Skocz do zawartości

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hubi

Omi Hubiego

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałeś ile kosztują kormorany UHP lub Dębica presto UHP ?
Tak najtaniej to wychodziło niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

III Urodziny Klubu Omega ELITE (KLIK!)

Napisano (edytowane)

No to co miła zabawa z dużym pieskiem.
8105f98a0c31e1d085ccd79e7cef8026.jpg33fbbe586508dbf8022d7ff68f582ae6.jpg088898aaf433e1b78534f1a367bdfd97.jpgf32fb89122fe0000c2dc6d5c7fb96fa6.jpg6e9373ecc39a9449c693fdebbd9d8056.jpgc8114608de44c6ece13b2cc7ca5cb806.jpg3a410d250bf523cddd445956c24849e2.jpg296c3c7372de307c341fd335475bda8c.jpg695dce8e5c9794fba382d7ba62d9dcbc.jpg

Edytowane przez Hubi
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwij właścicela tego psa do sądu o odszkodowanie, obecnie w kraju jest masakra, ludzie robią sobie schroniska i psy latają wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie postępowanie bo pies uciekł a właściciela nie ma. Pies wybiegł z posesji, ale właściciel posesji powiedział: "moja suka ma cieczkę i przychodzą rożne psy i więcej nic mnie nie obchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polskie realia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa z taką akcją jak nie ma sprawcy czy właściciela sprawcy. Może jakiś sąsiad zna tego psa?

Kiedyś jechałem z ojcem i dzieciaki rzucały kamieniami pod koła aut. W aucie przede mną kamień odstrzelił tak, że zostawił ślad na płocie. Jakby ten dzieciak dostał w łeb to mógłby w szpitalu wylądować. Zatrzymaliśmy się, wezwaliśmy rodziców (domek jednorodzinny) a rodzice raczej zlali temat twierdząc, że przecież nic się nie stało. Jakbym coś takiego zrobił za małolata to dostałbym taki wp*****l od ojca, że na żaden kamień nawet bym nie spojrzał. Na odchodne powiedziałem co miałem powiedzieć i tyle mojego. Strach pomyśleć jakby kierowca z małym opanowaniem przez to spowodowałby czołówkę...

Zapytam dlaczego wybrałeś taki mały rozmiar opony? Nominał to 235 a nie 225. Jak chciałeś węższą oponę to zamiennikiem jest 215/50/17

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Tomek WRO napisał:

Zapytam dlaczego wybrałeś taki mały rozmiar opony? Nominał to 235 a nie 225. Jak chciałeś węższą oponę to zamiennikiem jest 215/50/17 

rozmiar opony dobierałem według kalkulatora wiec jest wszystko okz tyłu miał byc 235 a przod wyszedł 225 i wyglada całkiem spoko

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według kalkulatora ale od jakiego rozmiaru liczyłeś? W serii jest 235/45/17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 235.45

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiemy się. Do rozmiaru 235/45/17 zamiennikiem nie jest 225/45/17. Ale spoko, Ty na tym jeździsz żebyś nie myślał, że czepiam się. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to co po przygodzie z psem przyszła pora na nadkola. Mówię skoro już zaczynam tam robić to wypędzenia trochę ruda. I tu był taki o to efekt. Sami oceńcie.

Zrobiłem to w taki sposób na jaki było mnie stać na ten moment więc proszę bez hejtu.
Zjechałem grubsza część rudej posmarowałem wszystko app r stop, prysnąłem podkładem i pomalowałem biteksem.

40019d81d361585298feaf5dae16a33b.jpg4fad5cfc5edb65886d01a1aeab041fa4.jpg77fb07e30b6c2e1f438a7264ce3c6d7b.jpg14b7a30b300b8e075ab28a1389cb96f0.jpgbe157b608f45d6383cdcda32be530d5b.jpgf006a3d94e9159cb3dfc2c05f58008f0.jpg686b15fb58d4a219667723c4b3d9e419.jpg

Edytowane przez Hubi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Hubi napisał:

Zrobiłem to w taki sposób na jaki było mnie stać na ten moment więc proszę bez hejtu

Jaki tam hejt. Super, że się tym zająłeś. Zrobiłeś tak na ten moment i jest super moim zdaniem. Nie przeszłeś obojętnie obok rudej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tutaj fotki z napraw po kraksie z psem.
Tam gdzie ruda wychodziła też ogarnąłem wiertara i ogień app r stop podkład i biteks.

Wpadła nowa chłodnica klimy. Wiatraki od klimy (dzieki@grabarz@ricardo). Chłodnicy nie plukalem bo czasu nie miałem. Maska też padła nowa. I muszę jeszcze grila naprawić i pozostanie jedynie lakiernik .
089ab4db41dba1973d3a1b24b9c453fb.jpg739acda6d5a912f88baaf99e3728f0e8.jpg14822e6512981c4bfa4ae4e615d3b4bf.jpgbf39bde2316b100f07ee6c7def27bc6f.jpgf97b975aaee5297ddd14ec3355f02ef9.jpg4fd3478e7eeb8de83cf6776818940a36.jpg4b784bd77d07f63b9616f1b77dc1fc31.jpgb44b4200bd7f31b37509ee7a2050e62a.jpg879fa44ec4fa2687926a6fdb32e9527d.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i bajera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luzik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie włosy murzyna, pokład reaktywny. Dziury zaspawaj bo podłużnica pracuje. Litości z tym bitexem, syf straszny. Chcecie tanio to mam farby przemysłowe antykorozyjne którymi maluje się kontenery i składy kolejowe, 1000 lepsze niż bitex :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Opierdalejszyn napisał:

Kup sobie włosy murzyna, pokład reaktywny. Dziury zaspawaj bo podłużnica pracuje. Litości z tym bitexem, syf straszny. Chcecie tanio to mam farby przemysłowe antykorozyjne którymi maluje się kontenery i składy kolejowe, 1000 lepsze niż bitex :/

Masz rację, ale ogarnął tym co miał. Lepiej tak niż wcale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to musi być zaspawane ale nie mam gdzie i czym to zrobić a co do tych farb to jak bym miał dostęp to bym tak zrobil.

Kup sobie włosy murzyna, pokład reaktywny. Dziury zaspawaj bo podłużnica pracuje. Litości z tym bitexem, syf straszny. Chcecie tanio to mam farby przemysłowe antykorozyjne którymi maluje się kontenery i składy kolejowe, 1000 lepsze niż bitex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hubi Klima pracuje ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=342]Hubi[/mention] Klima pracuje ? 
Jeszcze nie nabijalem a co ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Hubi napisał:

Jeszcze nie nabijalem a co ??

Odezwij  sie do  @slawko co i jak, chyba że odrazu sie umówisz na wizyte  :P 

bedzie po kosztach ...

On zna sie na tym lepiej niż nie jeden Gamoń na stacji obslugi klimy :D  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@slawko odzywam się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odezwij  sie do  [mention=84]slawko[/mention] co i jak, chyba że odrazu sie umówisz na wizyte   
bedzie po kosztach ...
On zna sie na tym lepiej niż nie jeden Gamoń na stacji obslugi klimy   

Ogólnie myślałem żeby nabić klimę izobutanem

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Łukary napisał:

Odezwij  sie do  @slawko co i jak, chyba że odrazu sie umówisz na wizyte  :P 

bedzie po kosztach ...

On zna sie na tym lepiej niż nie jeden Gamoń na stacji obslugi klimy :D  

Plakaty, qfa, rozwieś na mieście :mad:;) 

24 minuty temu, Hubi napisał:

@slawko odzywam się ;)

Słyszę :lol:

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej te sprawe oczywiście można kontynuować w 4 oczy :P 

Pozdrawiam serdecznie :f: 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź