Jump to content
skit

Srebrzynka Skita

Recommended Posts

4 minuty temu, skit napisał:

Jak zawsze przed zlotem musi sie cos zje...ac. pozycja w klapie stopila mi lampe :/ zachcialo sie modow... 

20180521_184422.jpg

20180521_184421.jpg

Jeśli Cię to pocieszy to jestem w gorszej w czarnej dupie muszę wyciągnąć instalacje silnikowa i ją poizolować (rozpieprzona jak szukałem czy gdzieś nie ma przerwy), pomalować drugi raz ssący i załozyć drugi, złożyć środek, naprawić boczki 

I na dodatek coś nie teges z układem chłodzenia. Jak tak dalej pójdzie na zlot przyjadę pociągiem 

• Sad 2

9 godzin temu, skit napisał:

Jak zawsze przed zlotem musi sie cos zje...ac. pozycja w klapie stopila mi lampe :/ zachcialo sie modow... 

20180521_184422.jpg

20180521_184421.jpg

O ku**a...

Przepraszam za słownictwo ale inaczej się tego nie da nazwać...

Zamówiona druga blenda od amerykańców:/ Ale pare stów w błoto przez brak mózgu i przed zlotem raczej nie dotrze :/ Zamowione ledy zamiast żarówek w klapę. Zobaczymy jak to się sprawdzi....

7 minut temu, skit napisał:

Zamówiona druga blenda od amerykańców:/ Ale pare stów w błoto przez brak mózgu i przed zlotem raczej nie dotrze :/ Zamowione ledy zamiast żarówek w klapę. Zobaczymy jak to się sprawdzi....

A tak jeszcze tylko zapytam dla pewności.

Czy te żarówki grzebałeś w niedziele??

8 minut temu, Ricardo napisał:

A tak jeszcze tylko zapytam dla pewności.

Czy te żarówki grzebałeś w niedziele??

Hehehhee. Nie pamietam ale niestety bardzo możliwe.To bylo w okolicach lutego-marca. Cały pimpek polega na tym ze dzisiaj pierwszy raz wpitoliłem się "w miasto", stanie w korku i czesty "stop" zrobiło swoje ....wcześniej nie mogło się sfajczyć bo nie miało szansy :/

Edit: sprawdzilem, to jednak był piątek 23 lutego :P

Teraz, skit napisał:

Hehehhee. Nie pamietam ale niestety bardzo możliwe.To bylo w okolicach lutego-marca. Cały pimpek polega na tym ze dzisiaj pierwszy raz wpitoliłem się "w miasto", stanie w korku i czesty "stop" zrobiło swoje ....wcześniej nie mogło się sfajczyć bo nie miało szansy :/

A no dobra. Myślałem że modziłeś to teraz. No poszło nie fajnie... Żarówka za blisko klosza??

3 minuty temu, Ricardo napisał:

A no dobra. Myślałem że modziłeś to teraz. No poszło nie fajnie... Żarówka za blisko klosza??

Na to wychodzi. Lampa od catery jest bardziej płaska niz omegowa. Tam w serii w przeciwmgłowe jest żarówka z małym kloszem. Ale żeby wetknąć dwuwłóknową rozwiercilem otwór i teoretycznie pasowała. A pratycnie jak wyżej :/

Problem jest taki ze ta dupcia z pozcyjami w klapie jest przesliczna i nie odpuszcze :/ Pójda ledy cree p21/5w z canbusem w lampy i zobaczymy jak to się zachowa. Szkoda tylko ze po portfelu pociągnie :/

20180224_010108.jpg

• Like 1

fu*k! :( kurde masakra... P21w na ledzie bedzie spoko bo jest plaska taka jak we wstecznych, kurde szkoda lampy...

Mozna by jeszcze te lampy czerwona folia okleic zeby to zamaskowac

4 godziny temu, Grabarz napisał:

Mozna by jeszcze te lampy czerwona folia okleic zeby to zamaskowac

Obawiam się że i tak będzie widać. Zgrzany klosz zgubił chropowatą fakturę w tym miejscu. Można odtworzyć fakturę na zderzaku/plastiku/desce rozdzielczej ale na lampach nie próbowałem. 

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ja rozbiłem przód w zeszłym tygodniu. ;)

• Sad 1

Latwo sie mowi jak trzeba czesci zza oceanu za $ sciagac

• Sad 1

Kto biednemu zabroni bogato żyć :D:lol:

• Like 1
  • Haha 1

A czemu pod czerwone klosze dajesz białe ledy nie czerwone, widać jak bialy przebija. Są do kupienia czerwone ledy co świecą jak serduszka owsiaka.

40 minut temu, lukaszxx1990 napisał:

A czemu pod czerwone klosze dajesz białe ledy nie czerwone, widać jak bialy przebija. Są do kupienia czerwone ledy co świecą jak serduszka owsiaka.

No wlasnie nie widziałem takich "dwuwłókowych" z canbusem. Tak czy siak ledy zamowione. Jak bedzie słabo to będę kombinował :/

Przykra sprawa :( ale spróbuj te ledy cree co chcesz zamontować czy też się nie będą grzaly tak jak zarowki.. 

szkoda ale uśmiechu skitek dobrze ze sie nie zajarało nic :) 

mega lipa wyszła ;/ 

Pewnie jak dorosnie tata da mu poprowadzić :D

• Like 1

10 godzin temu, Grabarz napisał:

Pewnie jak dorosnie tata da mu poprowadzić :D

Nie da Ojciec ... aleeee

kluczyki bedo w domu :D 

i młody z braciakami  bedzie bokami po wiosce latał , tak bedzie :f: 

• Like 1
  • Haha 1

Synek przejmie projekt i włoży V8 :D

• Like 1

Ehehhee, jakie wizje :D

Godzinę temu, skit napisał:

Ehehhee, jakie wizje :D

jop :f:

A ja tak z innej beczki :P Jak ty na swoje dzieci mówisz?? Jedno brudas drugie komunista... wstydź się... to ty ojciec jesteś? A mnie się czepiał że dziecko xbox'em skrzywdziłem :haha7:

• Like 1
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.