Jump to content
  • advertisement_alt
  • PawelP

2.5V6 Executive

Recommended Posts

I za to masz u mnie plusa Grabarz, ty mnie rozumiesz聽 widz臋 馃榾, ( te nowe auta niemaja聽 duszy i tego czego艣 ),聽 jak widz臋 na forum聽 twoja czarna pi臋kno艣膰 to a偶 chce si臋 j膮 ogl膮da膰聽 za ka偶dym wej艣ciem na forum,聽 takie auta si臋 ceni i tego nam na drogach brakuje聽

• Like 1

Mora艂 jest te偶 taki 偶e kolega co tak radzi艂 je藕dzi BMW E46 diesel聽 2.0 z rocznika chyba 2003-04 , wi臋c czemu聽 on tak niepost膮pi? w艂a艣nie聽

35 minut temu, PawelP napisa艂:

Mora艂 jest te偶 taki 偶e kolega co tak radzi艂 je藕dzi BMW E46 diesel聽 2.0 z rocznika chyba 2003-04 , wi臋c czemu聽 on tak niepost膮pi? w艂a艣nie聽

hehe :P Jeden z najbardziej awaryjnych silnik贸w bmw :P

• Like 1

Jak patrz臋 na klub astry np niekoniecznie w polsce gdzie laduja kupe kasy ludzie w te auta mowa o efce to az sie ich podziwia bo po pierwszym modelu poszlo kilka generacji i dawno mogli by sie przesiasc na nowszu model czego my zrobic nie mozemy to az milo sie robi ze ktos jeszcze dba i szanuje te auta :)

• Like 2

Poza tym do beemki jest od pyty gadzetow spoilerow ringow itd a do omegi ciezko dostac nietypowe fanty :)

19 godzin temu, Grabarz napisa艂:

Jak patrz臋 na klub astry np niekoniecznie w polsce gdzie laduja kupe kasy ludzie w te auta mowa o efce to az sie ich podziwia bo po pierwszym modelu poszlo kilka generacji i dawno mogli by sie przesiasc na nowszu model czego my zrobic nie mozemy to az milo sie robi ze ktos jeszcze dba i szanuje te auta :)

u nas tez nie by艂oby omegi, a nadal asterka, gdyby nie wypadek ;(

• Like 1

Dzi艣 odno艣nie tematu tego co pisa艂em kolega kt贸ry mi to m贸wi艂 prawdopodobnie zmienia swoj膮 bmw e46 rocznik 2004 na tak膮 sam膮 rocznik 2004 z t膮 r贸偶nic膮 偶e ta nowa ma ksenony聽 fotele kubelkowe i mniejszy przebieg,聽 i gdzie tu jego logika?聽 艣mieszne to co mi m贸wi艂 na pocz膮tku zmieniaj膮c auto co dwa lata聽 na nowszy skoro on tego nierobi聽

• Like 1

29 minut temu, PawelP napisa艂:

i gdzie tu jego logika?

Zmienia, bo dla niego auta s膮 rzecz膮 kt贸ra s艂u偶y do wo偶enia 4 liter z punktu A do B, nie przywi膮zuje si臋 do tego, nie z偶ywa emocjonalnie. Ma kaprys i zmienia.

Edited by B0Cygano
    • Like 1

14 godzin temu, Jus-Tinka napisa艂:

u nas tez nie by艂oby omegi, a nadal asterka, gdyby nie wypadek ;(

Ja mimo, 偶e z Asterk膮 efk膮 mia艂em w sumie najwi臋cej problem贸w to mia艂em j膮 najd艂u偶ej ze wszystkich Opli. Mam nadziej臋, 偶e Omega te偶 d艂ugo ze mn膮 zostanie. :)

• Like 1

W dniu 21.09.2018 o 21:52, Grabarz napisa艂:

Niekt贸rzy uzywaja auta jako buty ktore maja nas zawozic z miejsca do miejsca to tak jak my np nie zrozumiemy ludzi kt贸rzy np bzika na punkcie mody i zawsze musza sie jakos sensownie ubrac albo przebrac kilka razy w ciagu dnia a nie tak jak ja ptosze zone zeby mi skarpetki pocerowala bo po prostu szkoda mi naeet paru zl na nowe, wole sobie kosmetyki do auta kupic :D

hahaha :D sk膮d ja to znam kolego :haha7::f:

• Like 2

Rozumiem 偶e napis consump..聽 to 艣rednie spalanie?聽 jutro akcja z wymian膮 w臋偶y od Podtlenku gazu 馃榿pop臋ka艂y od zagi臋膰,no niemam s艂贸w na to ,w ci膮gu roku z 4razy to samo,聽 聽oraz b臋dzie monta偶 dekla od pompy paliwa , obecny to dramat nowy od Ricardo zosta艂 dodatkowo pomalowany antykorozyjnie tak na wszelki wypadek wiecie ruda wsz臋dzie wejdzie聽

IMAG1264.jpg

57 minut temu, PawelP napisa艂:

Rozumiem 偶e napis consump..聽 to 艣rednie spalanie?

:yes2:

W臋偶e od LPG wymienione, na mocniejsze polecam聽 Thunderflex zwykle nowe po zaj臋ciu si臋 mieszcz膮

IMAG1268.jpg

IMAG1266.jpg

IMAG1270.jpg

• Like 1

No i ma艂y zonk,聽 przy wymianie w臋偶y urwa艂o si臋 po艂膮czenie od mapsensora聽 lecz kto艣 przy nim grzeba艂 bo zosta艂 przyklejony pewnie podczas wizyty u gazownika to si臋 urodzi艂o,聽 na szcz臋艣cie starych cz臋艣ci niewyrzucam i mam uszkodzony mapsensor STAG,聽 przelozylem聽 , b臋dzie dobrze majster 馃榾, po rozebraniu tego cuda techniki okaza艂o si臋 偶e by艂 nieszczelny, oto co w 艣rodku zobaczy艂em ,trzeba b臋dzie staga zakupi膰 STAG rocznik 2016, ten drugi co go zala艂o to Autogaz AC rocznik 2011 z tego co czyta艂em STAG ma dok艂adniejsze podzespo艂y nowocze艣niejsze ,na dole po lewej AutogazAac po prawej elektronika STAG

IMAG1273.jpg

IMAG1274.jpg

IMAG1276.jpg

IMAG1277.jpg

• Like 1

Zabra艂em si臋 za benzyn臋,聽 nowe przewody do pokrywy pompy paliwa, uszczelka dekla wraz z deklem聽 no prawie nowym w bardzo dobrym stanie聽

Na deklu a偶 by艂o mokro od benzyny聽

IMAG1278.jpg

IMAG1280.jpg

IMAG1286.jpg

IMAG1284.jpg

IMAG1282.jpg

IMAG1285.jpg

IMAG1287.jpg

• Like 1

8 minut temu, WOY napisa艂:

Gdzie dorwa艂e艣 taki fajny dekiel?

Nowe elementy nabywa si臋 na drodze kupna w Autoryzowanej Stacji Obs艂ugi聽:f:

Od Ricardo聽 kupi艂em dekiel聽

W dniu 3.10.2018 o 21:24, WOY napisa艂:

Wygl膮da jak nowy :)

Praktycznie w takim stanie byl sprzedany ;)

Ten dekiel od ciebie Ricardo pom贸g艂 bardzo,聽 w starym uszczelka do wyrzucenia,聽 korozja zjad艂a dekiel z g贸ry w dodatku聽 by艂 mokry od benzyny

• Like 1

Zima nasta艂a mr贸z przyszed艂聽

IMAG1310.jpg

To si臋 nazywa zimny dolot聽:f: