Jump to content

misiek12

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About misiek12

 • Rank
  Elitowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema dawno mnie tu nie było Szukam omegi w sedanie do 7tys max jeżeli ma ktoś coś do polecenia prosił bym o pomoc
 2. Postaram się być częściej ba forum Małe foto co leży w garażu a nie ma kiedy założyć
 3. Tak tak to ja A mówię zajrzę chwilę miałem Z gwintem jest tak im niżej tym twrdziej. Prowadzenie na autostradzie baja
 4. @Skit mówisz i masz Jezdem Co do gwintu TA. Można zejść tak że nie dasz rady po wiosce jezdzic Ja mam 2-3 centy do skręcenia jeszcze a już są spore problemy. Mam nadzieję odpale później komp to podeślę foty. Tylko trzeba sie liczyć z tym im niżej tym twardziej.
 5. Jestem po długiej przerwie Mała aktualizacja :)Na 2018 szykować się na AirRide w Silver Stance Omedze : ps: Robimy Gnujjjjjjj
 6. No to dzięki głosom niektórych z was Omega w kalendarzu ?Dzięki ?
 7. Ja mam dokladke laminat i mi nic nie peka a nie raz już nią przytarłem?Wszystko zależy od malowania i przygotowania. Jak coś robię u tego co mi malował omege i moge spokojnie go polecić.
 8. Aros ja sezon przejeździlem na takich spasach na codzień ale żona i reszta rodziny nie chciały ze mna jeździć? Eee będzie bajka roluj błotniki i jeszcze uzyskasz sporo miejsca.
 9. Tak tak 3 tlg i na poczatku średnio bylem nastawiony ale się przekonuje bo może wyjść fajnie Poka foty swoich.
 10. Nom rotor na pewno by byl malowany na jakis inny.
 11. 9 i 10 ale będzie szerzej jak cos
 12. Piersza wizia jest /emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" /> Co wy na to?
 13. Wizja jest taka żeby auto gdzie uważane za limuzyne położyć na glebie tzn już jest ale bardziej, żeby zrobić ladnie klasycznie ale i z jakimiś agresywnymi dodatkami więc polaczenie tutaj stance i race cara może wyjść całkiem miło i nietuzinkowo ? @Grabarz i mam nadzieje że i tu tak wyjdzie:) A tu taka miła niespodzianka od znajomych teraz tylko ramka bo już brakło czasu i na półkę ☺
 14. Na pewno głośny przelot, klatka do środka, i typowo rajdowo kubelkowe fotele może jakaś dokładka custom przód i dyfozor tył. Plan na ten rok realny to skończyć czarny środek noo chyba że uda sie już z kubłami i dorwać srogą felge. Ogólnie głowa pełna pomysłów ?
 15. Opona chyba 255/35 ale nie jestem pewien. Spokojnie z silnikem jest czas tylko jak pojdzie silnik zaczynamy inne zabawy w innym stylu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.