Skocz do zawartości
pawelino87

Omega Pawelino

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grzegorz89 napisał:

Ile taka przyjemność? :)

Ja zakupilem na allegro niecale 60 zl ale nie wiem ile faktycznie nowe w ASO.

46 minut temu, B0Cygano napisał:

Z jakiego powodu wymieniasz ?

Prosty :D ma być jak nowe a moje "s" troszkę przez kogoś zostala wytarta.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie że zakupiłes niewiedzialem że można to nabyć,  ja kupiłem uzywany lewarek z s w bardzo dobrym stanie i tak to załatwiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, PawelP napisał:

Świetnie że zakupiłes niewiedzialem że można to nabyć,  ja kupiłem uzywany lewarek z s w bardzo dobrym stanie i tak to załatwiłem 

Dokładnie wcześniej też chciałem iść tą drogę ale przeglądając schematy części trafilem na sam przycisk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pawelino87 napisał:

Prosty :D ma być jak nowe a moje "s" troszkę przez kogoś zostala wytarta.

Serwis dla wymagających :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2017 o 22:46, pawelino87 napisał:

A propokozy dziś do omegi zawitał taki to oto dodatek do wnętrza. 

34dab9937af28798.jpg

Witaj, czy mógłbyś podać numery oryginału jakimi legitymują się owe elementy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale utrafiłeś ten przycisk!

A wiesz jak najlepiej wyciągnąć cały lewarek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.08.2018 o 13:36, xbsmario napisał:

Tunel rozmontować i rozwiercic nity. Inaczej nie da rady :/

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.08.2018 o 22:13, B0Cygano napisał:

Witaj, czy mógłbyś podać numery oryginału jakimi legitymują się owe elementy ?

I4017037

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, pawelino87 napisał:

Dziś przyszla paczka z kolejnym gadżetem do zestawu kompatybilnym z brakujacymi częściami czyli podstawą pod telefon MCC 1, które również już jest w drodze. Całe szczęście dowiedziałem się jakich części składowych jeszcze mi brakuje do uruchomienia tego calego zestawu. 😁 

IMG_20180822_160729.jpg

Będzie miło zajrzeć do takowego wnętrza z takim tel , u mnie leży w pudełku skitrana taka Nokia tylko 6310i ale mialem i 6310 jak i poprzedniczke przed 63 ;P ,sentyment został natomiast kolejny sentyment byl po E52 ech....

Pawelku jak zwykle wszystko dopracowane u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo ty, to sie ceni nawet w czasach gdy mamy Smartfon dotykowe,  ty stawiasz na komplet z tamtych lat do tego auta, aż miło jest na to patrzeć tak jak by się człowiek cofnął w tamte czasy jak kiedyś to było 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymam kciuki żeby się udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tera Bedzie dzwonione z omegi :D 

Uruchamiaj i montuj , fajny gadżet! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładnie :yes:

Uważam też, że przydatność takiego zestawu w codziennym użytkowaniu jest spora tylko troche trzeba pokombinować tak jak ja to zrobiłem u siebie i teraz jak jestem w aucie z automatu włączają się mi przekierowania z mojego numer na numer w aucie i jak ktoś dzwoni to odbieram w samochodzie, a wyłączając radio przekierowania się automatycznie wyłączają, więc uważam, że można efektywnie wykorzystać system telefoniczny w Omedze.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, B0Cygano napisał:

Bardzo ładnie :yes:

Uważam też, że przydatność takiego zestawu w codziennym użytkowaniu jest spora tylko troche trzeba pokombinować tak jak ja to zrobiłem u siebie i teraz jak jestem w aucie z automatu włączają się mi przekierowania z mojego numer na numer w aucie i jak ktoś dzwoni to odbieram w samochodzie, a wyłączając radio przekierowania się automatycznie wyłączają, więc uważam, że można efektywnie wykorzystać system telefoniczny w Omedze.

Jak rozwiazales kwestię "automatycznego" przekierowania połączeń w momencie przebywania w aucie na drugi numer tel ? . W mym przypadku nawet po wyłączonym zapłonie dzwoniąc pod ten nuner w schowku załącza się caly zestaw w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.08.2018 o 13:36, xbsmario napisał:

Mając nowy przycisk również nie trzeba wyjmować lewarka, wystarczy rozebrać nowy przycisk i stary i podmienić samą "S". Robota na 5 min.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, pawelino87 napisał:

Jak rozwiazales kwestię "automatycznego" przekierowania połączeń w momencie przebywania w aucie na drugi numer tel ? . W mym przypadku nawet po wyłączonym zapłonie dzwoniąc pod ten nuner w schowku załącza się caly zestaw w aucie.

Ja mam radio telefon, plus zestaw głośno mówiący, słuchawki nie mam. Do zasilania radia instalujesz moduł bluetooth na 12 v do kupienia na alleqgro. W telefonie komórkowym na system android instalujesz aplikacje płatną Tasker. Bluetooth odpala się razem z włączeniem radia i zarazem i zestawu telefonicznego, w telefonie znajdujesz urządzenie bluetooth z auta i zapisujesz. W aplikacji Tasker ustawiasz komende gdy telefon połączy się z bluetooth w aucie uruchamia przekierowania na numer w aucie, gdy straci połączenie przekierowanie ma zostać wyłączone i to się zapisuje i od tej pory wszystko dzieje się automatycznie. Tylko trzeba mieć cały czas włączone bluetooth w telefonie bo to służy jako lokalizacja, gdzie po połączeniu z określonym modułem aplikacja wie kiedy uruchomić przekierowania.

A i ma jeszcze jedną wadę jak ktoś do nas dzwoni i następuje przekierowanie to trzeba za tą rozmowę zapłacić pond abonament, według taryfy operatora ;pp

Edytowane przez B0Cygano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi