Skocz do zawartości
PawelP

Omega 2000 Edition Pawła

Rekomendowane odpowiedzi

I za to masz u mnie plusa Grabarz, ty mnie rozumiesz  widzę 😀, ( te nowe auta niemaja  duszy i tego czegoś ),  jak widzę na forum  twoja czarna piękność to aż chce się ją oglądać  za każdym wejściem na forum,  takie auta się ceni i tego nam na drogach brakuje 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morał jest też taki że kolega co tak radził jeździ BMW E46 diesel  2.0 z rocznika chyba 2003-04 , więc czemu  on tak niepostąpi? właśnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, PawelP napisał:

Morał jest też taki że kolega co tak radził jeździ BMW E46 diesel  2.0 z rocznika chyba 2003-04 , więc czemu  on tak niepostąpi? właśnie 

hehe :P Jeden z najbardziej awaryjnych silników bmw :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak patrzę na klub astry np niekoniecznie w polsce gdzie laduja kupe kasy ludzie w te auta mowa o efce to az sie ich podziwia bo po pierwszym modelu poszlo kilka generacji i dawno mogli by sie przesiasc na nowszu model czego my zrobic nie mozemy to az milo sie robi ze ktos jeszcze dba i szanuje te auta :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym do beemki jest od pyty gadzetow spoilerow ringow itd a do omegi ciezko dostac nietypowe fanty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Grabarz napisał:

Jak patrzę na klub astry np niekoniecznie w polsce gdzie laduja kupe kasy ludzie w te auta mowa o efce to az sie ich podziwia bo po pierwszym modelu poszlo kilka generacji i dawno mogli by sie przesiasc na nowszu model czego my zrobic nie mozemy to az milo sie robi ze ktos jeszcze dba i szanuje te auta :)

u nas tez nie byłoby omegi, a nadal asterka, gdyby nie wypadek ;(

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś odnośnie tematu tego co pisałem kolega który mi to mówił prawdopodobnie zmienia swoją bmw e46 rocznik 2004 na taką samą rocznik 2004 z tą różnicą że ta nowa ma ksenony  fotele kubelkowe i mniejszy przebieg,  i gdzie tu jego logika?  śmieszne to co mi mówił na początku zmieniając auto co dwa lata  na nowszy skoro on tego nierobi 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
29 minut temu, PawelP napisał:

i gdzie tu jego logika?

Zmienia, bo dla niego auta są rzeczą która służy do wożenia 4 liter z punktu A do B, nie przywiązuje się do tego, nie zżywa emocjonalnie. Ma kaprys i zmienia.

Edytowane przez B0Cygano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Jus-Tinka napisał:

u nas tez nie byłoby omegi, a nadal asterka, gdyby nie wypadek ;(

Ja mimo, że z Asterką efką miałem w sumie najwięcej problemów to miałem ją najdłużej ze wszystkich Opli. Mam nadzieję, że Omega też długo ze mną zostanie. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2018 o 21:52, Grabarz napisał:

Niektórzy uzywaja auta jako buty ktore maja nas zawozic z miejsca do miejsca to tak jak my np nie zrozumiemy ludzi którzy np bzika na punkcie mody i zawsze musza sie jakos sensownie ubrac albo przebrac kilka razy w ciagu dnia a nie tak jak ja ptosze zone zeby mi skarpetki pocerowala bo po prostu szkoda mi naeet paru zl na nowe, wole sobie kosmetyki do auta kupic :D

hahaha :D skąd ja to znam kolego :haha7::f:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że napis consump..  to średnie spalanie?  jutro akcja z wymianą węży od Podtlenku gazu 😁popękały od zagięć,no niemam słów na to ,w ciągu roku z 4razy to samo,   oraz będzie montaż dekla od pompy paliwa , obecny to dramat nowy od Ricardo został dodatkowo pomalowany antykorozyjnie tak na wszelki wypadek wiecie ruda wszędzie wejdzie 

IMAG1264.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, PawelP napisał:

Rozumiem że napis consump..  to średnie spalanie?

:yes2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Węże od LPG wymienione, na mocniejsze polecam  Thunderflex zwykle nowe po zajęciu się mieszczą

IMAG1268.jpg

IMAG1266.jpg

IMAG1270.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i mały zonk,  przy wymianie węży urwało się połączenie od mapsensora  lecz ktoś przy nim grzebał bo został przyklejony pewnie podczas wizyty u gazownika to się urodziło,  na szczęście starych części niewyrzucam i mam uszkodzony mapsensor STAG,  przelozylem  , będzie dobrze majster 😀, po rozebraniu tego cuda techniki okazało się że był nieszczelny, oto co w środku zobaczyłem ,trzeba będzie staga zakupić STAG rocznik 2016, ten drugi co go zalało to Autogaz AC rocznik 2011 z tego co czytałem STAG ma dokładniejsze podzespoły nowocześniejsze ,na dole po lewej AutogazAac po prawej elektronika STAG

IMAG1273.jpg

IMAG1274.jpg

IMAG1276.jpg

IMAG1277.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabrałem się za benzynę,  nowe przewody do pokrywy pompy paliwa, uszczelka dekla wraz z deklem  no prawie nowym w bardzo dobrym stanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na deklu aż było mokro od benzyny 

IMAG1278.jpg

IMAG1280.jpg

IMAG1286.jpg

IMAG1284.jpg

IMAG1282.jpg

IMAG1285.jpg

IMAG1287.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie dorwałeś taki fajny dekiel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, WOY napisał:

Gdzie dorwałeś taki fajny dekiel?

Nowe elementy nabywa się na drodze kupna w Autoryzowanej Stacji Obsługi :f:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od Ricardo  kupiłem dekiel 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.10.2018 o 21:24, WOY napisał:

Wygląda jak nowy :)

Praktycznie w takim stanie byl sprzedany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten dekiel od ciebie Ricardo pomógł bardzo,  w starym uszczelka do wyrzucenia,  korozja zjadła dekiel z góry w dodatku  był mokry od benzyny

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zima nastała mróz przyszedł 

IMAG1310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się nazywa zimny dolot :f:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi