Jump to content

psczelaszkov

Members
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

psczelaszkov last won the day on October 5 2019

psczelaszkov had the most liked content!

Community Reputation

455 Excellent

About psczelaszkov

 • Rank
  Elite maniak
 • Birthday 03/26/1993

Converted

 • Bio
  Noo, to ja robiłem.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skrzynia
  Manual
 • Województwo
  wielkopolskie
 • Miasto
  Piła
 • Model
  Omega A

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Panie, jeszcze spojler się rodzi. Ale się rodzi bo nie wiem czy góra zielona czy czarna
 2. Przygotowałem szybe do montażu, ale zapomnialem że bez kleju na rantach ciężko będzie ją wyhamować mokrymi rękoma I zdeżyła się z kafelkami. Opuściła nas przeżywszy 7.8kkm To rekord poprzednie 2 nowe żyły z połowe tego. Jedyne co mnie pociesza to że był to jakiś chinczyk i poziom wykonania nie zachwycał, ślady po papierze ściernym przy gnieździe anteny i biały klej dookoła. Następną zamówie na samym finishu, aby losu nie kusić Siłowniki centralnego też powoli padają i trzeba je ożywiać. Cyk fuch, gówna są klejone. Trzeba imadłem rozrywać i na patencie składać. Centralka przywrócona do życia. Zakupiłem emblemat aby coś na maske podpasować, wychodzi na to że ori składa się z ameliniowej podstawki i takiej samej blaszki za 12zl. Z pomocą boga nitro da się rozdzielić dziada. Ale na klape to już zakupiłem genuina od asterki Ciut większy ale nie potrzeba zachowania symetrii. Przestało padać, czas na zderzak. Jakby kogoś interesowało jak wygląda "bezbarwny" No i zderzak już wstępnie założony, trzeba parę poprawek i można przykręcać na stałe. Ładnie kontrastuje ta czarna struktura. Trzeba tylko pędzelkiem poprawić przejście na wcięciu. Czas na front.
 3. Teraz koła są idealnie. Ale masz pan pierdolnik w kluczach
 4. Ciekawe, pytam bo wiem że komputer pokładowy w omedze A był programowalny techem i digitale też mają wyjście serwisowe. O ile pokładowy i tak wywalam to ciekawi mnie jaki adapter digitale by chwycił.
 5. Ciekawe czy tech2 jest rozwinięciem tech1 czy to 2 osobne produkty
 6. Ooo widzę że parapetówa już się zbliża
 7. Tez bym obstawial transmiter, te chinczyki tak żydzą cyny że same przewody odpadają.
 8. Zobaczę, coś nie widzę siebie w roli oklejacza patrząc po filmikach majstra Te mniejsze stałe szybki siedzą dość głęboko, nie wiem czy mi cierpliwości wystarczy. Brązowe folie też już są cięższe do dostania tak patrząc po aukcjach.
 9. Bym miał w zapasie monety to puścił bym odrazu szyby do napylenia i było by lux, a tak nie wiem, czeba pomyśleć czy foliować czy co
 10. Boję się że będzie za mdło i im bardziej jednolity kolor tym bardziej będzie widać niedociągnięcia. Z lenistwa wole spróbować strukturalną czerń, bo listwy i zderzaki od 3000 na wysokości listew mają miękką strukturę, dużo szpachlowania żeby to dociągnąć.
 11. Matryca aparatu dziwnie łapie ten kolor, wyolbrzymia różnice odcieni tam gdzie niema, a tam gdzie są wygląda jakby było ok. Słońce wyszło to skończyłem lewą stronę, zmatowiłem dach i prawe drzwi. Następny przystanek: poprawka prawego boku i dachu. Wtedy będzie koniec bazgrania po karoserii, już mnie wnerwia to lakierowanie, ciekawsze rzeczy bym porobił. Na te warunki za te pieniądze, jest chyba ok . Nie wiem czemu, ale nawet te felgi jakoś tu pasują. Tak coś czuję że góra spojlera będzie musiała iść w czerń, chociaż zobaczę co wyjdzie jak listwy pójdą w czarną strukturę, może wystarczająco to przełamie. To jest w cieniu, w bezpośrednim słońcu jest perłowo-metaliczna dyskoteka i oczy gubią jakiekolwiek detale, bo wizualnie wszystko robi się szorstkie.
 12. Wlasnie to mam na mysli , jak tak to spoko, bo jesli podluznice beda cale, to reszta to raczej pierdoły, dużo pierdół i bez zaplecza jest ciężko.
 13. W sumie to . Nie da się tego balejażu całkiem wywalić i wstawić coś co działa?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.