Skocz do zawartości
saint

Omega Saint v6

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Grabarz napisał:

Najlepiej w popielniczki i jeżeli chcesz peyiying pasuje idealnie i w porównaniu ceny do jakości jest naprawdę dobrze ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

kurde a radyjku nie mysle na ta chwile :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> sa inne wydatki niestety a wiesz jak jest jak byś miał luźne 5k to i tak Malo... Zbliżają mi się wymiana amorów przód Tyl w sumie tez pasilo by dowalić resztę na dupe poli z olkuszaa i jeszcze dużo dużo gratów szyby w końcu profesjonalnie obkleić.. Bixenina wsadzić ehh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem o co chodzi ja tez za tyl bede sie musial zabrac i tez olkusz :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 godzin temu, saint napisał:

hehe a gdzie ?:)

w miejsce standardowych dwa gwizdki w jednych drzwiach i też fajnie hula :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, saint napisał:

kurde a radyjku nie mysle na ta chwile :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> sa inne wydatki niestety a wiesz jak jest jak byś miał luźne 5k to i tak Malo... Zbliżają mi się wymiana amorów przód Tyl w sumie tez pasilo by dowalić resztę na dupe poli z olkuszaa i jeszcze dużo dużo gratów szyby w końcu profesjonalnie obkleić.. Bixenina wsadzić ehh

Ja to miałem na myśli Syczki peyiyinga ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, Grabarz napisał:

Ja to miałem na myśli Syczki peyiyinga ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

hehehe a ja odrazu o czymś grubym :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

caly wujek :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem tak dzis w deszcz jechałem 40kn raz uzylem wycieraczki :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> zapodalem środek "niewidzialna wycieraczka" jestem mega pozytywnie zaskoczony krople deszczu rozchodzily się w sekundę szyba idealnie bez wody :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> jutro ofoce środek dla potomnych zobaczymy jak z żywotnością ale powinno być ok :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niewidzialna wycieraczka ale spod jakiej marki kupowales ? :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" /> k2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 godzinę temu, Grabarz napisał:

niewidzialna wycieraczka ale spod jakiej marki kupowales ? :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" /> k2?

a nie :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> Soft99 Ultra Glaco Long Type taki specyfik maly ale podobno jeden z lepszych zastanawiam się nad spryskaniem tym lamp ale niby to nie używać na plastik i nie wiem :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz na czymś starym plastikowym :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 minut temu, Ricardo napisał:

Zobacz na czymś starym plastikowym :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Ty to jednak masz głowę dzieki wujo :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak trochę :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie do końca :P/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro max wtorek foto z nowych elementów :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />które które wyladuja na pokładzie :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

mialem dodac zalegle foty ale nie mam natchnienia obecnie omega wygląda tak a niebawem aktualizacje :)/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

WP_20160604_002.thumb.jpg.52d0a1ce3f17ef12c0cca17724166a90.jpg

635996814980475484.jpg.699c2452e98091391bdeb02427d28b31.jpg

635961368439538085.jpg.1c9e10648d5b14f2c1e4ed873b0e2d37.jpg

635957856285986433.thumb.jpg.c91aa9063ffcc926a13906a484376aa7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bierz te progi za 500 odda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, rafke napisał:

bierz te progi za 500 odda

z chęcią ale kurde chałupę buduje i kasa potrzebna akurat ten miesiąc ciezkawy a bral bym z chęcią bardzo ://emoticons/unsure@2x.png 2x" title=":/" width="20" /> a kupiłem dystanse które idą do mnie i pare gratów a nie wylukalem tych progów wczesniej:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos tam dzialam powoli zmiana jednak pod maska będzie czesc gratów mazniete

WP_20160608_002.thumb.jpg.5b4c6a7d97984e498fb1dc9b2292ae08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosisz mój kolor wujo ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, Ricardo napisał:

Kosisz mój kolor wujo ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

bo kurde wujo podoba sie mnie Twoje serce i okolice :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> a innego jakos nie widzę :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czerwone serducho bedzie ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20"> 

progi dorwał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 godziny temu, rafke napisał:

czerwone serducho bedzie ;)/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" /> 

progi dorwał ?

nie niech sie buja mówiłem ile mogę dać nie chcial wiec wiesz tak jak rozmawialismy poczekamy zobaczymy

w temacie dzis doszly dystanse może w końcu zlicuje z nadkolem :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i 15 kunia więcej będzie z tym kolorem :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 godziny temu, saint napisał:

nie niech sie buja mówiłem ile mogę dać nie chcial wiec wiesz tak jak rozmawialismy poczekamy zobaczymy

w temacie dzis doszly dystanse może w końcu zlicuje z nadkolem :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20">

hehe to moze w tej cenie chcesz ori nojki pedały stz ? :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie równo ? Będzie :D/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> ale czekamy na opony :P/emoticons/tongue@2x.png 2x" title=":P" width="20" />

WP_20160610_001.thumb.jpg.bae58ed5e07dab663837cdf96d27f676.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to prawie prawie ale... Musiałem zdjąć szpulki kapke krótkie zlapalo ale dla mnie za malo...

WP_20160611_004.thumb.jpg.7f564cf4810ccbd817d1bd6ce2c61354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi