie nie dawali obsługi divx/xvid w odtwarzaczach a chińszczyzna miała od lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :D 

Czy posiada ktoś Zbędną ori mape navi do Fla ? Czy może ktoś mi wypalić płytkę , da rade zrobić taki myk ? 

Radyjko ndc 2015 u mnie .

Zdaje sobie sprawe ,że raczej to hulać nie bedzie z racji nie dostępności map itd... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Łukary napisał:

Czy posiada ktoś Zbędną ori mape navi do Fla ? Czy może ktoś mi wypalić płytkę , da rade zrobić taki myk ? 

Zdaje sobie sprawe ,że raczej to hulać nie bedzie z racji nie dostępności map itd... 

a takiego nie chcesz?

jak zrobić

http://www.omegaowners.com/forum/index.php?topic=114743.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo fajne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mnie się to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 15.04.2018 o 13:27, skit napisał:

Nie ma raczej firmowych rozwiązań z andkiem w akceptowalnych kwotach, a chińszczyzna nie ma sensu :/

Firmowe rozwiązania z andkiem to też chińszczyzna :)

13 godzin temu, Łukary napisał:

Mam oryginalną płytę do FL-a z niemiecką mapą :) Radio NCDC2013, ale powinno pasować

Nie wiem, czy pamiętasz temat, ale da się w tych radiach uruchomić tryb serwisowy, w którym w trybie navi pokazuje aktualne położenie geograficzne :P

Edytowane przez B&K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMG_20180930_003707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Łukary napisał:

A z Merivy nie podejdzie? Jak chcesz spróbować to mogę Ci wypalić z 2008 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nawet Sławek nie zanurzalem się w info co siedzi w marinie. Krzysiek ma mi skopiować ori ma....

Ale tak mi się wydaje że nie pomyślałem kompletnie o necie. Na chomiku coś powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi