Jump to content

adam7213

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About adam7213

 • Rank
  Początkujący

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skrzynia
  Automat
 • Województwo
  zachodniopomorskie
 • Miasto
  Świdwin
 • Model
  Omega B
 • Silnik
  3.2 V6
 • Typ nadwozia
  Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ten sam dylemat, wszystko wymienione a kiera drzy a raczej efekt jajowatych kół, moim zdaniem za bardzo to chodzi, ja będę w swojej wymieniał. Co do kierunku montażu nie znalazłem jednoznacznej opini jak to montować. zdania są podzielone.
 2. Walcze z bicirm hamulców , drgania na kierownicy, wymieniłem już wszystko co możliwe a problem nadal występuje, ostatnio oglądałem jarzma i jest duży luz na bolcach do mocowania zacisków, natomiast same bolce wydają się ok.tak jakby ktoś wcześniej je zmieniał ponieważ na jednej stronie są inne niż na drugiej
 3. Witam, szukam jarzma nowego, przeszukałem cały internet i lipa. gdzie można to kupić?
 4. Dzięki Misiek za info rozumie że na 1-2 szarpało, dlatego zmieniałeś?
 5. Witam, Misiek, czy eletrozawór 1-2 jest jest taki sam do 3-4? i dlaczego go zmieniałeś, czy dało to pożądany efekt?
 6. U mnie te osłony zgniły i je wypierniczyłem, ale zabezpiczyłem katy bandażem termicznym. Wydaje mi się że bez izolacji temperatura od katów może usmażyć przewody olejowe. Na zdjęciu widać że katy były spawane, gniją właśnie pod tymi osłonami tam jest jeszcze izolacja w postaci waty szklanej i to chyba właśnie sprzyja korozji.
 7. Katy wstępne masz bez osłon ?
 8. Witam, przecieka płyn na tej szybozłączce na ścianie grodziowej od strony silnika. Dojście jest tam fatalne silnik 3,2 plus przewody od LPG, czy wystarczy to rozłączyć ,przeczyścić i złożyć , czy można to złączyć w jakiś sposób na normalną opaske ?
 9. Koledzy .podepnę się z pytaniem Macie jakiś pomysł na osłone katalizatorów? u mnie te blachy-osłony zgniły i spadły Pierwsze i drugie katy owinąłem bandażem termicznym i jakoś to funkcjonuje ale słabo to widzę zbiera się tam woda po zatrzymaniu auta kłęby pary,z czasem opaski rdzewieją i pękają. Skit, widzę że też jezdzisz bez osłon, przynajmniej na tych drugich. Próbowałem te osłony gdzieś dorobic ale żaden majster nie chce się wto bawić one mają specyficzny kształt a nie wyobrażam sobie jazdy bez osłon przynajmniej na pierwszych katach, duża temperatura blisko przewody od oleju. Może ma ktoś na sprzedaż te osłony lub ma namiary na fachowca który by je dorobił?
 10. Wymieniłem na używany orginał , błąd skasowany , przejechane 200 km, więc chyba jest ok
 11. No to chyba wszystko jasne, dzięki.
 12. Witam, czy te parametry przepływomierza świadczą na sto procent o jego usterce?
 13. Dzieki, czy to oznacza koniec przepływomierza czy może jest ten błąd od czegoś zależny?
 14. Witam, koledzy co może oznaczac kod P0100- Mass or volume air flow circuit high input. Przejechałem z tym błędem okolo 25 km ale nie widze jakiś większych problemów z autem, może jakby troche troszke nierówno pracował.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.