Jump to content

psczelaszkov

Members
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

psczelaszkov last won the day on October 5 2019

psczelaszkov had the most liked content!

Community Reputation

372 Excellent

About psczelaszkov

 • Rank
  Elite maniak

Converted

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skrzynia
  Manual
 • Województwo
  wielkopolskie
 • Miasto
  Piła
 • Model
  Omega A

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Teraz możesz tworzyć programy edukacyjne dla dzieci w TVP .
 2. @lukaszxx1990 Myślę że jest to ujęte w samej konstrukcji panoramy, ewentualnie warto zobaczyć jak dach wygląda w dawcy. Chyba że słupki B są wzmocnione x2 to faktycznie może być przypał.
 3. Ta nowa miska olejowa po nocach będzie mi się śniła
 4. Wszyscy coś robią, to ja też zarzucę trochę. Kupiłem następne klosze za 30zł, nawet nie wiecie jak ciężko poszukać poprawny klosz pod dalekosiężne Jak mi się klosze pokończą to wyjdzie że będe musiał jeszcze wysuwane światła niczym Irmscher GT robić Zabrałem się za ten prototypowy zawias który w sumie jest reliktem lat 90tych i czasów składaków. Piękny, prawda? Nie do dostania, ukośne zawiasy miały tylko pierwsze roczniki, musiałem go przywrócić do życia. I obróbka klapy, jeszcze zostały odbicia emblematów W Oplu nie bawili się chyba w odtłuszczania . Bardzo ładna, nie spróchniała i już przygotowałem od wewnątrz bo tu odcień ma średnie znaczenie. Zewnętrza część raczej będzie malowana na samochodzie. Reszta fantów już się matuje Zostało przedni zderzak zmatowić i nakładki progów. Wyprodukowałem chwytak do mojego nowego dolotu Wracam do opierdalania się.
 5. Czerwone, ale będzie za*********ć. Daj trochę zieleni co spalanie zmaleje .
 6. Bo tam każdy plastik z osobna opisują, a jak chcesz składać dyfer to już musisz otwierać kniszke z A
 7. Taki plot twist, Omege B lepiej naprawiać z książką od Omegi A, bo więcej opisane
 8. Były luźne śruby?
 9. Wszystko się da, tylko trzeba chcieć
 10. Generalna zasada to komorowe zabijają niskie tony, a przelotowe wysokie. Temu na samych przelotach robi się straszny bass. Środkowe są chyba komorowe, albo przynajmniej hybrydą pomiedzy przelotem, a komorowym. Musisz jakoś sprawdzić jakie typy są i mniej więcej będziesz wiedział co z tego wyjdzie. Ja na 2ch przelotowych (jeden zamiast kata) i straight pipem od wysokosci kanapy do końca. Mam cichy basowy jałowy i trochę przesunięty w góre ton od 3k rpm. Jeszcze ważna kwestia to filtr. Na bawełnianym miałem wysokie tony, pierdzące aż hondom zalatywało. Zaś na pipercrossie gąbczastym są basowe niskie. Na airboxie seryjnym nie wiem, bo jak kichło na lpg 5 lat temu to od tego czasu mam stożki .
 11. Ja całe szczęście mam w sedesie już w dowód wbite "składak", tak więc wszystkie chwyty dozwolone Może ty to robisz nielegalnie? W czasach kiedy projekty zaczynają się od detailingu, a kończą na spasie, to brakuje mi tych kolorowych jarmarków .
 12. Nasze magiczne źródełko nic nie mówi Przypuszczam że były to raczej swapy, bo było plug'n'play
 13. Z której strony evo 500 miało 4.0? Miały tylko C30XEI.
 14. Omega B w lżejszej budzie
 15. Ten Klakier to mi się z corsą B kojarzy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.