Jump to content

WOY

Members
 • Content Count

  1,032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

WOY last won the day on December 25 2019

WOY had the most liked content!

Community Reputation

392 Excellent

About WOY

 • Rank
  Elite Master

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. Będę miał ale najpierw muszę znaleźć normalne sprężyny na tył i podmienić. Oczywiście ja mam kombiaka.
 2. WOY

  2.5V6 Executive

  Mi kiedyś jak zerwało to najpierw poleciał topran, bo był tańszy ale po 2 miesiącach go rozwaliło i to bez jakiejś wariackiej jazdy. Potem chyba zainwestowałem w OEM ale to było kilka lat temu... Teraz mam na zapas OEM używki w dobrym stanie
 3. WOY

  2.5V6 Executive

  Jakbyś zapytał, to dostałbyś odpowiedź żeby tego broń boże nie kupować Już lepiej używkę wsadzić niż to badziewie. Na słoneczko trzeba wyłożyć ok 200PLN żeby miało to ręce i nogi...
 4. Mam, sprawdzę tylko gdzie są Będę miał też tył do nich ale to muszę sobie załatwić jakieś normalne sprężyny i wymienić u siebie.
 5. Ja mam na przód jakieś sporty ale chyba więcej obniżają niż pisze @Grabarz
 6. Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość
 7. Nie ma dramatu jeśli chodzi o takie rozwiązanie.
 8. Chcąc to sprawdzić musiałby sprawdzić jak teraz mu wyjdzie na hamowni i po zmianie na 4xA. Nie ma innej opcji, każdy silnik jest inny i pomiary przed i po są jedyną opcją sprawdzenia. Jakby dał radę to byłoby fajnie gdyby wrzucił pomiary/wykresy tu na forum
 9. Bez ściągnięcia pokryw nie ma opcji sprawdzenia. Seryjne od X30XE to G ssące i A wydechowe. Myślę, że ok 200PLN da się kupić same G albo komplet G+A Czyli masz seryjne X30XE i zastanawiasz się nad dołożeniem wałków G na wydech, tak?
 10. Jeśli ma ochotę sprawdzić to może zapakować 4xA. Tylko żeby było to miarodajne to trzeba by było sprawdzić na hamowni przed i po wymianie jak to będzie się zachowywać. A to już jakieś koszty jakby nie było.
 11. Ja mam 4xG w X25XE i jakoś to chodzi ale czy ten moment tak wzrósł to nie powiedziałbym, musiałbym się przejechać seryjnym X25XE. Jak były 4xG w X30XE to czuć było więcej momentu od dołu ale to pewnie zasługa większej pojemności. Też mam problem z wolnymi obrotami tak jak @skit pisze. Jak masz ochotę to możesz sprawdzić same wałki Ax4. U mnie jakiś magik od poprzedniego właściciela na jednej głowicy założył wałki odwrotnie G i A i samochód jeździł Jak zmieniasz rozrząd np to warto się zastanowić nad wsadzeniem wszystkich G albo sprawdzić wszystkie A.
 12. WOY

  Bandzior Padrego

  No dobra, niech i tak będzie
 13. WOY

  Bandzior Padrego

  Nawet nie chcę myśleć co by było przy większej prędkości niż 50 Swoją drogą to dlaczego malowałeś koła bez zdejmowania opon?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.