Skocz do zawartości
SebekS

Uszczelka anteny gps

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniał ktoś u siebie uszczelkę anteny gps na dachu? Próbowałem na necie znaleźć oraz w EPC, ale bez żadnego skutku.

IMG_20180805_194207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja kupiłem oryginalną antenę z uszczelka, co do samej uszczelki niewiem czy znajdziesz, lepszym wyborem będzie dorobienie nowej ze starej na wzór gdzieś gdzie robią rzeczy z gumy czy podobnych tworzyw i podkejenie tego klejem lub silikonem ,moja antena to tragedia była zajrzyj na moj wpis w nasze omegi tam będzie pokazane jak wygląda 

Edytowane przez PawelP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, nie ma w EPC uszczelki z czego wniosek prosty, nie istnieje oddzielnie, występuje jako całość pod nazwą ANTENA DACHOWA, ZESP. Jak nie straszny Ci wydatek wyrażony bardzo blisko liczb 4 cyfrowych to zamawiaj, choć możesz się nadziać na trudniejszą kwestię "dostępność"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt mojej na allegro anteny z GPS 200zl nowa ale to była okazja i jedna sztuka pewnie gdzieś w magazynie się uchowala sądząc po bardzo starym opakowaniu i etykiecie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PawelP

Fakt okazja, muszę i ja polować na to bo u mnie wygląda tak jak by miała 19 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta uszczelka ma taki kształt?

14a1f7f94b8a817fc9d80d03fa20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie ten kształt,  tak jak pisałem lepiej zdjac antenę i dać do jakiegoś zakładu co dorabiaja elementy gumowe lub samemu coś na wzór dorobić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie ten kształt,  tak jak pisałem lepiej zdjac antenę i dać do jakiegoś zakładu co dorabiaja elementy gumowe lub samemu coś na wzór dorobić 
Antena jest przykręcana pod podsufitka czy na jakimś zatrzaskiu czy podobnym patencie?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antena jest przykrecona nakrętka  pod Podsufitka, bodajże klucz płaski 13 wchodzi lub 10 niepamietam teraz , ja opuściłem światło stopu i mi się udało dostać do anteny

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, w weekend będę próbował :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi