Skocz do zawartości
Serek_V6

Omega_B_V6 - Serka

Rekomendowane odpowiedzi

A cóż to za dziwne spryskiwacze lamp ? :mysli:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, B0Cygano napisał:

A cóż to za dziwne spryskiwacze lamp ? :mysli:

Nie oryginalne :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tazz napisał:

Nie oryginalne :hurra:

Nic ja nie powiem ;)

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie oryginalne,wena twórcza kolegi,także niewiem nawet z czego to,ale i tak wlecą oryginały bo te to więcej leją niż dają mgiełkęxD

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Serek_V6 napisał:

ale i tak wlecą oryginały

Trzymam za słowo :yes2:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jest kolejna piękna B. Kolego trzymaj w zimie pod kocem, pucuj często, dbaj lepiej niż o kobietę, a jak Ci będą kit wciskać że FL fajniejsza: nie słuchaj !!

:tongue@2x:

Omega B RULEZ !!! :hura5:

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio był przestój w temacie,ale co nieco się działo z omegą.

Auto odwiedziło gazownika i pod maskę wpadł nowy komp od gazu STAG 300 z pełnym nowym okablowaniem zostały zmienione wężyki ponieważ stare były nieco skruszałe przez co instalacja była nieszczelna,oraz został podkręcony reduktor.Lecz jeszcze zostało mi wpiąć inaczej reduktor pod układ chłodzenia ponieważ do tej pory był podłączony pod przelew i był niedogrzany (na co zwrócił uwagę mi gazownik,wcześniej tego nie zauważyłem). I teraz pytanie,gdzie i jak najlepiej go podłączyć pod układ chłodzenia (mile widziane zdjęcia):)

Na dniach także będę wymieniał uszczelki pokryw głowic,zalewa mi świece olejem,i wymienię kable zapłonowe.

IMG_20181210_124422.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod przelew czyli podgrzewanie przepustnicy najlepiej podpiąć pod mostek  a zawór trójdrożny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, audicoupe napisał:

Pod przelew czyli podgrzewanie przepustnicy najlepiej podpiąć pod mostek  a zawór trójdrożny.

Przewód do podgrzewania przepustnicy ma za małą średnicę. Reduktor dalej będzie nie dogrzany.

Ja wpiąłem się pomiędzy przewody z tej dodatkowej pompy przy zbiorniku wyrównawczym. Reduktor nie cierpi, szybko się nagrzewa i przełącza na gaz, latem samochód nie ma problemów z przegrzewaniem się no i sam montaż banalnie prosty. Same zalety ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SZAJBUS_SzeF: Tak właśnie myślałem żeby podpiąć się pod te węże przy pompie pod zbiornikiem ale nie byłem pewien czy będzie dobrze.A jak masz to zrobione na trójniczkach między tymi dwoma węzykami czy przelotowo na którymś z nich?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu Sat Dec 29 2018 o 10:28, Serek_V6 napisał:

SZAJBUS_SzeF: Tak właśnie myślałem żeby podpiąć się pod te węże przy pompie pod zbiornikiem ale nie byłem pewien czy będzie dobrze.A jak masz to zrobione na trójniczkach między tymi dwoma węzykami czy przelotowo na którymś z nich?:)

Wpiąłem się poprostu w obieg. Wąż który szedł do pompy wpiąłem do reduktora a z reduktora nowy wąż wpiąłem do pompy. Jeżdżę tak już prawie dwa lata. ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi