Skocz do zawartości
skit

Srebrzynka Skita

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Gregorz napisał:

Dobra teraz na poważnie jak coś silnik rezerwuje ja :P

Mam silnik 3.2 to chcecie ze skitowej wyciagac...

Pomagacie mu w rozbiorece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Ricardo napisał:

Mam silnik 3.2 to chcecie ze skitowej wyciagac...

Pomagacie mu w rozbiorece.

Skitowy po remoncie

A na twój niestety jak to Grabarz ocenił: Ło Panie 500tysięcy tożto do remontu silnik.

@skit w aucie zawsze się coś znajdzie do zrobienia ogranicza nas tylko wyobraźnia i $:D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, mvf napisał:

A na twój niestety jak to Grabarz ocenił: Ło Panie 500tysięcy tożto do remontu silnik.

Z tym sie nie zgodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Ricardo napisał:

Z tym sie nie zgodze ;)

no ja tez ale tacy sa ludzie

ja to ogolnie w przebieg nie wierze

w aktualnej mam 400+ a blacharsko lepsza niz poprzednia 240+ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ;) Pewnie wiele osób już mnie ż Łódzkiego nie pamięta ale mniejsza o to. 

Skit Trochę Cię poznałem widziałem latarynke itp. Widziałem te omega jak ja kupiłeś. i Szczerze odwiedzam te forum jako gość chodź od przeszło roku nie mam już omegi. Wchodzę co dzień  i śledzę tematy. Teraz jak Widzę ogłoszą to ogłoszenie to zastanawiam się co Ci chodzi po głowie.... Ps nie pamiętasz mnie już chodź byłem u Ciebie parę razy. .... 

wracając do tematu. Oszalales czy za dużo %%% na zlocie było i jakiś głupi pomysł Ci wpadł do głowy??? 

Wystawiają auto za połowę tego co w nie wsadziles ??? jaki to ma sens ??? 

Jeśli Ci się Omega znudziła to weź się za Zafire a Omega niech czeka pod Kocem jak Znów coś Ci wpadnie do głowy. Ostatnie Twoje prace przed złotem.... Światła i hamulce ż Tylu.... Po co je robiłeś by teraz ja sprzedać albo rozebrać na części???? Sorki Skit ale Cię podziwialem i to co robiłaś ż Omega ale teraz już nie wiem co Myśleć .... 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak nie pamiętam!?

Hej:)

Nic mi nie spadlo:)

Czasem trzeba umieć zejsc ze sceny niepokonanym ;)

A tak powaznie to pora na nowe wyzwania. Znam juz to auto na wylot:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co Niby trzeba umieć fakt Ale bez przesady.... Nie szkoda Ci Twojego czasu j Pieniędzy??? A przede wszystkim Auta ??? Kupię te Twoja omege jakiś dziwny ojciec jakiemuś szczeniakowi i praktycznie samochód z skończy na szrocie.... Tego Ci nie szkoda ???? 

Serio mówię weź Omege wstaw do garażu nakryj kocem albo czymś w tym rodzaju i niech czeka. Jak Nic nie masz to wezmę ż roboty Specjalnie delikatną Dzianine byś przykryl i nie porysowal fury. A zacznij Zabawę z Zafira....

Ps. A co Anna Twoja żona na to ??? 

( sorki jak imię przekrecilem 2 lata się nie widzieliśmy) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz skit jakieś części z omegi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, heterr napisał:

wiesz co Niby trzeba umieć fakt Ale bez przesady.... Nie szkoda Ci Twojego czasu j Pieniędzy??? A przede wszystkim Auta ??? Kupię te Twoja omege jakiś dziwny ojciec jakiemuś szczeniakowi i praktycznie samochód z skończy na szrocie.... Tego Ci nie szkoda ???? 

Serio mówię weź Omege wstaw do garażu nakryj kocem albo czymś w tym rodzaju i niech czeka. Jak Nic nie masz to wezmę ż roboty Specjalnie delikatną Dzianine byś przykryl i nie porysowal fury. A zacznij Zabawę z Zafira....

Ps. A co Anna Twoja żona na to ??? 

( sorki jak imię przekrecilem 2 lata się nie widzieliśmy) 

Nie przekreciles:) moja zona Anna szczerze mojego auta nienawidzi:) Pewnie ze szkoda. Ale kiedys trza powiedzic stop:)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, PawelP napisał:

Masz skit jakieś części z omegi??

Nie. Juz nie. Pisz do @Ricardo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dej mnie tylne hamulce, tylko na czarno sprejem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem wszystko wyprzedane, bo szukam zaciskow 42mm na tył 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sie nawet nie wypowiem. ...

znacie moje zdanie! 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, pawelino87 napisał:

@skit przyznam szczerze, że twoje auto jest nieocenione, jednym słowem drugiej takiej nie ma. Osobiście szanuje Twoją decyzję,. Ja już też nie raz zabierałem się z myślami sprzedaży auta, kupna czegoś innego. Wiesz co jednak zawsze kiedy wsiądę do tego auta, przekonuje się że choć nie jest tak wytrzymałe blacharsko jak Audi, prestiżowe jak BMW czy Mercedes, warte jest włożonego serca, pieniędzy itd i się z nim nie rozstanę. Tyle czasu człowiek dmucha, chucha z myślą, że będzie z nim zawsze. Weź pod uwagę, że rozbierając auto czy sprzedając nigdy nie odzyskasz pieniędzy, to zrozumiałe. Jednak tutaj masz nietuzinkowe, za********e odpierniczone auta, pewne przy którym nie musisz dłubać na kilka lat. NIe powiem SEC 500 fajny temat,a le weź pod uwagę że obojętnie co kupisz nowego będzie wymagało kolejnego wkładu, a przy marce BMW, Mercedes zapewne dużych kwot, bo jak wiadomo ceny są zupełnie odmienne niż oryginałów Opel. Zmierzając w tym kierunku braku pomysłów kupując coś nowego nie koniecznie lepszego :D, i tak prędzej przy później dojdziesz do tego samego momentu jak tutaj, czyli barku pomysłów niezależnie czy będzie to BWM, Mercedes czy nawet Ferrari . A żona prędzej czy później znienawidzi je tak samo jak Omegę :D 

Nic dodać, nic ująć :) Popieram!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhhh, szlaufy i geje.... Przez was zacząłem mieć wyrzuty sumienia.... :(

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają rację chłopaki, masz ekstra bryke której nikt takiej niema, masz tytuły,  to wszystko chcesz zmarnować? Na twoim miejscu zostawiłabym ją w rodzinie a napewno jeszcze możesz w niej modzic,  technika idzie do przodu,  choćby z zamiłowania i pasji do tego auta,  pokazałeś jak poprawić fabrykę,  pomysłów jest sporo,  obejrzyj Gas Monkey Garage w USA co robią ze starych naprawde starych aut,  bazą jest tyko buda, reszta to juz wyobraźnia i fantazja rzeźbiarza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michał a myślałeś o dachu w czarnym kolorze? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o całej w kolorze ale nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, skit napisał:

Myślałem o całej w kolorze ale nie będzie :)

Czemu ? podkład w sumie już jest teraz tylko na fiolet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie folia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auta trochę szkoda...ale jak by co to wezmę wszystkie drzwi :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, także oficjalnie. Jak ktoś coś potzrebuje to PW lub 698990099. Srebrzynka idzie na graty. 

• Sad 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony akceptujesz regulamin Regulamin oraz Warunki użytkowania. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania.