Skocz do zawartości
Maniek

Volvo S60 Momentum 2,4 d5

Rekomendowane odpowiedzi

Aros, zle mi sie wcisnęła cyferka :)

Digi - przepraszam, ale pierwsze slysze o tak niskiej trwałości amortyzatorów...a z moich informacji nie wynika, zeby poprzednik (Kolega) kiedykolwiek je wymienil...Może i taka jest prawda, ale naprawde pierwsze słyszę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manius no fura zadbana i w ogóle jest kozacko , ale ja sie pytam kiedy jedziemy po OMEGE :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aros, zle mi sie wcisnęła cyferka :)

Digi - przepraszam, ale pierwsze slysze o tak niskiej trwałości amortyzatorów...a z moich informacji nie wynika, zeby poprzednik (Kolega) kiedykolwiek je wymienil...Może i taka jest prawda, ale naprawde pierwsze słyszę...

Dlatego z nas polakow na zachodzie sie śmieja ze ino Plak ,nowe opony i jedzie do polski .

Ja niczego z palca nie wysysam.

Ogolnie jest powiedziane tak:wymiana amortyzatorow lub szczególna ich kontrola.Mialem szkolenie z amorów jak kiedys pracowałem w sklepie z czesciami z firmy Monroe.

Certa ni mam a miałem (uczestnik zwioł udział w szkoleniu w zakresie bla bla bla bla srata tatata)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@łukary - przyjdzie ten dzień... :)

@digi - zapewniam Cię, że w moim samochodzie wszelkiego rodzaju puknięcia, niesprawności zawieszenia itp. są niedopuszczalne :) Ewentualnie wymieniane na bieżąco, lub nawet wcześniej :) A tak poważnie na grupie VOLVO az założyłem temat z zapytaniem o trwałość amortyzatorów :) Wg. kilku Osób amortyzatory wytrzymują dłużej, niż 80 tys km :) Jak mi w końcu padną, dam Ci znać przy jakim przebiegu to nastąpiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to taka cisza? Gdzie jest właściciel?? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taa Manio żyjesz chłopaku :P

jak tam szwed jak jego kondycja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopy, poza tym , że raz na jakiś czas muszę pobawić się z cięgnem od klap wirowych i SWIRL to wszytsko ze szwedem OK. Szwedowi na zegarku minęło 250tys km, czyli u mnie przez 8 miesięcy zrobił 33 tys km :) Latamy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawiadamiam towarzystwo, że Volvo zostało sprzedane. Jego dumnym następcą stało się AUDI A6 z dużym motorem pod maską :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A juz myslalem ze omega :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawiadamiam towarzystwo, że Volvo zostało sprzedane. Jego dumnym następcą stało się AUDI A6 z dużym motorem pod maską :-)

ANK czy ASG ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usb aux usg pzu dpf czy pdf? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie kupił A6 te 300 kunia :D 4.2 co za pier da la la la la la

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A6 C6 : 4F

3,0 TDI BMK 264 PS oraz 501NM

Ot taka zabaweczka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy takiej mocy to pewno nam jakieś z fotoradaru foto zarzuci manio :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Furmanka sprzedana :f: zamykam temat , czekam z niecierpliwością na założenie nowego z kałdi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony akceptujesz regulamin Regulamin oraz Warunki użytkowania. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania.