Jump to content

Wacek

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wacek last won the day on July 24 2018

Wacek had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About Wacek

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 08/06/1991

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skrzynia
  Manual
 • Województwo
  śląskie
 • Miasto
  Siemianowice Śl
 • Model
  Omega B FL
 • Silnik
  Y32SE
 • Typ nadwozia
  Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już odpada, reszty dalej szukam
 2. Mam ja leży w garażu i czeka na montaż [emoji3] Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 3. Witam, Poszukuje paru plastikowych elementów z wnętrza: -popielniczka tylna strona pasażera, wraz zmocowaniem -lampki w drzwiach -lampki tylne nad drzwiami -kawałek tunelu środkowego tego co przychodzi mieszek z ręcznego -ramka wraz z osłonką mieszka zmiany biegów manual Jeżeli chodzi o ostanie daje foto o co mi chodzi, bo nie potrafię tego dokładnie nazwać. Kolor wnętrza szary
 4. Osobiście nie narzekam, w dodatku mam na krótkiej skrzyni, więc dość szybko trzeba zmieniać biegi. W porównaniu z innymi omegami 3,2 w automacie jakimi jeździłem szukając auta, auto nabrało sporo wigoru i jest bardziej zrywne. Z szczegółów technicznych, niestety nie powiem Ci nic, ponieważ takie już kupiłem.
 5. Dzięki, nawet by się zgadzało, bo moje auto miało automatyczną skrzynię biegów, ale wyleciała i wskoczyła manualna.
 6. Siema, znalazłem luźne wtyczki przy dźwigni zmiany biegów, do czego one mogą służyć? Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 7. Jest możliwe, ze stary moduł nie został wylogowany i przez to nie potrafię nowego zalogować? Bo mam 2 moduł podobno na 100% wylogowany i sytuacja identyczna. Albo OP-Com nie potrafi zalogować modułu?
 8. Tak potrzeba, car pass aby wylogować. Procedura wylogowania jest identyczna jak wyświetlacza, czy zmieniarki
 9. Jak pisałem intersuje mnie tylko wylogowany, nie wylogowany posiadam i nie da się go używać.
 10. Witam Kupię moduł telefonu do NCDC 2015, który znajduje się w schowku pasażera. Główny warunek moduł musi być wylogowany, oraz co oczywiste musi też być sprawny.
 11. Dzięki za pomoc. Czyli muszę szukać modułu który jest wylogowany. Ehh że ludzie nie potrafią sprzedać, poprawnie zdemontowanego elementu.
 12. Z Omegi, tak wynikło z opisu aukcji jak i z VIN odczytanego z modułu
 13. Ok, dzięki. Czyli jest możliwie, ze ktoś nie wylogował modułu i przez to nie chce u mnie się połączyć?
 14. Wcześniej jak nie miałem modułu telefonu, to sprawdzając błędy wywalał mi, ze nie ma komunikacji z modułem tel. i klikając słuchawkę nie przechodził w menu, teraz po dodaniu modułu błędy znikły, oraz kliknięcie słuchawki powoduje przejście w menu telefonu, tylko że mi się wyświetla sama blokada. Zresztą, jakby moduł był wyłączony w radiu, to by nie pokazywał zasięgu, tak, mi się wydaje.
 15. Witam, Posiadam radio NCDC 2015, które było bez modułu telefonu, więc zakupiłem moduł, podłączyłem. Niestety podczas próby wejścia w menu telefonu wyświetla mi się napis Telematic Safe i możliwosć wpisywanie cyfr, gdzie nie ma zatwierdzania obojętnie jaką ilość wpiszę. Co ciekawe wyświetla zasięg i nazwę operatora. Po odczytaniu OP-COM żadnych błędów nie wyświetla, dane z modułu daje się odczytać i załączam screen'a tych danych, jak i zdjęcie ekranu CID z oknem Telematic Safe.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.