Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Sign in to follow this  
Opierdalejszyn

Sterownie szyb i lusterek a drzwi z angola

Recommended Posts

Witam wszystkich, 

Mam w B drzwi od bfl razem z wiązkami ale jest drobny problem. Drzwi pochodzą z anglika i obecnie zamienione mam strony lewa/prawa przy sterowaniu szyb i lusterek. Odczego to zależy? Winny panel czy wiązka? 

Edited by Opierdalejszyn

Godzinę temu, Opierdalejszyn napisał:

Witam wszystkich, 

Mam w B drzwi od bfl razem z wiązkami ale jest drobny problem. Drzwi pochodzą z anglika i obecnie zamienione mam strony lewa/prawa przy sterowaniu szyb i lusterek. Odczego to zależy? Winny panel czy wiązka? 

Czekaj bo nie kumam. Tzn masz panel w prawych drzwiach czy dziala odwrotnie? W sensie chcesz zamknąć prawe okno a otwiera się lewe? Panele są na 100% takie same ang/eu. Wiem bo sprzedałem pare z anglików :)

5 godzin temu, skit napisał:

Czekaj bo nie kumam. Tzn masz panel w prawych drzwiach czy dziala odwrotnie? W sensie chcesz zamknąć prawe okno a otwiera się lewe? Panele są na 100% takie same ang/eu. Wiem bo sprzedałem pare z anglików :)

Działa odwrotnie, cała wiązka przełożona z prawych drzwi do lewych. Czyli muszę przestudiowac schemat 

12 minut temu, Opierdalejszyn napisał:

Działa odwrotnie, cała wiązka przełożona z prawych drzwi do lewych. Czyli muszę przestudiowac schemat 

Albo wiązki z europy wykminić.....

7 minut temu, skit napisał:

Albo wiązki z europy wykminić.....

Pewnie na tym się skończy. Może to być kwestia przepiecia jednego kabla, więc czemu nie spróbować? Dzięki ;)

19 minut temu, Opierdalejszyn napisał:

Pewnie na tym się skończy. Może to być kwestia przepiecia jednego kabla, więc czemu nie spróbować? Dzięki ;)

Ja bym spróbował zamienić dwa zaznaczone niebieskie z dwoma czerownymi :) S39 to panel szyb w drzwiach kierowcy :)

Przechwytywanie.JPG

• Thanks 1