Skocz do zawartości
Gregorz

Caravan Irmscher 3.2 v6

Rekomendowane odpowiedzi

będziesz miał jope widoczna na dole kierownicy jak ja ustawisz do góry nogami, ale to będzie tylko widoczne jak będziesz stal przed maska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to wygląda u mnie :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20">

57eb9d81f0931_Zdjcie-0074.thumb.jpg.45c1daf344d9109ff35e9991f75d132b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedaleko mam tapicera i zaklepałem termin...na luty xD/emoticons/laugh@2x.png 2x" title="xD" width="20" /> ale się zabrać nie mogłem tyle czasu to w pi..du z tym nie będzie na prezent. Nie wiem jakiego wyboru dokonać...zostawiać poduchę od B i dać czarną skórę, czy poducha wraca ori i skóra pod kolor @skitmasz czarną jak to pasuje wg Ciebie ? Poducha od B ładnie jest spasowana...a ta poliftowa jednak nie dolega tak dobrze na łączeniach i do tego:

O 17.11.2016 at 15:09, Grabarz napisał:

będziesz miał jope widoczna na dole kierownicy jak ja ustawisz do góry nogami, ale to będzie tylko widoczne jak będziesz stal przed maska

ja tam widziałem ją praktycznie ciągle, że nie ori :P/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA raczej to dam do tapicera, żeby mi skóre dobrał pod poduchę :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może bardziej ori będzie mieć "jopy" i skórę pod kolor, niż poduchę z B w BFL.

Choć ta z B nawet ładnie się prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laduj poduchę od efelki, dla tapicera to nie problem dobrac kolor skory z poduchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to i racja. Jak się nie ma co się lubi...to się lubi co się ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kierownica Imrschera bardzo lepiej wyglada z poduszką od BFL.Natomiast same kwestia spasowania to juz kwestia "kucia" w oczy.

Ja mam zamontowaną od BFL a sprawę lekkiego nie dopasowania czy też na reversie widocznej dziury mnie nie interesuje.Powiedzmy sobie szczerze ze nie ma takiego powodu dla jakiego miałbym w takiej pozycji zostawić kierownicę, wieć tym samym na moj tempy łep nie stwarzam problemu gdzie go nie ma.Bardziej bym się skupił na wielu wielu elementach jakie można poprawić w środku Omegi niż tracić kase i duperelem sie zajmować .Omega ma to do siebie ze w katalogu małym druczkiem napisali *można modzić do usranej .Ale to juz wszyscy wiedza co odkupili Omege od poprzedniego właściciela a jak dla mnie jest to zacenzuraista zaleta.

Tobie kolego gratuluję postępów no i również zachęcam do dalszych modów. 

Podpisano

No name 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Was zawsze mozna liczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po awarii forum nie chce mi się aktualizować tego, co było robione. Pokrywy trzymają, klocki powymieniane, trochę rudej usunąłem ale jeszcze przód zderzak chcę pomalować tylko czasu brakuje. Nie wie ktoś jaki kod ma lakier położony na tunelu środkowym i kierownicy Irmscher przy wykończeniu alu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojeci, ale ja oddałem do hydrogrfiki i podobno dobrali kolor. Jutro się okaże jak to wyszłow praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wczoraj u lakiernika żeby dobrać kolor z wzorników...ale poległem. Pomyślałem, że może by dać to w kolor nadwozia...na z298 nie było by widać kurzu :P

@Skit Ty masz srebrne gładkie wykończenie to nie lepiej było dać to pomalować do artysty jakiegoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem wczoraj u lakiernika żeby dobrać kolor z wzorników...ale poległem. Pomyślałem, że może by dać to w kolor nadwozia...na z298 nie było by widać kurzu :P

@Skit Ty masz srebrne gładkie wykończenie to nie lepiej było dać to pomalować do artysty jakiegoś ?

Mój lakiernik nie chciał tego tykać. Najpierw powiedział że ogarnie, potem że to jakieś takie miękkie i ciul wie jak to malować żeby nie popękało, wolałem nie ryzykować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E tam marudził bo mu sie nie chcialo...:P cos sie moze w hydro uda pod efekt alu carbon zrobic zeby wygladalo jak jedna całość....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wpadła okazja do posprzątania auta :)

DSC_0518.thumb.JPG.3c2bbfbbd27b8ae78929ac925da8af15.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na info od kolegi z Pasłęka bo osłony tunelu środkowego szukam w kolorze takim jak ma @Rafke i @saint. A może ktoś coś ma na zbyciu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bixenon wpadł przed chwilą i od raz banan. foty w przyszłym tyg bo w pon leci oma na malowanko zderzaka. ale to wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na info od kolegi z Pasłęka bo osłony tunelu środkowego szukam w kolorze takim jak ma @Rafke i @saint. A może ktoś coś ma na zbyciu ?

powiedz mi co masz dokaldnie na mysli albo daj foto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@saint pożyczam ;)

Chodzi o to, że mam alu ale tunel czarny. Był wesje kolorów które pokrywały sie z odcieniem alu wykończenia i taki potrzebuje. Chciałem prysnąc to w kolor ale temat pewnie sie porysuje szybko...

[attachment=1722]

I tu z aukcji ale juz nie dostepne....

[attachment=1723]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gregorz wujek powinien miec komplet sreberek na auto.

A sama ramke wokół lewarka ciężko dostać. Tosz to amelinium panie tzw. Imitacja aluminium 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak ramkę mam. nie potrzebuje nic więcej jak tylko plastik wokół niej w pasującym kolorze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym roku o podobnej porze były nówki laczki - szpera...za i przeciw :P

235/40 na 9 calach chyba bedzie troche mniej zjadało opony może takie wpadną...

[attachment=1731]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się okazało ktoś zapodkładował zderzak szpachlą z natrysku i to na kilka warstw :masakra:  to właśnie ona zaczęła się odklejać. Już myślałem, że był bity. Na jutro odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że zostaję w tyle dość mocno z modami.

Lampy przepolerowane i zarzucone na próbę. Wg mnie z bliska jest ładnie, ale jako całość to odnoszę wrażenie, że czarne ujmują nieco uroku irmiego...

IMG_20170708_19573111.thumb.jpg.05d39b9468e0a396d6dcf00a76a44318.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeee tam. Jest malinka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi