Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PawelP

Omega 2000 Edition Pawła

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pomalowane katalizatory 

IMAG0536.jpg

IMAG0537.jpg

IMAG0539.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

Dziś założone Poliuretany na przód 

IMAG0540.jpg

IMAG0541.jpg

IMAG0542.jpg

IMAG0543.jpg

IMAG0552.jpg

IMAG0553.jpg

IMAG0544.jpg

IMAG0546.jpg

IMAG0549.jpg

IMAG0553.jpg

IMAG0548.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może komuś się przyda,  temat zmieniarki radia jeśli komuś się niewysuwa magazynek na płyty trzeba zwolnić blokadę czy jak to tam się zwie, na zdjęciu jest taki czarny stycznik wystarczygo odblokować pokazane jak to zrobić na fotce, ja posiadam dwa radia przekładałam w lepszym stanie magazynek, radio mam już kompletnie sprawne 

IMAG0562.jpg

IMAG0560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś omega pojechała do autogaz firmy  GraGal Poznań Junikowo, do zrobienia mapa gazu po zmianie reduktora na mocniejszy,  zmiana przewodów gazu na nowe plus nowy filtr fazy lotnej, oraz usterka nieszczeslnosci gdy klima działa czuć lpg,  

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was. Omega wróciła z serwisu LPG, mogę polecić fachowca, tanio i dobrze, lecz po konsultacjach z nim stwierdzilem że wtryski Valtek będą wywalone a pójdą Hana lub Barracuda,  na Valtkach jest kiepsko i mapy się czasem rozjezdzaja i do tego bardzo słabe czasy wtrysku, dziś będę wiedzial co i jak na ten temat, za cenę 150zl gazownik zrobił mapę wymienił dwa nowe przewody uszczelnil połączenia przewodów  do reduktora (już gazem nieczuc gdy klima włączona), wymienił filtr fazy lotnej,zamocowal wtryskiwacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry ruch z wymianą tych valtekow :) i z hany i z barracud będziesz zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki,  no chce założyć lepsze, wszystko inne już zrobione w aucie, silnik po kapitalce z modyfikacjami,  lpg nowe założone, reduktor na 300KM, tylko właśnie te valtki psują to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór padł na wtryskiwacze Barracuda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przyjechały części od Skita,  dla mnie najważniejsze przednie osłony słupków,  oraz zewnętrzne listwy srebrne tył ,jeszcze raz dzięki Skit po walce z firmą DPD wkońcu otrzymałem paczkę,   niepolecam ich nikomu, najlepiej inpost lub dhl albo gls 

IMAG0578.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja.miałem przeboje teraz z fedexem, masakra, moje opony od 9 dni są u nich na magazynie. Ale sprzedający wysłał wczoraj drugi komplet właśnie gls i były już dzisiaj. A tamte będzie sobie odbierał od fedexa jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to z kazda firma kurierska jest problem..

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu udało się kupić uszczelki kolektorów wydechowych do katalizatorow omegi 3.2 firmy Elring, szukałem wszędzie i niemieli nawet Intercars,zaślepki do dwóch sond lambda także kupione z nierdzewki razem z podkładka miedzianą jutro będzie zakładanie katalizatorów, jak zawsze znajomy z autoczesci zawalił po raz kolejny i jego konkurencja okazała się skuteczniejsza po zamówieniu następnego dnia czyli dziś  po godzinie 9 odebrałem towar jak zawsze mogę liczyć na autoczesci AMS Kórnik

IMAG0580.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie. Ja tez nie mogłem dostać tych uszczelek. Na temat poli moje zdanie już jest takie, że wróciłem do bmw i lemf. Totalnie g*wno sie z nich zrobiło. Po kilku miesiącach sławny poliuretan okrył się hańbą...miałem te same tuleje co Ty. Oczywiście gwarancję uznali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas pokaże co będzie z poliuretanow jak narazie jest lepiej niż było, brat od 2lat ma poliuretany MBPS i nic się niedzieje, może na taką partię trafiłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś się dzieje, spontan w pracy z kolegą zakładamy katalizatory luz w pracy więc go wykorzystamy

IMAG0581.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po Założeniu bardzo odczuwalna jazda autem,  wyciszony z dołu uszczelniony układ,  ogólnie lepiej jedzie jest żwawszy bardzo,  te zamienniki tylko zamulaly mi auto,  buczały pierdziły i coś tam jeszcze, w poniedzialek do gazownika jedzie na założenie wtysków Barracuda i korektę mapy LPG

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wymiana tarcz i klocków  na przód okazało się również ze piasty do wymiany jedna troszkę krzywa druga puka lekko, zaciski na później do pomalowania ,przy pomocy brata który też ma omege po swapie BFL zielona 3.2   2002.r

IMAG0582.jpg

IMAG0584.jpg

IMAG0585.jpg

IMAG0587.jpg

IMAG0589.jpg

IMAG0590.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś omega pojechała do Serwisu Autogaz GraGal,  będą wymienione wtryskiwacze z valtków czerwonych na Barracudy,doszlo również założenie nowego elastycznego przewodu do tankowania od wlewu gazu do butli  ponieważ miedziany dziś pękł na stacji paliw,plus korekta mapy LPG po założeniu katalizatorów i uszczelnieniu układu wydechowego lambda wariuje na LPG inne wartości ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne elementy do omegi wieszaki układu wydechowego oryginalne, bo tylko one są wytrzymale zamienniki pękają, oraz spinki progu,  jutro dojedzie jeszcze Śruba pozioma wahacza przód bo niedodali do paczki a zapłacone w Dixi Car 

IMAG0601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Omega odebrana wtryski założone Barracuda,  ogarnięty wlew gazu , polecam tego gazownika

IMAG0604.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super działasz. Oby tak dalej

Wymiziane Samsungiem Galaxy S7 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki,  jeszcze będzie wymieniona nowa wiązka kabli do gazu stag , już leży w pudełku nowa , bo tamta  w aucie była naprawiana, także jeszcze pójdzie nową korekta gazu po wymianie sondy lambda na Bosch ponieważ jedna kuleje lub jej wtyczka,  będę diagnozowal, obecnie auto jest doprowadzone do takiego stanu jaki oczekiwałem , silnik po kapitalce układ hamulcowy  nowy elementy gazu,  nowa szyba przod  i reszta drobnych rzeczy co opisywałem tutaj z fotorelacji , NOWE😀😊😊 są dalsze plany na modzenie jeszcze jakieś części czekają do założenia  będzie się działo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekają również modyfikację wizualne silnika,  malowanie kolektora dolotowego,  przepustnic, nowe opaski które były fabrycznie, rury dolotu z nierdzewki, coś się jeszcze wymyśli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wakacjach następna wizytą u gazownika w celu założenia nowej wiązki kabli do gazu, obecna to tragedia,  lecz czas niepozwolil na zrobienie tego wcześniej  , nowa w pudełku czeka 

IMAG0606.jpg

IMAG0607.jpg

IMAG0607.jpg

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie ciśniesz  z tematem :) Podoba się mnie taka robota :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi