Skocz do zawartości
Shayba

Suka... jest tylko jedna ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Fajnie że zawitałaś na zlot i na forum:) I czekam na więcej :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O kuła :ohmy@2x: Mechaniki i tjunery dawać mnie tutej pendzikiem.... :f: Paczcie jak i uczcie się jak dziewczyna moduje auto... Podobuje mnie się ta korekta :D Ja przed zlotem 2 dni glinkowanie cleaner i fusso :D efekt taki że teraz wpadam na myjkę oblatuję za 3zł wodą potem 2km 80-100km/h i omega suchutka :hurra:

Edytowane przez Aros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm.... znalazłam jeszcze jedno zdjęcie pokazujące, jakim profesjonalnym sprzętem się wtedy posługiwałam xD

117qog6.jpg

ale wracając do tworzenia Suczki ^^ po sezonie zaczęłam szykować felgi do odnowienia, uzupełnienia braków i pomalowania ich ;) z racji braku garażu i zimy, robiłam to w domu ^^ tak czysciłam i wyrównywałam je papierem ściernym na dywanie przed telewizorem :) a malowane były w kiblu xD przynajmniej pierwsze warstwy, później jakoś dorobiliśmy się garażu i już kończone były w nim, niestety brak prysznica i możliwości swobodnego załatwiania się były dość uciążliwe ;)

59yphe.jpg

34qjymb.jpg

35bva0z.jpg

29vkx77.jpg

W między czasie kupiłam gwint, który okazał się niekompletny i niestety nie został założony na auto przez ponad 2 lata :P brakowało talerzyków między sprężyną w przednim zawieszaniu a łożyskiem 

2v3o907.jpg

Ściągnęłam też po wielu kombinacjach i dzięki dojściom owiewki Mugen z Turcji ^^ więc nie znajdziecie raczej takich na Pl drogach ;) w tym samym czasie zaczęłam auto szykować z Piotrkiem pod OWLE 2015 ;) Owiewka jedna niestety nie przetrwała wysyłki z Turcji i była klejona, ale było warto ją ratować. W tym czasie pomalowaliśmy zaciski na czerwono, zaczerniliśmy wszystkie obtarcia i rysy, wpadły wspomniane owiewki, felgi hmm.... wszystkie kratki malowałam na czarno, kleiłam jeszcze raz listwę z tyłu carbonem i już nie pamiętam co jeszcze ;)

15q90d5.jpg

jrcgux.jpg

2s15dti.jpg

i efekty końcowe ;) może cudem techniki nie jest :) ale na vipa wjechała ^^ 

dcx9f.jpg

nvyu7r.jpg

291f7lh.jpg

Po tym czasie miałam obrony, w między czasie rozmowy o prace itd itd i długo się nic nie działo. Nie było czasu, chęci i trochę zostałam zrażona do tego wszystkiego. Intensywniej przesiadłam się na siłownie i dążenie do zawodów. W między czasie dostałam prace, służbowe autko prosto z salonu :) I na codzień śmigałam sobie Fordem Focusem. Suczka miała całą zimę przestać w garażu z dala od soli. Ale niestety z 5 miesięcznego Forda w styczniu zostało tylko tyle 

2iw10y9.jpg

x51fye.jpg

6putmc.jpg

Ze mnie na szczęście trochę więcej zostało, ale swoje też miałam składane do kupy ;P no i niestety Suczka całą zimę i w sumie to kolejny rok śmigała kierowana przez mojego jeszcze wtedy faceta :) bo on swoje auto robił też wtedy między pracą i wyjazdami z krk do szpitala w Piotrkowie i później do Tomaszowa do mnie do domu gdzie dochodziłam do siebie. Więc to były 2 ostatnie lata gdzie z autem nic się nie działo. Dopiero od jakichś 2 miesięcy zaczęłam coś więcej z Suczka działać przy wielkiej pomocy @DonPadre

Więc aktualnie wpadł w końcu zakupiony wcześniej gwint, do którego dorobiłam talerzyki, założyłam wydech Borla, który dostałam po wypadku od byłego, który został zakupiony po promocyjnej cenie od Kuby ^^ "bo mi się podobał xD" Wymieniłam radio na 2din, niektóre głośniki czekają na wymian i hmm.... zakupiłam lotkę na tył, którą trzeba odnowić i niedługo wpadnie korekta lakieru z powłoką znów, wiec dzieje się dzieje :)

Jestem tez w trakcie zakupu bertony po dachowaniu, ale to jeszcze ciiiiiiiiiii :))

Aktualny stan auta obiecuje wstawić na dniach :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie rakieta :D plany są zacne, chęci też są więc mam  nadzieję  że się pojawi w pełnej okazałości na wrześniowym :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szacun! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Petarda:D Powiedz mi jak ty wyszłaś cało z tego wypadku?? Auto jest konkretnie zmasakrowane..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Ty mnie w tym momencie zaimponowałaś.... :dzieki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, NerwuS13 napisał:

Petarda:D Powiedz mi jak ty wyszłaś cało z tego wypadku?? Auto jest konkretnie zmasakrowane..

Calo to trocbe za duze slowa ;p bo polamana, niezle obita, spedzilam tydzien na oiomie na morfinie co 4h w pelnej gotowosci na operacje z powodu zapadnietych pluc i krwotoku wew :p ale ladnie sie pozbieralam do kupy :)

A jak hmm... Lekarze i reha twierdza ze przezylam tylko dlatego ze trenowalam od paru lat i organizm sam sie obronil. Znalezli mnie z nogami zablokowanymi pod kiera i glowa na wycieraczce pasazera. 

Ale smigam autem od kiedy moglam juz wmuafe odciagnac stopy na siebie ^^

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest kocuka ta asterka !!!

Czekamy na swapa i ogien ;-)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Shayba napisał:

Calo to trocbe za duze slowa ;p bo polamana, niezle obita, spedzilam tydzien na oiomie na morfinie co 4h w pelnej gotowosci na operacje z powodu zapadnietych pluc i krwotoku wew :p ale ladnie sie pozbieralam do kupy :)

A jak hmm... Lekarze i reha twierdza ze przezylam tylko dlatego ze trenowalam od paru lat i organizm sam sie obronil. Znalezli mnie z nogami zablokowanymi pod kiera i glowa na wycieraczce pasazera. 

Ale smigam autem od kiedy moglam juz wmuafe odciagnac stopy na siebie ^^

Twarda z Ciebie sztuka:D:P (nie mylić z suką:lol:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha robiłabym Lucusiowi konkurencje w piekle, wiec  mnie zostawili  xD a żeby było śmieszniej to jakoś ze 3 miechy temu do kanału wpadłam :P oczywiście poza lekkim wstrząśnieniem i dupa w oleju nic mi się nie stało. Więc na mnie trzeba uważać, bo ja odpierdalam, ale na szczęście wychodzę ze wszystkiego cała ^^

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Shayba napisał:

haha robiłabym Lucusiowi konkurencje w piekle, wiec  mnie zostawili  xD a żeby było śmieszniej to jakoś ze 3 miechy temu do kanału wpadłam :P oczywiście poza lekkim wstrząśnieniem i dupa w oleju nic mi się nie stało. Więc na mnie trzeba uważać, bo ja odpierdalam, ale na szczęście wychodzę ze wszystkiego cała ^^

To widzę, że byśmy się dogadali:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, NerwuS13 napisał:

To widzę, że byśmy się dogadali:D

Az nie moge sie doczekac jesiennego 😈

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy Asterix w pięciu drzwiach który dobrze wygląda. 

Co do odpierdalania to też mi się to zdarza tyle że nie wpadam do kanału ;)

Przecież pseudonim do czegoś zobowiązuje. 

Powodzenia przy dalszych pracach - będę obserwował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, SZAJBUS_SzeF napisał:

Pierwszy Asterix w pięciu drzwiach który dobrze wygląda. 

Co do odpierdalania to też mi się to zdarza tyle że nie wpadam do kanału ;)

Przecież pseudonim do czegoś zobowiązuje. 

Powodzenia przy dalszych pracach - będę obserwował ;)

no to teraz mam nadzieje, że nie zawiodę :) ale masz racje o H jak się słyszy to każdy robi tylko GTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OAlbo grubo albo wcale ! 

Czyli wczorajsza wycieczka po prezent na dzien dziecka xD

IMG_20180603_172207.jpg

IMG_20180603_155308.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bertonka? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, skit napisał:

Bertonka? 

Si ;) kazdy ma takie lambo na jakie go stac xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jest bertonka z piotrkowa? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Shayba napisał:

Si ;) kazdy ma takie lambo na jakie go stac xD

Duze szkody? na graty czy do roboty? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, skit napisał:

Duze szkody? na graty czy do roboty?

Tu sie wytnie, tam sie wyklepie i bedzie cabrio xD nie no dawca z niej bedzie tylko i wylacznie 

A Bertonka juz z Krk, ale tak to Piotrkowska ;)

IMG_20180603_140843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myslalem pod dpd stala ma ladne wnetrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Grabarz napisał:

Tak myslalem pod dpd stala ma ladne wnetrze emoji14.png

Szkoda tylko ze biale eee... tzn kremowe xD ale da sie cos z tym zrobic ^^ Bedzie dobrym dawcom 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co tu z niej sie przyda jako dawca ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi