Jump to content
tomaszek28

moja omega nowa

Recommended Posts

To jak majster kupiłeś w końcu czy nie, bo dziś wchodzę na fejsa i dalej wisi... :mysli:

Screenshot_2019-10-14-10-26-21-459_com.facebook.katana.thumb.png.81ed6f4eee6e854b95572c3581f76c9b.png

• Like 1

Nie kupiłem bo gościu nie zdecydowany jest

przepraszam dalszy film telfon mi zadzwonil

• Haha 1

Facet.... :scared:

• Like 2

Dokładnie... Na olmecie dostaniesz za nią jakies 600zł, dodatkowo co tam dziala wystaw na allegro.

Wydasz na nią tyle, co za jakiś fajny egzemplarz + doprowadzenie do stanu powyżej przeciętnej. 

• Like 2

Niewiem gdzie tym Tomaszek miałeś oczy jak ja kupowałes , przecież to ruina i nam na forum pokazujesz w jakim jest stanie  co my czarodzieje ze ci ją odbudujemy?   Chłopaki ci pisali żebys  kupił lepszy egzemplarz a ty się napaliłeś na nią , więc sam pomysl czy warto ją robić?  Pierdoły kupujesz zamiast zacząć od ważniejszych rzeczy, powodzenia  ci życzę 

• Like 2

O ja pe...le.  :lzy::masakra:

Edited by OMEGATOR
  • Like 2

Ale każdy z zaciekawieniem obejrzał do końca :lol:

• Like 1
  • Haha 2

Oj tam, reparaturke wstawisz, drzwi zmienisz. Maske przeszlachluj tam z wierzchu, tą dziurę i tak grill zasłoni, a wlewem się nie przejmuj, pod klapką nie widać. ;) Na zderzaki polecam szpachle natryskową na grubo i będą lala. Ważne że jakaś baza jest. :f: Koledzy nie szkalować, każdy z nas (no prawie) po zakupie miał zgniliznę tu i ówdzie. :f: Nic strasznego. 

No a tak serio chłopie... Tu nikt z Ciebie nie będzie kroić nie masz się co obawiać, ale wszyscy Ci mówią że ten samochód jest no w niezwykle słabym stanie, nie ma co ukrywać. Wszystkie omegi korodują, ale tutaj widać zaniedbania, plus druciarstwo poprzednich właścicieli... Na masce to z kilogram kitu.. Ratować jej nikt Ci nie zabroni, ale po tym co tu widać to szykuj się na duże wydatki. A po drzwi i inne części najlepiej odezwij się do Krzyśka Niedziółki, znajdziesz bez problemu na grupach Omegowych na Fejsie. 

Edited by kmx
  • Like 3

mi to już szkoda klawiatury na Ciebie xDD 

• Like 3

OKEJ> PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA MOJE WCZEŚNIEJSZE KOMENTARZE. TERAZ WIEM O CO CHODZI. TOSZTO JEST ZŁOMOWISKO NA KÓŁKACH
Weź to wywal i pozbieraj kase nawet na omege B ale nie aż tak zgnitą. Co do filmu to zacny, troche lepsza kamerka by się przydała i przemyślenie pytań oraz nazewnictwo elementów, ale jeszcze będzie sztos
To teraz mnie wariacie rozumiesz ze nie jestesmy zli i nikomu zle nie zyczymy a jedynie dobrze radzimy :)
  • Like 2

Teraz, Grabarz napisał:

To teraz mnie wariacie rozumiesz ze nie jestesmy zli i nikomu zle nie zyczymy a jedynie dobrze radzimy :)

Chyle czoła, serio. :)

• Like 3

panowie po co blacha, skoro będzie ledzik w drzwiach z logiem Opla?  9_9

Gościu już różne cuda widziałem ale dla tej Omegi nie widzę przyszłości....  Sorry mi się kasa nie przelewa również ale takiego złomu  nawet za 800 zł bym nie kupił.... Kupujesz jakieś radio ramki itp. Zamiast kupić coś co by poprawiło bezpieczeństwo.... Pamiętaj nie jeździsz sam na drodze są też inni użytkownicy dróg .... A ta kupa złomu moim skromnym zdaniem stwarza niebezpieczeństwo na drodze... Szczerze nigdy nikomu tego nie życzeń ale w Tym przypadku kontrola i zabranie dowodu rejestracyjnego..... bo może wtedy dasz sobie siana z tym autem ( jak można to tak nazwać ) 

Moja rada kup sobie rower za 800 zł i będziesz zadowolony :)

Edited by heterr
  • Like 1

w nocy rdzy nie będzie widać
za to ledy bajery tak :D

• Like 2

Tomaszek odpowiedź mi.

Dlaczego tak robisz A nie jak inni Ci podpowiadają? 

3 minuty temu, rafke napisał:

Tomaszek odpowiedź mi.

Dlaczego tak robisz A nie jak inni Ci podpowiadają? 

Pisał gdzies w innym poście, że on taki już jest, że takie geny, ze sam musi zobaczyć. 

Edited by lukaszxx1990