Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOY

X30XE nasi tu byli :D roszada z wałkami ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tu działu Humor (chyba), więc piszę tutaj, bo niestety mnie to dotyczy :/
Mianowicie, nie wiem co poprzedni właściciel miał na myśli, lub też jego mechanik ale...
Dzisiaj miałem jeszcze 2h czasu na warsztacie i pomyślałem, że szarpnę się na uszczelnienie dekli zaworów, bo już ciekło na kolektor i dym spod maski to był najmniejszy problem ale plamy w każdym miejscu parkowania to już wstyd i z dnia na dzień było coraz więcej...
Jako, że były 2h to zacząłem od tej bardziej cieknącej (pokrywy plastikowe oczywiście) i tak sobie myślę sprawdzę czy wałki są od 3.0  i co ja widzę...
Na ssącym jest A a na wydechowym G :D:D:D
Przetarłem oczy kilka razy, bo myślałem, że zmęczony jestem po śrubie od dyfra a tu taki kwiatek :nie_wiem:
Ktoś mi wyjaśni jak to jeszcze jeździ :D a muszę przyznać, że na Pb nawet daje radę :P Na Lpg muli na maxa ale to raczej wina LPG...
Po bardzo wielu śrubach które nie były dokręcone w zawieszeniu, rzeźbie ze śrubą dyfra, elektryką od centralnego i nie tylko jeszcze taki kwiatek...
Poproszę o poradę co z tym fantem zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

Jak nasi tam byli to dobroci w aucie nie będzie :haha7:

Niestety to jest obraz większości Omeg użytkowanych w naszym kraju, i sprzedawanych za grosze na portalach aukcyjnych.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rób tak jak powinno być wg. fabryki... zmienisz przy okazji uszczelniacze i rozrząd... Niestety... Polscy "mechanicy" są niezastąpieni....

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym po tych naszych majstrach aż tak nie jechał. Dopóki auto jest serwisowane w ASO to poziom świadczenia usług jest powiedzmy wysoki. Aleeee niemiecki majsterek wcale nie jest lepszy od polskiego. Bo naprzyklad (na fakcie) majsterek gumiarz w niemcowni potrafi odwrotnie założyć oponę :masakra:

Więc wałki też mógł poebać jakiś niemiecki garażowiec :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzegorz89, to raczej tu było robione i na 99% za poprzedniego właściciela, 2 w tym kraju.
Samochód jest z polskiego salonu, więc raczej niemcownia się do niego nie dobierała :)
Masakra, nienawidzę poprawiać takiego dziadostwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorszym mankamentem używanych aut są poprzedni właścicele, im ich więcej tym gorzej ;pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tylko 1 firma i jedna osoba prywatna a i tak pełno takich właśnie spraw :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi