Skocz do zawartości
FatBoy82

Brak oświetlenia wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaśnie się zalatwiłem - chciałem sobie w drzwiach zmienic zaroweczke na ledowa i cos nie pyklo, stracilem cale oswietlenie wewnętrzne (sufit, bagaznik, drzwi), bez zapłonu, po zapłonie, włączając ręcznie, cisza. Myślałem, że to może bezpiecznik (12), ale ten jest dobry. Radio, kierunki działają (ponoć to też jest na tym bezpieczniku). Jakiś przekażnik szlag trafił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inne bezpieczniki sprawdzales? Ja jak zrobilem zwarcie to okazalo sie ze to byl inny bezpiecznik niz ten ktory podaja do oswietlenia kabiny i wywalilo mi blad sprawdz olej :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich nie sprawdzilem, ale z tego rzedu raczej wszystkie. Jutro sprawdze jeszcze pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz dla swietego spokoju a jak nie pomoze bedziem dalej myslec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 100% spalony bezpiecznik :D 

@FatBoy82 także to przerabiałem wystarczy ,że zworka sie zrobi w srodku tej lampki i odrazu wywala bezpiecznik .

Tak jak Grabka mówi bezpiecznik , a ja potwierdzam :)

Bodajże nr 12

Pict0128.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nr 12 był dobry, ale przy okazji sobie zresetowalem kompa i jak sie okazuje mozna spokojnie zejsc ponizej 10l/100km :D

Okazało się, że padł nr7, co ciekawe u mnie jest 10A a wg rozpiski powienien być 30A...

Nie muszę dodawać, że przeleciałem wszystkie bezpieczniki - zacząłem od góry :rifle:

Edytowane przez FatBoy82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślałem ze bedzie inny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi