Skocz do zawartości
Oskaa

Slicznota By Oskaa

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Orkan napisał:

To już bardziej wytrzymały klocek. Z Areło. :)

I ten starszy heh nowszy silnik nie jest tak chetny na mody 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No no plany ambitne :) szczerze będę kibicować :) opisuj na bieżąco temat :D ciekawe ile skrzynia i most wytrzymają :D szpera jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Oskaa napisał:

I ten starszy heh nowszy silnik nie jest tak chetny na mody 😁

Ten już jest wzmocniony, ale modzisz i tak programem i ewentualnie zmianą turbiny, czy IC. Zrób mu od razu rozrząd. Znasz pochodzenie tego silnika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Tazz napisał:

No no plany ambitne :) szczerze będę kibicować :) opisuj na bieżąco temat :D ciekawe ile skrzynia i most wytrzymają :D szpera jest ?

niestety szpery jeszcze nie ma ale po zmianie silnika bede dopiero pozniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Orkan napisał:

Ten już jest wzmocniony, ale modzisz i tak programem i ewentualnie zmianą turbiny, czy IC. Zrób mu od razu rozrząd. Znasz pochodzenie tego silnika?

oczywiscie ze znam pochodzenie tego silnika całe auto kupiłem do jazdy a pozniej na graty by był saaba odkupiłem od kolegi z grupy saab :) oczywiscie IC bedzie zakladany do 400 koni turbina bedzie załozona od nowszego saaba takze cały wydech od samego poczatku bedzie zrobiony na nowo a reszta programem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to powodzenia! Byle Ci kasy na to starczyło :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Orkan napisał:

No to powodzenia! Byle Ci kasy na to starczyło :P 

zdecydowanie wydech najbardziej szarpnie po kieszeni heh :d ale Dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam IC dla takiej mocy, to wg mnie 1500 - 2000 zł. Chińczyk tego raczej nie udźwignie. Turbinę TD04 podejrzewam, że masz, bo jak nie, to następne 1500 - 2000 zł. Przy takim dużym przyroście moc,y kaseta zapłonowa może odmówić posłuszeństwa, czyli kolejne...1500 zł :P O wydechu nie wspominam :D Oczywiście potem tradycyjnie może obrócić się panewka i... :amen: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Orkan napisał:

Sam IC dla takiej mocy, to wg mnie 1500 - 2000 zł. Chińczyk tego raczej nie udźwignie. Turbinę TD04 podejrzewam, że masz, bo jak nie, to następne 1500 - 2000 zł. Przy takim dużym przyroście moc,y kaseta zapłonowa może odmówić posłuszeństwa, czyli kolejne...1500 zł :P O wydechu nie wspominam :D Oczywiście potem tradycyjnie może obrócić się panewka i... :amen: 

całe szczescie duzo mi odpało juz heh i czesci mam prawie  ze na miejscu :) oczywiscie zgadłes turbina to td04 takze spokojnie wytrzyma :) przed wlozeniem silnika oczywiscie sciagam cały dół zeby uniknac takiej panewki heh :)

Edytowane przez Oskaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobaja mnie sie lampy z tylu jak swieco na klapie :D ty to musisz zaczac do nas na spoty przyjezdzac :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
7 minut temu, Grabarz napisał:

Podobaja mnie sie lampy z tylu jak swieco na klapie :D ty to musisz zaczac do nas na spoty przyjezdzac :P

Albo my do niego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Grabarz napisał:

jezdziłem kiedys :) jak jeszcze Gienio swoja Omega miał heh :) popstaram sie ponowic oraz takze zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, UniqueTM napisał:

Albo my do niego :D

Dokładnie tak zawsze zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi