Skocz do zawartości
bartek05395

Vidlasty Szwajcar :D

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, B0Cygano napisał:

Co to za subwoofer w bagażniku jeździ? :D

Godzinę temu, mvf napisał:

Z pewnością nie seryjny / oryginalny xD

27 minut temu, Tazz napisał:

To samo miałem napisać :f:

No napewno nie seria to jest :D kupiłem od znajomego co ściąga graty z Niemiec :D firma NEXT i łupie jak głupie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bartek05395

Ok, kiedyś minimalnie interesowałem się CA, więc podpytuje o to. Firmy nie znam, a jaka moc i czym zasilana, jakiś wzmacniacz, czy pod samo radio? 

Ressty miernych wypowiedzi nie komentuje, bo ktoś chce zabłysnąć, a mu nie wychodzi ha! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, B0Cygano napisał:

@bartek05395

Ok, kiedyś minimalnie interesowałem się CA, więc podpytuje o to. Firmy nie znam, a jaka moc i czym zasilana, jakiś wzmacniacz, czy pod samo radio? 

Ressty miernych wypowiedzi nie komentuje, bo ktoś chce zabłysnąć, a mu nie wychodzi ha! 

Podłączone jest pod wzmacniacz, który jest z tyłu na skrzyni przykręcony. Wzmacniacz firmy Mac Audio i ma niby 500W mocy szczytowej czy jak to się tam zwie :D mocy głośnika nigdzie na internecie nie mogłem znaleźć, ale na rozkręceniu na maxa na wzmacniaczu głośnik nie harczy czyli wg mnie musi być mocny. 

Też nie jestem jakimś audiofilem, tylko po prostu lubię jak coś plecy masuje :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi