Skocz do zawartości
ziemba12345

Uzytkownicy z forum omegaklub.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkisz. Dostalem namiar na to forum ze strony omegaklub.eu Jestem zarejestrowany na ww. forum od ok 12 lat. Ostatnia swoja omesie sprzedalem kilkal at temu i od tego czasu nie wchodzilem na forum. Ostatnio poczulem sentyment i postanowilem zakupic sobie bfl. (Tym bardziej ze obecnie mozna je kupic za grosze. Ja za swoja pierwsza z 96r dalem 11,500zl.) Wszedlem na forum i wielkie zdziwko bo ono umarlo. Kiedys tetnilo zyciem, dziennie bylo kilkadziesiat postow/tematow a teraz cisza. Moje ogloszenie czeka na akceptacje przez moda drugi dzien. Rozumiem, ze niektorzy jak ja pozakladali rodziny, powyjezdzali, wpadli w wir pracy i obowiazkow itp ale az tak? Mysle ze doszlo do jakiegos rozlamu w zarzadzie/klubowiczach bo posty niektorych starych uzytkownikow calkowicie usunieto. I chcalbym sie dowiedziec czy jest tu ktos z tamtego forum ze starych uzytkownikow? Beast, Cita, Piterek, Chomiczek, LordCraven, Roozga, RafiTdi, Giskard zeby powiedziec co tam sie stalo? Moglem troche pomylic pisownie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stalo sie to ze sami doprowadzili do rozpadu, zarzad zrezygnowal zebral sile w kupe i zalozyl elite, gdzie siedza teraz wszyscy i nie ma ze ktos kogos nie lubi albo dostanje ostrzezenie ze napisal dupa, generalnie atmosfera luzna w hooy sami swoi i zadnej spiny takze zapraszamy na forum a historia dokladna rozpadu okp jest zbyt dluga zeby wyjasniac :D

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za zaproszenie. Mam duzy sentyment do Okp. To po przeczytaniu info na tym forum kupilempierwsza omesie. Pamietam jak meczylem Besta jak robilem sobie zamykanie szyb z pilota i wymienialem nagrzewnice. Jak podlaczylem kabel od napinacza pasow do grzania siedzen i mi strzelil jak grzanie wlaczylem. Wszystko co wiem o omesiach nauczylem sie od nich. Wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i witam Ciebie również tutaj, jak pisałem na okp tu jest luźniej i to forum pracuje i tętni pełnia życia  :) tutaj dowiesz się reszty czego nie wiedziałeś o omedze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość nas tutaj po prostu uciekła z okp z powodów chorej jurysdykcji... Na przykładzie moim i @Ricardo, byliśmy obaj regionalnymi na okp, a po rarejestrowaniu się tutaj dostaliśmy ultimatum że albo rzucamy Elite i zostajemy albo wypad z funkcji... no i niestety tamto forum zakończyło się blisko 3 lata temu...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sami sobie strzelili w kolano, ale nie ma co pattzec w przeszłość bo trz dzieki tamtemu forum poznalem osoby z refionu i duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialem. Oddzielamy ten epizod gruba linia i cisniemy dalej na własnych warunkach :)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam historii okp gdyż jestem młodym posiadaczem omegi a o tym klubie dowiedziałem się na fb jak powstawał i się zaciągłem .A teraz jakby zaginął to życie nie miało by sensu . Tutaj jest super sa gdzie niegdzie spinki ale każdy ma prawo do swojego . Kocham i szanuję malina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powoli to tu się robi jak na OKP :P

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Grabarz napisał:

Sami sobie strzelili w kolano, ale nie ma co pattzec w przeszłość bo trz dzieki tamtemu forum poznalem osoby z refionu i duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialem. Oddzielamy ten epizod gruba linia i cisniemy dalej na własnych warunkach :)

Ja tez nie za bardzo znałem historie rozłamu OKP, ale fakt, przez lata byli w dużej grupie, co imponowało, teraz wiemy jak jest....

Teraz, Malina napisał:

Nie znam historii okp gdyż jestem młodym posiadaczem omegi a o tym klubie dowiedziałem się na fb jak powstawał i się zaciągłem .A teraz jakby zaginął to życie nie miało by sensu . Tutaj jest super sa gdzie niegdzie spinki ale każdy ma prawo do swojego . Kocham i szanuję malina :)

Czuje się trochę wywołany do tablicy, ale obiecuje Ci Malina, że już z moim udziałem spin nie będzie... Trochę smutno bez zlotów będzie, ale trza żyć dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, B&K napisał:

Czuje się trochę wywołany do tablicy,

A ty to kto? :P

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, B&K napisał:

Ja tez nie za bardzo znałem historie rozłamu OKP, ale fakt, przez lata byli w dużej grupie, co imponowało, teraz wiemy jak jest....

Czuje się trochę wywołany do tablicy, ale obiecuje Ci Malina, że już z moim udziałem spin nie będzie... Trochę smutno bez zlotów będzie, ale trza żyć dalej :)

Ale nie miałem na myśli nikogo wywoływać do tablicy .Każdy ma swoje zdanie i prawo do wypowiedzi a trzasami trzeba się pokłócić żeby się pogodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak jest? Kto powiedział ze nie bedzie zlotow? Ludzie sami sobie tworza klimat, spoty sa na bierzaco grzebania w garazu dalej, zlot tez bedzie wiec o co halo? Jezeli kazdy wyjdzie z zalozenia ze mam omege ale nie wchodzę na forum nie jezdse na spoty wogole wystarczy ze jestem tylko uzytkownikiem forum to ruch jest jaki jest, a najwięcej w temacie tworza osoby ktore rzezbia caly czas i wrzucaja to na forum, zreszta nie bede po raz kolejny pisal bo bedzie ze komus cos wytykam, zeszlismy deko z tematu tak wogole, apropo klubu nie bedzie juz lepiej tylko gorzej ale taka kolej rzeczy, omegi powoli umieraja i bedzie coraz mniej ich na forum i uzytkownikow tez, na ta chwile mamy swoj klub i dzialamy jak tylko mozemy ale wiadomo nie wszystkim sie dogodzi, takze krzychu nie pisz ze jest jak jest bo eystarczy przyjeżdżać albo zorganizować spoty, zajrzec na urodziny, wpasc na zlot, wystarczy chciec, koniec zawracania du*y, ja tam zawsze bede pomagal jak tylko bede potrafił pozdrawiam biggrin.png

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, robert514 napisał:

A ty to kto? :P

Nauczyciel na L-4 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Grabarz napisał:

Czyli jak jest? Kto powiedział ze nie bedzie zlotow? Ludzie sami sobie tworza klimat, spoty sa na bierzaco grzebania w garazu dalej, zlot tez bedzie wiec o co halo? Jezeli kazdy wyjdzie z zalozenia ze mam omege ale nie wchodzę na forum nie jezdse na spoty wogole wystarczy ze jestem tylko uzytkownikiem forum to ruch jest jaki jest, a najwięcej w temacie tworza osoby ktore rzezbia caly czas i wrzucaja to na forum, zreszta nie bede po raz kolejny pisal bo bedzie ze komus cos wytykam, zeszlismy deko z tematu tak wogole, apropo klubu nie bedzie juz lepiej tylko gorzej ale taka kolej rzeczy, omegi powoli umieraja i bedzie coraz mniej ich na forum i uzytkownikow tez, na ta chwile mamy swoj klub i dzialamy jak tylko mozemy ale wiadomo nie wszystkim sie dogodzi, koniec zawracania du*y, ja tam zawsze bede pomagal jak tylko bede potrafił pozdrawiam :D

Albo nie zrozumiałeś, albo chcesz się pokłócić :) Pisałem o OKP, a nie o Elicie. A Zloty to juz nie moja bajka po prostu. Tyle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ostatni do klotni :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, B&K napisał:

Nauczyciel na L-4 :P

No chyba, że tak :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założenie rodziny to słaba wymówka żeby spota zrobić :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, ziemba12345 napisał:

Bylo minelo, szkoda. 

To zapraszamy Cie do integracji z tutejszymi Ludźmi , i nie szkoda ... życie toczy sie dalej :D 

Głowa do góry . 

Pozdrawiam 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie samo zdanie :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Tazz napisał:

Moim skromnym zdaniem to fb zabija fora motoryzacyjne.. ludzie piszą na fb o każdej głupocie (co później gdzieś znika) zamiast zajrzeć na forum i albo użyć szukajki albo napisać posta w odpowiednim dziale.. dlatego nie mam fb i mam zamiar pomagać na forum jak tylko umiem 

Nie często się zdarza, ale w tej kwesti zgadzam się z Tobą w 100% :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, B0Cygano napisał:

Nie często się zdarza, ale w tej kwesti zgadzam się z Tobą w 100% :))

:pls: cieszę się ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, B&K napisał:

Uściślę, bo dostałem dziwną wiadomość, tylko nie wiem od kogo...

...teraz wiemy jak jest... , chodzi o to co się stało z OKP, a nie o Elite. Ta niech zawsze ma się dobrze i niech będzie zawsze dobra atmosfera.

...trochę smutno bez zlotów będzie... , pisałem o sobie, a nie o tym czy zloty się będą odbywać. To mnie będzie bez nich smutno, bo raczej na żadnym się już nie pojawię.

20 godzin temu, Malina napisał:

Założenie rodziny to słaba wymówka żeby spota zrobić :D

Tak kminię od wczoraj o co kaman :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi