Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

advanced6x

centralny z pilota-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki oto problem. Omega 2.5 td 96, ROK MODELOWY 97. Bateria w pilocie nowa, pilot sprawdzany, kladam kluchyk do stacyjki, wlaczam zaplon, przytrzymuje przycisk zamykaniai przytrzymuje, pilot sie programuje, zamki sie zamykaja i otwieraja. Wszystko dziala jak nalezy...przez 10-15 min, potem pilot nie reaguje, ponowne kodowanie i jest ok ale znow na 15 min, i tak non stop. w czym problem? prosze o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

Napisano (edytowane)

Tak jak pisałem po każdym kodowaniu dziala bez zarzutu nawet z 15 metrów. Później lipa. I tak w kółko. 

Edytowane przez advanced6x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie moduł komfortu nie ma podtrzymania albo padł, trzeba sprawdzić czy we wtyczce jest stale +12Volt, jeśli jest to moduł padł, chociaż jak masz możliwość z kimś podmienić moduł to byłoby wiadomo co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Która to wtyczka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że z tego co wiem to omegi nie mają modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazda omega ma modul komfortu... Znajdziesz go w nogach pasazera po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem że to może być wina połączenia z radiem, że po wyjęciu kluczyka się wyłącza. Czy też może centralny przełącza się w jakiś tryb ekonomiczny i po 10 min od zamknięcia wyłącza sterowanie pilotem? Jak to sprawdzic? Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze dopytam- podczas kodowania zamki się blokują po czym automatycznie odblokowuja. Tak powinno być? Czy mają pozostać zamknięte? Pomimo tego centralka reaguje ba pilot tylko Max 15 min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz czy nie odlutowala ci sie gdzies nóżka w pilocie od baterii. MIalem tak w zafirze. Na drugin plocie bylo wsyztsko cacy.  po podlutownaiu wszystko wróciło do normy.

Godzinę temu, advanced6x napisał:

zamki się blokują po czym automatycznie odblokowuja

Tak powinno być :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok sprawdzę po południu te luty i dam znać ale wątpię żeby to to bo tak jak pisałem przez 10 min od kodowania mogę 1000 razy zamykać i otwierać z pilota. Potem cisza i potrzeba znów kodowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2018 o 09:48, skit napisał:

Zobacz czy nie odlutowala ci sie gdzies nóżka w pilocie od baterii. MIalem tak w zafirze. Na drugin plocie bylo wsyztsko cacy.  po podlutownaiu wszystko wróciło do normy.

Tak powinno być :)

I jednak jedna nozka od baterii w pilocie nie była dokładnie przylutowana. Dzięki za radę. Teraz wszystko gra:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi