Skocz do zawartości
KomandoS

Opel Vectra 2.2dti Zender - Czarna Viktoria by KomandoS

Rekomendowane odpowiedzi

Dizel się już nie opłaca Wiem bo mam
Nie zgadzam sie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yhm... 100km vectrą palącą prawie 7l to koszt ok.35pln a 100km astrą palącą z obecnych wyliczeń między 9 a 10l gazu to jest koszt ok. 23zł wliczając w to benzynę na start jaką spali :) Więc nie mów mi jak mam żyć :lol::f:

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jop astera za 60 pln zrobie 300km gdzie 3.2 w benie zrobi 100 :P

ale banan na twarzy jest :banana:

Edytowane przez danio
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak jesli w ten sposob patrzec to tak ale to zupelnie inna klasa samochodu na dojazdy do roboty lepszy gaz ale znowu mi sie nie oplaca bo mam ze tak powiem inne ceny ropy i spalanie na dohazdach do roboty w granicach 6.7 :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Grabarz napisał:

mam ze tak powiem inne ceny ropy

Wsio jasne :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda trochę ze jednak sprzedałeś tą Omegę, ale mam nadzieje że może jakiegoś spota zrobimy w RDM :D 
Vectra w Zenderowym pakiecie wygląda kozacko tylko szkoda że to 2.0 ma tą cholerną pompę VP44 :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jo 2.0 miało a ja mam 2.2dti, a co do omegi to jest plan na powrót do bfl 3.0v6 tyle że automata niedługo :)Aros diesla mi się bardziej opłaca bo większość to trasy latam teraz a że jak kolega Grabarz napisał też mam taniej paliwo :p przy mojej jeździe vb spala mi na trasie w granicach 5/6 na 100 :) a i problemów z lpg nie ma, nie muszę się martwić przeglądem instalacji i mniej problemów z obsługą jest ;) za dwa tygodnie wpadnie kolejne foto już po grubszej zmianie ;) ogólnie dziękuję za dobre słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, MrDamianuh napisał:

Szkoda trochę ze jednak sprzedałeś tą Omegę, ale mam nadzieje że może jakiegoś spota zrobimy w RDM :D 
Vectra w Zenderowym pakiecie wygląda kozacko tylko szkoda że to 2.0 ma tą cholerną pompę VP44 :X

Spota możemy w ten weekend ogarnąć :p zarzuc temat w sporach regio i wpisz mnie na listę :p może się więcej osób uzbiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2.2 dti lubi pęknąć korba.. każdy silnik ma swoje wady i zalety, ale wystarczy odpowiednio zadbać  :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi