Jump to content
bartek82r

Laguna I phI - 1,8 8v 96'

Recommended Posts

Ładna widać że ktoś dba o auta :brawo: 

• Like 1

No ładnie się prezentuje :brawo: widać że właściciel dba  :)

• Like 1

A dziękuję, staram się jak mogę. Na dzień dzisiejszy wymaga trochę wkładu, bo rozciekła się chłodnica (a ciągłe dolewanie płynu zaczyna mnie irytować), musiałbym ustawić zbieżność, pękło poszycie fotela kierowcy, no i rdza zaczęła się wkradać. Więc progi, przedni błotnik i tylne nadkola trochę do zrobienia. Aha, i nie działa ogrzewanie tylnej szyby :(

Ładna maszyna:)... Tylko te ledy z przodu...:uhuh:

• Like 1

9 minut temu, NerwuS13 napisał:

Ładna maszyna:)... Tylko te ledy z przodu...:uhuh:

@NerwuS13 Ledów już dawno nie ma. Niby to wygodne, ale brzydkie jak cholera

• Like 1

1 minutę temu, bartek82r napisał:

@NerwuS13 Ledów już dawno nie ma. Niby to wygodne, ale brzydkie jak cholera

Brawo ty:brawo:

Wiadomo jest blacha to i rdza być musi :haha7: co nie zmienia faktu że ładnie wygląda jak na swój wiek, mimo że nie jestem fanem francuskiej motoryzacji :) to twoja jest naprawdę ładna :thumbsup:

• Like 1

Fajna Laguna :) Też posiadam obecnie oprócz Omegi właśnie Lagunę, tyle że drugiej generacji. :) A i jedynkę kiedyś przez chwilę miałem, chyba nawet w takim właśnie kolorze. :) Też 1.8 8v, tylko kombi. Miło ją wspominam, mega wygodne welurowe fotele, no i w porównaniu z moją obecną tak jakby lepiej wykonana, spasowana.. Dwójka pod tym względem to porażka.

• Like 1

W dniu 28.09.2019 o 13:37, kmx napisał:

Fajna Laguna :) Też posiadam obecnie oprócz Omegi właśnie Lagunę, tyle że drugiej generacji. :) A i jedynkę kiedyś przez chwilę miałem, chyba nawet w takim właśnie kolorze. :) Też 1.8 8v, tylko kombi. Miło ją wspominam, mega wygodne welurowe fotele, no i w porównaniu z moją obecną tak jakby lepiej wykonana, spasowana.. Dwójka pod tym względem to porażka.

To fakt, jedynka była dużo lepsza od dwójki. Ja szukając samochodu mógłbym kupić w tych pieniądzach dwójkę ale wolałem "przepłacić" za jedynkę i wziąć dobrze utrzymany egzemplarz. I nie narzekam :) A fotele faktycznie świetne, mogłyby tylko być jeszcze podgrzewane :f:

Zastanawiam się nad trzecią generacją Laguny, z tego co się słyszy i czyta to poprawiła się i wypada całkiem nieźle na tle konkurencji .

Tak, trójka jest podobno niedoceniana, bo ludzie są do niej uprzedzeni ze względu na poprzednią (drugą) generację. Z tego co się orientuję to trójka (tak jak i jedynka) to całkiem dobry samochód.

Pierwszy z brzegu opis z netu:

https://www.auto-swiat.pl/uzywane/co-warto-kupic/uzywane-renault-laguna-iii-zasluguje-na-lepsza-opinie/6zr3eb2

"Na rynku wtórnym Laguna stoi za to świetnie – dużo ofert i spore zainteresowanie, głównie dzięki naprawdę atrakcyjnej cenie. Dotyczy to zarówno 2., jak i 3. generacji modelu. I o ile w przypadku Laguny II jest to zrozumiałe, bo rzeczywiście zaliczyła kilka poważnych wpadek jakościowych, w związku z czym dziś często jest sprzedawana za bezcen, o tyle korzystną cenę trzeciej odsłony Renault średniej klasy należy uznać za bonus, który nie jest efektem ani kiepskiej jakości wykonania, ani ponadprzeciętnej awaryjności, wynika po prostu ze złej reputacji poprzedniczki."

Posted (edited)

Trójka w środku taki sam badziew, cała deska na nierównościach się telepie jak w 20 letnim dostawczaku, także nie polecam ;) Ja w tych które widziałem to nie dostrzegłem żadnej poprawy względem dwójki. Ba, dwójka po lifcie chyba ma to wnętrze lepiej spasowane niż w trójce. :) Laguna jest fajna, ale jednak nie bez powodu się mówi o autach francuskich że są badziewne.. 

Edited by kmx
  • Like 1

15 minut temu, kmx napisał:

Trójka w środku taki sam badziew, cała deska na nierównościach się telepie jak w 20 letnim dostawczaku, także nie polecam

Dzięki to cenna informacja :thumbsup:

Godzinę temu, vigo napisał:

Dzięki to cenna informacja :thumbsup:

Zobacz sobie są na YouTube filmiki jak ludzie wsadzają między przednią szybę a kokpit gumowy wąż ósemkę żeby deska się nie telepała przy ruszaniu i na wybojach :f: Śmiech na sali za takie pieniądze