Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
PawelP

Omega 2000 Edition Pawła

Recommended Posts

Lukary  jestem z Plewisk koło Poznania,  faktura na Grzedy bo tam mamy siedzibie firmy  a serwis w Gluchowie koło Poznania,  intercas  blisko zaledwie 300m, więc korzystam z karty klienta firmy by kupić taniej zresztą cała firma tak kupuję 

Edited by PawelP
  • Like 1

W sobotę  założę czujnik i żarówki do licznika,  poprzednie były za mocne ponieważ barwione na kolor czerwony

Edited by PawelP

Zakupiłem drzwi na przód w kolorze w bardzo dobrym stanie,  z głośnikami Bose, które potrzebuje,  drzwi z lusterkami  szybami w moim roczniku aura oraz całym wyposażeniem, i tylko jedno  małe ognisko rdzy ,cena za sztukę 150 złociszy , dziś zakładam stronę  pasażera ,zmiana dzwi że względu  na to że obecne są zaatakowane przez rudą i mocowania do ogranicznika wycięte przez jakiegoś debila 

IMAG0346.jpg

• Like 4

Bedziesz zakladal bose czy masz?

Bose mam fabrycznie,  te głośniki w drzwiach zostaną w aucie poniewaz obecne jeden od pasażera jest uszkodzony,  a drugi na zapas zostanie 

No to luzik

Drzwi założone,  nasmarowane wszystko zrobione sporo czasu mi zajęło musiałem jeszcze cała wiozke drzwi od kierowcy przełożyć , teraz czas na odnowę boczkow drzwi leżały trzy lata na strychu są całe niepolamane, gumę będę ściągał z boczkow także to na wiosnę  do zrobienia ,w między czasie ogarniam kolektor dolotowy już umyty chemicznie w Cargo 4100 przez cały dzień w proporcji 50:50 i pod ciśnieniem 210bar  było naprawdę sporo osadów z oleju nagaru ,to mój drugi kolektor a pierwszy na silniku, , zostanie pomalowany struktura VHT na zewnątrz ,będzie cacy  a na dole są zdjęcia jak w środku wyczysczony i boczki w stanie bardzo brudnym 

IMAG0005.jpg

IMAG0014.jpg

IMAG0020.jpg

IMAG0024.jpg

• Like 4

Jedena tapicerka dzrzwi wyczyszczona najbardziej mozolna praca to będzie ściąganie gumy.

IMAG0026.jpg

IMAG0027.jpg

IMAG0030.jpg

Mogłeś zacząć od ściągnięcia tej gumy 

• Like 1

Będę oklejal boczki folią żeby innych elementów niepopalic inna chemia do ściągania gumy 

A foli nie spali? 

Myślę że nie ponieważ będę działać bez rozpuszczalników itp. Ale wolę folię założyć i mieć pewność ze jakiegoś zacieku niema 

No ciekaw jestem jak wyjdzie :)

Powoli do przodu, gumę ściągam  nowym płynem hamulcowym K2 w porównaniu Do Nitro i podobnych to niepali plastiku,  choć dłużej się ściąga gumę ale efekt świetny 

IMAG0086.jpg

• Like 3

W dniu 2.02.2019 o 10:29, PawelP napisał:

i dzwoniłem do sprzedającego który twierdził że oryginał ale tak robią bo coś tam

Miałem tak z tulejami lemfordera, logo było zdarte, robią tak podobno bo jakieś ma cła opłaty czy coś w tym stylu... mam kumpla pracującego w Intercars

• Like 1

Czujnik wymieniony na Bosch więc problem rozwiązany,no mają takie praktyki czasem gdzieś słyszę 

4 godziny temu, PawelP napisał:

Powoli do przodu, gumę ściągam  nowym płynem hamulcowym K2 w porównaniu Do Nitro i podobnych to niepali plastiku,  choć dłużej się ściąga gumę ale efekt świetny 

IMAG0086.jpg

I co później na to? Struktura? Plastidip?

Nic z tego,  po oczyszczeniu zobaczę odżywką RR Customs jak to będzie wyglądać,  możliwe że pójdzie folią carbon 3D 

Jak już chcesz to oklejac to na czarny połysk, będzie dobrze  :)

Narazie mam na myśli oklejanie, brat ma w omedze oklejone na czarny carbon mat i ładnie to wygląda, ale to się później okaże ,chce jakoś skomponować wnętrze , przez jakiś czas pojeżdżę z oczyszczonymi z gumy i po zastosowaniu odżywki  RR Customs

Dziś zakup filtra kabinowego z węglem aktywnym 

IMAG0091.jpg

• Like 1

Po dłuższym czasie temat boczków się trochę zmienił, dwa są założone ale mają za dużo uszkodzeń, typy przypalone papierosem,  pofalowana skórka , itp, więc były jako doraźne i testowe,  wrócą na miejsce te drugie co są w bardzo ładnym stanie z tym że ściągam z nich listwe z materiałem i założę listwe że skóra z tych poprzednich, oczywiście gumę muszę na nowo ściągać, temat długi z racji braku czasu ale to ogarnę 

IMAG0096.jpg

• Like 1