Skocz do zawartości
WOY

Omega 3.0 256KM

Rekomendowane odpowiedzi

bajkopisarz, niech ci da wydruk z hamowni :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba kiedyś ją widziałem na sprzedaż.. Ale chyba była lepiej opisana i za inne pieniądze. Jeśli to ta sama oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wisi bardzo długo ;p 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko Angielskie Omegi policyjne miały inna moc. Tu jest Sciema . Byłem kiedyś oglądać te omege. Zwykła seria 211 Kucy.  O ile nie mniej ż powodu wieku i Przebiegu....

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko jasne:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką moc i ile Nm miały te angielskie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vectra 3,2 anglik wersja policyjna miała +/- 260 -270 koni 

jechałem taka dawała rade :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jakiś czas się pojawiają ogłoszenia z omegami policyjnymi. Czy taka policyjna nie powinna mieć śladów po montażu dodatkowego wyposażenia np. anten, radia, porysowany dach od koguta i takie tam pierdoły. Chcesz wiedzieć ile mocy to hamownia, u mnie kosztuje 100 zł i wszystko staje się jasne. Tak poza tematem mój kolega od którego mam omegę kupił właśnie Megane III 2.0 Turbo, ten silnik co RS. Jedzie do Warszawy robić mu 300KM, tylko intercooler musi dać nowy tuningowy za 3000zł który tak schładza że powietrze wpadające do silnika ma 30 stopni. W tym silniku wszystko zostaje, tylko elektroniką się zmienia moc, jeden z najlepszych silników i nawet gazownia w nim chodzi, pośredni wtrysk. Fabryka w nim zwiększa moce co parę lat i teraz nowe RS mają koło 300 KM i kosztują koło 160000 zł a kilka lat do tyłu kosztowały koło 100000 zł. Jako ciekawostka chciał Leona Cupre. Pojechali nim do serwisu na sprawdzenie, auto na gwarancji. Okazało się że ma wadę którą mają wszystkie te silniki bez wyjątku, serwisant mówi że on już nie wyjedzie stąd bo gwarancja przepada. Chodzi o termostat, po serwisach stoją nowe Leony już po 3 miesiące i nie ma nigdzie tych termostatów a ich cena nie pamiętam coś 1500 czy 2500. Ale jak to w Polsce właściciel dał do łapy co trzeba i wyjechali z serwisu, ktoś inny się uszczęśliwi nowym nabytkiem 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak policyjne rozwiercali może i miały więcej w PL też tak kiedyś robili w sumie nie tylko w PL ;)
Chodziło mi bardziej o to czy X30XE da się aż tak przerobić i będzie wyglądało jak seryjne :D
Widziałem projekty w Vectrach ale to też raczej 3.2, sporo przeróbek było i moc coś koło tego 260.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi