Jump to content
Łukary

V-ka 3,2 Łukarego

Recommended Posts

25 minut temu, Dejw napisał:

Rwij ten gaz :trol2:

Zgadza się :clap::clap:

Wyrzuć to co zbedne i przeszkadza :))

• Like 1

Twoja sprawa, ja kupiłem z LPG i wy*******m bo nie mogłem patrzeć na butle w bagażniku i ten syf pod maską. Też mam rodzine, też mam wynajem i drugie auto, jednak butla w bagażniku przegrała :P  Niestety kupując V6 czy V8 trzeba liczyć się z większymi kosztami i spalaniem. Rozrząd robiłeś w lutym 2018 a za moment masz wymiane ? To rozrząd wymieniasz co 30tys km ?

• Like 1

Auto kupiłem z lpg i tak zostanie :)

jakie 30? Mam prawie 50 tys najechane juz , za moment 60 i wymiana :p

• Like 3

Ja w kombiku robiłem rozrząd zaraz po zakupie, czyli styczeń 2015, zrobiłem lekko ponad 20 tyś przez ten czas. Też myślę, żeby go wymienić. Jak by nie było 4 lata już minęły.

• Like 1

1 minutę temu, skit napisał:

Coś za coś. Ja z omegi gaz wywaliłem jak robiłem 3-4 tys rocznie. Gdybym robił więcej to w ogóle nie byłoby o tym mowy :) Duży bagażnik fajna sprawa, ale za zaoszczędzone złotówki z jazdy na benie można naprawdę dużo innych fajniejszych rzeczy zrobić przy aucie :)

No ja 30tys nie robie, ale koło 10 napewno. Dla mnie jedynym słusznym paliwem jest bena, tak jak i dla reszty fanów prawdziwej motoryzacji. Zamiast butli wole wsadzić jakąś fajną skrzyneczke grającą i mieć miejsce jeszcze na bagaże i zakupy :) Wiadomo, każdy ma to co chce, jeden będzie jeździł na gazie drugi tylko diesel bo kupi rope od Janusza za 3zł.

To jest temat Omegi Łukasza, i nie rozumiem tej krucjaty przeciwko instalacji LPG. Jak chcesz, to załóż odpowiedni temat, i tam się możesz przekomarzać. 

Nikt Ci nie narzuca, że masz w swoim samochodzie mieć instalację LPG, dlatego Ty nie narzucaj swojego zdania innym.

• Like 2
  • Thanks 1

1 minutę temu, skit napisał:

Mozna pogodzić jedno z drugim ;)

image.png

Fajnie, ale już wtedy nie masz wcale bagażnika :P  Miałem bardzo podobnie kiedyś w e36, też w tej ceracie pikowanej :P Ładnie wygląda ale miejsca brak.

• Confused 1

28 minut temu, Dejw napisał:

Masz gorszy dzień czy jak ?

PROSZĘ O ZAPRZESTANIE SPAMU I NIE ZAŚMIECANIE TEMATU BO POLECĄ WARNY 

To temat Łukasza omegi. Tu nikogo nie obchodzi Twoje zdanie na temat tego co uważasz o LPG - napisz to w swoim temacie. 

• Thanks 1
  • Haha 1

Problemy macie, wywalic bak, wstawic butle pod podloga i wtrysk gazu ciekłego :D Ja tego niezrobiłem tylko dlatego że już kupiłem nowy bak i się ładnie świeci. No może jeszcze benzyna ładniej pachnie.

• Like 2

Nie wywalaj Panie gazu bo te silniki go uwielbiają i zastępują droższa bene :thumbsup:

A co do burdelu pod maską to da się to pięknie pogodzić, i chyba nie muszę po raz kolejny pokazywać swojej komory :)

Edited by Ricardo
  • Like 1

Delikatnie odświeżone i deko posprzątane...   Czekam na parę gracikow jeszcze. 

;)

20190802_154316.jpg

20190802_154308.jpg

20190802_160706.jpg

20190802_183643.jpg

20190802_183650.jpg

• Like 4

Nie za długie te przewody gazu? 

No trochę za bogato z długością tym bardziej że to są osobne wtryski i można je dac przy samym wlocie :P 

5 minut temu, Ricardo napisał:

Nie za długie te przewody gazu? 

Deko dłuższe niż były. I jest okejka ;)

Aleee Rysiu zamówione listwy pod hane więc będzie inaczej . 

1 minutę temu, psczelaszkov napisał:

No trochę za bogato z długością tym bardziej że to są osobne wtryski i można je dac przy samym wlocie :P 

Tu ktoś założył tak te instalacje że masakra :masakra:

Dopiero staram się to ogarnąć. 

Bardziej chodzi mi o to że te przewody powinny być jak najkrótsze. Tak słyszałem od gazownikow ale mogę się mylić :)

• Like 1

3 minuty temu, Ricardo napisał:

Bardziej chodzi mi o to że te przewody powinny być jak najkrótsze. Tak słyszałem od gazownikow ale mogę się mylić :)

Też słyszałem o tym. Chodzi o czas wtrysku. Im krótsze tym szybszy czas wtrysku czy jakoś tak ;) 

• Like 1

Jop mówię  będzie o wiele krócej.  Czekam na mocowanie pod wtryski . Jeśli WSZYSTKO pójdzie dobrze będzie o wiele krócej niż było :) dałem nowe przewody z zapasem (lepiej skrócić niz ciąć nowe )bo po weekendzie przesyłka ma dojść  ;)

• Like 2

Jop, jak będą listwy to wal przy samym kolektorze mocowanie i heya banana :D

• Like 1

I teraz wszystko jasne ;)

Good job! 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.